Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukai, plaukučiai....

Mamytes,pasidalinkite savo patirtimi su manimi...mazyle gime gana plaukuota...dabar apie septinta menesi,jai iskrito visi seni plaukuciai...is pradziu buvo tamsi ,dabar sviesi...bet plaukuciai tarsi pukeliai...kaip manot,ar padetu plaukams sustipreti,jei nukirpciau plikai?ar tai neturi jokios itakos? g.gif g.gif
Atsakyti
Man tai atrodo, kad tai tik prasimanymas, kad plaukai po nukirpimo atauga stipresni. Galbut tik lygiau auga. Niekada nekirpau savo sunaus, kai buvo mazas, bet plaukai oho kokie uzaugo smile.gif
Atsakyti
man atrodo, kad ir nebutina juos kirpti, nebent jei labai maiso unsure.gif
Atsakyti
QUOTE (zvaigzdute @ 2004 04 07, 10:52)
Man tai atrodo, kad tai tik prasimanymas, kad plaukai po nukirpimo atauga stipresni. Galbut tik lygiau auga. Niekada nekirpau savo sunaus, kai buvo mazas, bet plaukai oho kokie uzaugo smile.gif

tai tikrai tik prasimanymas,manau neverta kirpti vien del to,kad ataugs storesni ir stipresni plaukuciai
Atsakyti
Na o kada pas vaikucius,kurie nera labai plaukuoti,pradeda augti plaukuciai? g.gif
Atsakyti
Pas maniski storesni plaukai eme augti, kai jam buvo metai kazkur... nekreipk demesio i tuos visus prietarus. Maniskis irgi iki 7 menesio buvo nuplikes, bet paskui kai pradejo augti plaukai ohmy.gif thumbup.gif
Atsakyti
As savo merginai irgi noriu pakirpt kirpciukus.Zinoma ji pas mane plaukluotumu nepasizymi tik sruoga viena jau beveik iakytes lenda.Tai kaip manot galima kirpt iki metu?maniskei 8men.
Atsakyti
Saviškį iki metukų jau kokius 6 kartus kirpau, nes labai plaukuotas. Šiaip tai netikiu, kad nukirpus, ataugtų geresni plaukai:jei gamta nedavė, tai niekas nepadės(čia mano nuomonė). Mano mažius visai nenupliko, ir plaukučiai nuo gimimo geri kaip suaugusio. Na nebent jaunas nupliks g.gif laugh.gif (spjaunu 3k.).
Atsakyti
O apskritai Ar galima kirpti plaukucius? Nes labai noreciau nukirpti plaukucius maziukei, o dar tas nuo rachito pakauselis praplikes.O kaip jus patartumet kirpti?
Atsakyti
Reikalas tas,kad maniskes plaukai tarsi pukeliai dabar...gal veliau uzaugs stipresni??? g.gif
Atsakyti
dabar dukrai 3,7 ir dar nei karto nekirpau wink.gif
Atsakyti
QUOTE (Saulutele @ 2004 04 07, 21:56)
O apskritai Ar galima kirpti plaukucius? Nes labai noreciau nukirpti plaukucius maziukei, o dar tas nuo rachito pakauselis praplikes.O kaip jus patartumet kirpti?

Aš nesuprantu, kodėl negalima turėtų būti kirpt plaukučius? Žmonės tiki prietarais, kad iki metų negalima to daryti. Tai jei netiki ir yra noras, tada pirmyn smile.gif .
Atsakyti