Įkraunama...
Įkraunama...

Vairavimo mokyklos ir instruktoriai

3 dalis


Kaip tik ieškau info, atsiliepimus apie Kauno vairavimo mokyklas. Pageidautina Dainavos raj smile.gif Kiek vidutiniškai kainuotų, jei patirties važiavimo jau turi?


Čia šiaip, gal kam padės:
Renkantis vairavimo mokyklą reikėtų žinoti šiuos dalykus
Atsakyti
sveiki 4u.gif
na ka ir as sugalvojau kad noreciau teisiu bigsmile.gif tik va reiketu patarimo g.gif jei as visai nemoku vaziuoti, ar verta ten eiti ar geriau pirma pasimokyti kurnors blush2.gif o gal ismokytu instruktorius? g.gif i kokia vairavimo mokykla geriausia eiti? gal kas galetu patarti man siais klausimais bigsmile.gif taip pat gal butu norinciu lankyti kartu wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bagiriukas: 25 liepos 2007 - 21:39
labukas smile.gif

aš prieš užsirašymą į vairavimo mokyklą buvau sėdėjusi už vairo 3k, kaime, ir tai jau apie 8 mėn buvo praėję...
birželio 5d užsirašiau į vairavimo mokyklą ZEBRAS thumbup.gif Išklausiau teoriją, išsilaikiau egzą Regitroj smile.gif
Dabar jau esu turėjusi 3 praktinius važiavimus, manau, kad sekasi visai neblogai kaip 3 kartui ax.gif
Tiesa, aš iškart susimokėjau už 30 akademinių valandų, t.y. 15 važiavimų, o ne 10 ax.gif

Žiūrėsim kaip čia bus smile.gif

kolkas noras niekur nedingo wub.gif
Atsakyti
as ejau y SAUGUS EISMAS, prie berzelio parduotuves.ejau nes ten eksternu buvo galima.dabar dar zinau galima NORIU VAIRUOTI mokykoje eksternu.tas saugus eismas prie berzelio. niekam nelinkiu eiti y sia mokykla, geriau sumoketi daugiau, bet eiti y kita.
Atsakyti
QUOTE(ZIGOTA... @ 2007 07 28, 23:37)
as ejau y SAUGUS EISMAS, prie berzelio parduotuves.ejau nes ten eksternu buvo galima.dabar dar zinau galima NORIU VAIRUOTI mokykoje eksternu.tas saugus eismas prie berzelio. niekam nelinkiu eiti y sia mokykla, geriau sumoketi daugiau, bet eiti y kita.

as girdejau daug geru atsiliepimu apie "Auto ABC" thumbup.gif jei eisiu tai tik ten thumbup.gif
Atsakyti
gal žinote koks geriausias instruktorius Rigvedoje? Man atrodo paskiria Aleksandrą Giedraitį? gal kas pas jį mokinotės vairuoti? aš laabai bijau, nes vyras tai sakė, kad man reikia nebent labai gero instruktoriaus, o jei ne tai gausiu daug rėkti, nes vairuoju klaikiai lotuliukas.gif ...
Atsakyti
QUOTE(arjadeva @ 2007 08 03, 01:29)
gal žinote koks geriausias instruktorius Rigvedoje? Man atrodo paskiria Aleksandrą Giedraitį? gal kas pas jį mokinotės vairuoti? aš laabai bijau, nes vyras tai sakė, kad man reikia nebent labai gero instruktoriaus, o jei ne tai gausiu daug rėkti, nes vairuoju klaikiai  lotuliukas.gif    ...



Man teko važinėti su Stasiu ir su Vytautu (pavardžių, deja, nežinau). Vytautas patiko labiau, daugiau ir geriau aiškino.
Atsakyti
gaila, kad su aleksandru nevažinėjai doh.gif .. tai[p baisu , nu gal geras bus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(begalvos @ 2007 08 03, 10:39)
Man teko važinėti su Stasiu ir su Vytautu (pavardžių, deja, nežinau). Vytautas patiko labiau, daugiau ir geriau aiškino.

jei Stasys toks neaukštas, su ūsiukais berods, tai jis dabar jau ZEBRE dirba 4u.gif smile.gif
Atsakyti
oho, kaip apmirusi tema...
ax.gif
Atsakyti
Sveikutes, as nedarysiu antireklamos savo mokyklai, tegu jie ten zinosi, bet tik viena patarima galiu duoti: ieskoti mokyklos, kuri moko su tokiom masinom kaip Regitroj, ir kur instruktorius nemindo uz tave sankabos ir nenusukineja vaziavimo laiko, neparodo marsrutu ir nepasakoja kazkokiu nesamoniu per kiekviena pamoka vis lygiai ta pati. Nes kitaip nueje laikyti egzamino apsigedinsit kaip as apsigedinau nes atejau visai neismokyta zmoniskai sankabos valdyt ir ardziausi po ta aikstele kaip su traktorium, ir dabar turiu papildomai ieskoti kas pamokintu, ir sugaisau veltui sitiek laiko ir pinigu ir nervu frusty.gif !!! Beje, gal kas zinot mazdaug jei neoficialiai pasisamdyt instruktoriu kiek jie Kaune uz pamoka ima? Bet su nauja masina, geriausiai golfu kaip Regitros? help.gif
Atsakyti
QUOTE(zossia @ 2007 08 19, 10:35)
Sveikutes, as nedarysiu antireklamos savo mokyklai, tegu jie ten zinosi, bet tik viena patarima galiu duoti: ieskoti mokyklos, kuri moko su tokiom masinom kaip Regitroj, ir kur instruktorius nemindo uz tave sankabos ir nenusukineja vaziavimo laiko, neparodo marsrutu ir nepasakoja kazkokiu nesamoniu per kiekviena pamoka vis lygiai ta pati. Nes kitaip nueje laikyti egzamino apsigedinsit kaip as apsigedinau nes atejau visai neismokyta zmoniskai sankabos valdyt ir ardziausi po ta aikstele kaip su traktorium, ir dabar turiu papildomai ieskoti kas pamokintu, ir sugaisau veltui sitiek laiko ir pinigu ir nervu  frusty.gif !!! Beje, gal kas zinot mazdaug jei neoficialiai pasisamdyt instruktoriu kiek jie Kaune uz pamoka ima? Bet su nauja masina, geriausiai golfu kaip Regitros?  help.gif

o kur tu cia laikeisi? blink.gif
Atsakyti