Įkraunama...
Įkraunama...

Baldų restauravimas

parsitempem kokia tai sena lovele. galvoju, gerai butu ja pasveisti ir perlakuoti (juk siaip tai jos buna arba lakuotos arba dazytos).
bet gal kas zinot, ar yra koks specialus lakas tokiems dalykams, nes mazius gi, tikriausiai, graus ir laizys ta lovele pakankamai?
Atsakyti
Mano puske daze, tai pirko dazu parduotuvej spec, baldinius dazus vaiku kambariui skirtus, manau, pasidomek geresnej dazu parduotuvej, turi buti wink.gif
Atsakyti
Statybu alejoj maciau dazus, kurie skirti vaiku zaislams, vaiku bldams dazyti. Jie greit isdziuna, nesmirda, o kai kurie - net kvepia.
Jei gerai atsimenu ju kaina - tai nedidelis indelis (gal apie 300-500 ml.) kainavo apie 40 Lt. Brangu, bet manau, kad lovytei vieno indelio uztektu.
Atsakyti
nemanau, kad vaiko sveikatos saskaita reiktu taupyti. nors musiskis lovytes negriauze g.gif
Atsakyti
QUOTE (Jurga @ 2004 04 02, 12:12)
Statybu alejoj maciau dazus, kurie skirti vaiku zaislams, vaiku bldams dazyti. Jie greit isdziuna, nesmirda, o kai kurie - net kvepia.
Jei gerai atsimenu ju kaina - tai nedidelis indelis (gal apie 300-500 ml.) kainavo apie 40 Lt. Brangu, bet manau, kad lovytei vieno indelio uztektu.

mes tokiais dazais perdazeme lovyte(is medzio sp. i balta),tiesa tai buvo pries 3 metus,bet gerai atrodo ir dabar-nesilupa thumbup.gif
Atsakyti
Mes labai idomiai nudazem lovyte savo vyresneliui. Tiesa, man ikvepimas atejo kai jau jis buvo isauges is lovyciu griauzimo laikotarpio, tai mes kokiu tai ypatingu dazu neieskojom. Nupirkau orandzinius dazus, kuri man grazus pasirode ir derejo prie kitu ryskiai dazytu daikciuku, bet kai nusidaze .. blink.gif .. Nu nezinojau ka ir bedaryti. Tada drauge patare apvyniot ja su juosta, skirta krastams nuo dazu apsaugoti, paliekant nedidelius tarpiukus ir uzdazyti kita spalva. As pasirinkau juoda. Kai nulupom ta juosta musu lovyte buvo dryzuota kaip tigriukas. Niu labai linksmas baldelis vaiku kambariui gavosi thumbup.gif . Ir vaikui labai patiko ir draugai ateje neatsistebi.
Atsakyti
Sauniai cia jus, Renarda, sugalvojot thumbup.gif

Sakykit, o kai dazot lovyte, isardot ja ar ne (nuimat judancia sienele)?
Atsakyti
As tai buvau visai isardziusi, nes pati uzsiiminejau tuo sedevru biggrin.gif . Lengviau pasiekti visus kampelius, gali paversti, pasukti - as nediduke, tai ir taip visus plaukus buvau ismirkiusi dazuose, bet rezultatas tikrai vertas pastangu tongue.gif .
Atsakyti
QUOTE (Renarda @ 2004 05 07, 18:00)
As tai buvau visai isardziusi, nes pati uzsiiminejau tuo sedevru biggrin.gif . Lengviau pasiekti visus kampelius, gali paversti, pasukti - as nediduke, tai ir taip visus plaukus buvau ismirkiusi dazuose, bet rezultatas tikrai vertas pastangu tongue.gif .

Kiek laiko dziovinot ir kokius dazus rinkotes?
Atsakyti
Sveikutes,
turime tris tarybines kedes. Medines, kazkada buvo minkstos, bet dabar jau tik remai belike, lakuotos(bet lakas tik kai kur islikes).
Patarkit man kaip jas geriau atnaujinti.
Dazyti....bet ar dazas paims dar likusias lakuotas vietas?
Aptraukti medziaga....Kokia ir kaip?

Ismesti negalim, nes jos buto seimininku nuosavybe, o atrodo siaubingai.

Is anksto aciu. biggrin.gif
Atsakyti
Labai gera tema thumbup.gif
As irgi turiu pora tarybiniu kedziu, kurios apsitryne, bet dar gan tvirtos. Tai negi dabar mesi lauk... Suku galva kaip jas atgaivinti. Pradziai, manau, jog visus lakus teks nushveisti, kad lygiau nusidazytu. O audini geriausia rinkti koki nors gobelena, buna jo atraizu pirkti.... wink.gif
Atsakyti
na mes turim pora restauruotinu kedziu. nieko ypatinga, pradzioj laka reik nuimti. kadangi tai vyro darbas, nelabai tiksliai zinau, bet kiek atsimenu su fenu (aisku spec) ir gremstuku, po to jei reikia paslifuoti ir dengti tuo, kas patinka, ar vel laku, ar dazais.sedima dali uztraukti patinkaciu gobelenu.
nieko gudraus, tik darbas nesvarus wink.gif
Atsakyti