Įkraunama...
Įkraunama...

Dutty free parduotuvės

Sveiki visi 4u.gif Rugpjuti lankysiuos sauletojoj Turkijoj, butu idomu isgirst jusu nuomones apie Antalijos Duty free. Kaip ten kainos ir kokybes santykis? Kas patiko, o kas ne? Ruosiuosi rimtai apsipirkti mirksiukas.gif
Atsakyti
kainos ten dideles,mes lankemes antalijos prekybos centre,tai ten kainos tikrai zemesnes... smile.gif as nusipirkau tik kvepalus,kurie ne ka pigesni nei lietuvoj,o vyras pirko gera laikrodi,tai gryze pamatem kad ant beveik 100lt apsigavom ax.gif na bet faktas kad is turkijos... biggrin.gif
Atsakyti
Tose parduotuvėse kainos žyyymiai aukštesnės. Taip kad rimtai pasipirkusi, rimtai ir kišenes pasituštinsi. Va, ir visa filosofija biggrin.gif
Atsakyti
Man kvepalai pigiau kainavo,pirkau vyrui,dukrai ir sau.dukros tai net perpus pigiau gavosi.bet vienus žiūrėjau,tai pas mus kaina mažesnė ir gerokai doh.gif
Atsakyti
Manau, kad su ta duty-free, kaip ir daug kur - nezinia kada pralosi, kada - islosi... man - sekesi...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo de Nada: 26 liepos 2007 - 19:59
Zinau tik vienas duty free kur apsimoka pirkti - tai baltarusijos ir Kaliningrado sienos - ten cigaretes 3,5-4 EU, brendis Napoleon 3,5-5 EU . Visa kita - tik akiu dumimas, tuo labiau, jei vaziuojate per EU oro uostus
Atsakyti
QUOTE(baggio @ 2007 07 25, 21:09)
Sveiki visi  4u.gif  Rugpjuti lankysiuos sauletojoj Turkijoj, butu idomu isgirst jusu nuomones apie Antalijos Duty free. Kaip ten kainos ir kokybes santykis? Kas patiko, o kas ne? Ruosiuosi rimtai apsipirkti  mirksiukas.gif

mes nespėjom nei pasižvalgyti atidžiau po parduotuvę, kai išgirdom, kad jau baigiasi įsodinimas į Vilniaus reisą ( nors turėjom išskristi tik už 2 val., bet kažką pakeitė). Iš pradžių manėm, kad ne taip išgirdom, bet kai kitus lietuvius bėgančius pamatėm, tai patys bėgti pradėjom, gerai, kad spėjom. O šiaip kiek spėjau pastebėti, kainos tikrai nemažos, Lietuvoje pigiau. Taigi neskubėk pirkti.
Atsakyti
Jeigu ruosiesi pirkti kvepalus, issirink juos cia, pries isvaziuodama pasiziurek kokia kaina cia, ir ten jau matysi apsimoka pirkti ar ne. Bet siaip kainos skiriasi nedaug, visomoj brangu ten. Vat Egipto duty free kvepalu kainos tai thumbup.gif
Atsakyti
Aciukas visiems uz atsakymus 4u.gif Pati vaziuosiu antra kart, praita vasara nespejau nieko issirinkti, nes per mazai laiko ir per didele pasiula pasirode.Bet pastebejau, kad akcijines prekes tikrai butu apsimokeje pirkt. Kvepalai po 30ml. buvo sustatyti tokiom oazem ir visi kainavo po 19.99 euro, tarp ju buvo ir pigesniu, ir brangesniu-pvz. Chopard"Wish", JOOP"Femme", E.Arden kazkokie Sun ir t.t.Mano Sarmoj pirktas ruzas is E.Lauder ten kainavo 25lt. pigiau. Tikrai zinau, kad pirksiu REVLON blizgesiuku(9.99euro) ir dar ka nors, nes lietuvoj ju ner. mirksiukas.gif
Atsakyti
as prisipirkau padielku ( kvepalu) cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Smurka @ 2007 07 26, 10:07)
Tose parduotuvėse kainos žyyymiai aukštesnės. Taip kad rimtai pasipirkusi, rimtai ir kišenes pasituštinsi. Va, ir visa filosofija biggrin.gif

Geras, as maniau tik man taip pasirode. Kai ibegau i DF (laiko tikrai turejom mazai) ir puoliau pagal sarasa ieskoti sau kvepalu, tai nustebau: keliais LT pigiau nei Lietuvoj... nu tada emiau ka siulo pagal akcijas;-)))))
Atsakyti
QUOTE(baggio @ 2007 08 01, 11:57)
Is Duty free???? Papasakok g.gif

Ne turbūt Turkijoje. Aš irgi pora kartu pirkau. Š.... Vėliau kvapas keičiasi ir smirdo. padėjau i mašina jos, tai per pora svaičiu jie dingo iš buteliuko. išsipylė į bardačioką. iki šiol atsikratyti to kvapo negaliu, o pats buteliukas kaip atrodo dabar doh.gif Vienu žodžiu 5lt jiems raudona kaina
Atsakyti