Įkraunama...
Įkraunama...

Batai

Apklausa: batai (1139 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
mažai kur beišeinu, nežinau, ar jau einama su šiltesniais pusbačiais rolleyes.gif
Atsakyti
Kasdien nesioju arba uzdarus pusbacius (bet ne pasiltintus), arba su auliukais demisezoninius batus. Vat kaip tik bateliu problema vakar sprendziau. Norejau eiti su sijonu, bet prie megztinio ir paltuko bateliai man kazkaip ne i tema g.gif Taigi siandien eisiu ieskoti ilgu batu-kojiniu. Taigi manau rudeniniams batams jau pats laikas.
Atsakyti
as jau daugiau kaip savaite nesioju, pas mus darbe yra moteru, kurios jau su "ilgais" batais vaiksto ir mieste tokiu jau daug maciau.
Atsakyti
Žinoma, kad nešioju. Kam save kankinti, obe to taip nusibosta sezoną vaikščioti su vienais batais, kad tik pasikeius orams norisi ko nors kito, ypač jei tas kitas yra visiškai naujas.
Atsakyti
As dar nenesioju, nes man nesalta, bet mieste maciau jau daug vaistanciu. Taip, kad lengvute, gali drasiai suoliuot su ilgaauliais smile.gif .
Atsakyti
As jau irgi isigijau elegantiskus ilgus batus ir aisku kai daiktas naujas norisi kuo greiciau pasirosyti. wub.gif Taigi ir nesioju jau savaite. tongue.gif Nors silta dar pakankamai. Galima ir su bateliai apsieiti. biggrin.gif
Atsakyti
Lyg ir neradau tokios temos.
Kas domites mados naujovemis, pasisakykite, kas madinga si rudeni - ziema batu pasaulyje? Gal jau vaikstome su iskasenomis? Pas mus darbe baisiai aktualus klausimas, mat visos tokios kritikes, o patareju mazai laugh.gif
Atsakyti
Kiek maciau, skaiciau ir domejausi, tai manau, kad si rudeni ir ziema madingi apvalianosiai, ilgi, a la sprtbaciai, dar tokie lygiapadziai su auliuku, suvarstomi batukai. Spalvos ivairios, bet ne ryskios. Smailianosiai taip pat dar madingi, bet jau nebera super madingi. Tiek. Nezinau, gal kas ir labiau domisi tom batu madom, tai daugiau ir zinos smile.gif
Atsakyti
Pažiūrėk www.danija.lt thumbup.gif
Atsakyti
Idomu butu suzinoti ka mamytes megsta nesioti.As pati labai megstu aukstakulnius,nes labai jau graziai ant kojytes atrodo.Bet pas mane darbas stovimas tai tenka patogesne avalyne rinktis.O kaip jus?
Atsakyti
man patys mieliausi ir graziausi yra aukstakulniai,bet nesioju ir zemus!priklauso nuo to kur einu ir kokia proga...
Atsakyti
As tai kerepla esu, nemoku vaiksciot zemakulniais arba kedais, iskart issidrebiu smile.gif
Atsakyti