Įkraunama...
Įkraunama...

Kodėl kūdikis dažnai čiaudi?

Mamytes, kodel kudikiai taip daznai ciaudi?jiems salta?kazkas dirgina uosle?Kada verta sunerimti?
Atsakyti
QUOTE(Editule @ 2007 07 28, 12:06)
Mamytes, kodel kudikiai taip daznai ciaudi?jiems salta?kazkas dirgina uosle?Kada verta sunerimti?


pastebek- ar tik ne nuo ryskios sviesos jis ciaudi? man mama pasakojo, kad as nuo mazens ciaudedavau, ryskiau pasvietus saulei ar ijungus ryskia lempa- zinok man ir dabar tas pats! tongue.gif o siaip- jei nera slogytes, nemanau kad vertetu nerimauti, paziurek, ar nera namie geliu, kurios galetu alergizuoti, gal dulkiu daug, gal oras sausas kambary, tada padrekink, gal patalyne skalbdama daug minkstiklio pripylei ir jo kvapas erzina mazuliukui nosyte, o jei nieko tokio nera, manau, viskas ok thumbup.gif
sekmes 4u.gif
Atsakyti
Maniske irgi daznokai paciaudi, bet kol nera slogos, as nesijaudinu, Juk kudikiai daug jautresni visokioms dulkems, kvapams ir t.t. Net ir suauge kartais paciaudi nesirgdami, o kudikiukai tai ypac.
Atsakyti
Aš dar gimdymo namuose klausiau, kodėl ji dažnai čiaudo. Gydytoja sakė,kad kūdikiai čiaudo dažniau nes jų nosytė labai jautri ir bet kokios dulkės, ar kvapas suerzina. Jei nėra slogytės tai čiaudo lai į sveikatėlę !
Atsakyti
mums irgi ligninej sake,jog jei ciaudo-sveikas vaikas.
Atsakyti
Sveikos mamaytes,

Mano suneliui dar tik ryt bus menuo, bet labai smarkiai ir daznai ciaudo. Ar tai normalu, ar tai ligos pozymis? Parasykit prasau kas ka zinot. Aciu.
Atsakyti
QUOTE(Gangyte @ 2007 08 28, 13:15)
Sveikos mamaytes,

Mano suneliui dar tik ryt bus menuo, bet labai smarkiai ir daznai ciaudo. Ar tai normalu, ar tai ligos pozymis? Parasykit prasau kas ka zinot. Aciu.


dazniausiai vaikuciai ciaudeja nuo dulkiu arba sauso oro, taip pat gali ir pakoseti nuo to paties. jei vaikiukas neatrodo sergantis,neverkia istisai, neturi temp., o tik ciaudo, tai tikrai nuo to.
Atsakyti
Tai tikrai nieko tokio. mirksiukas.gif TimbaLimba teisi. Atsimenu, kai tik gimėm po poros valandų mano sūnelis nusičiaudėjo, tai išsigandau, iškart klausiau akušerės , kas čia, gal peršalo jau. Bet ji pasakė, kad čia nieko tokio, vaikučiui nosytė valosi, tai ir pakutena ir čiaudo dėl to. Manasis ir dar pakosija, kaip kad TimbaLimba sako, tai nuo dulkyčių. O jei jau čiaudytų labai daug ir dar slogelė būtų, tai jau tikrai leliukas peršalęs tada. unsure.gif
Atsakyti
Ciaudulys tkrai nieko blogo, jei nera slogos, temperaturos ir tt. tik gimus mano mazyte visa nakti ciaudejo, valesi kvepavimo takai smile.gif
Atsakyti
Gali ciaudyti del sauso oro, dulkiu, o gal koks sudziuves snargliukas kutena nosyte. Tikrai ne visada ciaudulys reiskia liga.
Atsakyti
tokia temele jau buvo uzvesta, stai cia yra dar keletas pasisakymu:
http://www.supermama...howtopic=211222
mirksiukas.gif
Atsakyti
Maniskis pirmais menesiais taipat daznai ciaudedavo. Kiek zinau tai dauguma vaiku ciaudo. Viskas gerai smile.gif
Atsakyti