Įkraunama...
Įkraunama...

Temperatūros matavimas

Kai sūnus mažas buvo, turėjau nusipirkusi termometrą čiulptuką, bet man jis visai nepatiko. Greit grįžau prie senojo gerojo gyvsidabrinio. wub.gif Jei mažius tuo metu šypsosi ar tiesiog laiko čiulptuką burnoj žaisdamas, temperatūros tiksliai išmatuot neįmanoma. Turi gana intensyviai jį čiulpti, kad rezultatai teisingi būtų - kelis kart permatavus, vis skirtingai rodydavo ir paprastai parodymai gerokai skyrėsi gyvsidabrinio termometro. Nežinau, gal dabar jie tobulesni yra (naudojau prieš 7 metus), gal tiesiog nemokėjau naudotis g.gif bet man jis tikrai nepatiko.

O kokius termometrus jus turite? Kurie labiausiai patinka ir tiksliausiai matuoja?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daisy: 31 sausio 2007 - 14:26
Na kas žinot kur galima gauti toki termometra,kur tik prie kaktytės pridedi ir vsio jau rodo.Na šiandien mačiau per "Baltokatino svetainę".Mums toks labai tiktų,nes mergina manoji tai jau niekaip nesusidraugauja su šia procedūra.Nežinau kaip ten jai atrodo,bet išgirdusi žodį termometras iš kart klausia:" čia ne man?" ir akelės tokios susirūpine ir išsigandę.Na mes visaip jai rodėm ta procedūra, ir aš matavausi ir brolis ir tetis ir niekas nepadėjo.Jau kai reikia matut tempr.,tai staugia kai skerdžiama. Tai va mamytės gal kuri turit tokį gal galėtumėt patirtim pasidalint.Kokius naudojat?
Atsakyti
turejom mes toki termometra, taciau juo naudodavaus tik naktimis, kai mazis miegodavo, nesinoredavo jo kelt i i uzpakaliuka term kist, tai nusipirkom ciulptuka, as tai labai juo patenkinta buvau, nes kai miega vaikas nezaidzia o intensyviai ciulpia, ir temp rodydavo tikslia. Kainavo iki 30 lt, tiksliai nepamenu kiek, bet mes nebenaudojam ir atidavem draugam kuriems gal pravers smile.gif

del juosteles, jie jis tiklus tai noreciau tokio, bet baltojo katino svetaine netikiu, ten viska galima nuprikt, per jega brukama reklama, feee, nervija. Kakzada tai buvo viena mylimiausiu mano laidu, bet biznis yra biznis, sugadino laida i tiek unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nerutė: 07 lapkričio 2004 - 21:06
Ar patikimi termomertrai-juostelės? Kur jų galima nusipirkti Kaune? Perėjom jau nemažai vaistinių ir niekaip nerandam verysad.gif
Atsakyti
mes pirkom radiogamyklos pastate esancioje vaistineje. Mokejom apie 10 Lt. Bet as asmeniskai visiskai nerekomenduociau. Mums po skiepuko siek tiek pakilo temp. (37,5) o juostele vis dar rode 36. Jau geriau elektroninis, arba dabar yra visokiu kur ausyje per 1 sekunde temp pamatuoja ir pan. jei idomu www.microlife.com arba maciau 'tavo vaike' reklama smile.gif
Atsakyti
pabandyk su paprastu elektroniniu termometru i kakliuko rauksle pamatuoti - galima kai miega, labai paprasta tokiam mazam leliui smile.gif mane ismoke sesutes ligoninej thumbup.gif
Atsakyti
Susidūriau su problema - susirgo mažis, o temperatūros pamatuot nesiduoda sad.gif tai va ir noriu paklaust - kaip jūs matuojat metinukams ir didesniems tempą? Tie elektroniniai termometrai matuoja apie 1 min, tai tiek laiko neina ramiai jo nulaiky, dedama prie kaktos juostelė - na neparodo tikslumo...

Mažam tai turėjau čiulptuką su term, tai buvo visai čiki, tik dabar nebeima to čiulptuko...bet matuoja jis irgi ilgokai

O gal kas naudojate tą naujai pasirodžiusį infraredo spinduliais matuojamą? Skaičiau, kad juo matuojant užtenka kelių sekundžių priglaust prie kaktos? bet koks jo tikslumas g.gif na ir kaina jo blink.gif bet gal verta investuot?
Atsakyti
Mergučei temperatūrą matuojame elektroniniu termometru. Visai maža kai buvo, matuodavome gyvsidabriniu, tačiau kartą pediatrė davė pastabą, kad be reikalo dirginame analinę angą, tad ir įsigijome elektroninį. Maniškė jau pusšeštų, ir pamatuoti nesunku.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laisvė: 07 balandžio 2005 - 16:03
MEs tai matuojam su paprastu gyvsidabriniu termometru mirksiukas.gif KAi vaikas neserga atrodo gerai ir paprastas, bet va kai suserga ir naktį reikia matuot temperatūrą, tada visada pagalvoju apie tą kur prie kaktos reikia pridėti. doh.gif
Bandžiau skmabinti dėl to termometro, kur prie reklamos jų numeris būna duotas, bet ragelį pakėlusi moteris sakė aš nieko nežinau aš tik buhalterė blink.gif


Atsakyti
Susidūriau su problema - susirgo mažis, o temperatūros pamatuot nesiduoda tai va ir noriu paklaust - kaip jūs matuojat metinukams ir didesniems tempą? Tie elektroniniai termometrai matuoja apie 1 min, tai tiek laiko neina ramiai jo nulaikyt, dedama prie kaktos juostelė - na neparodo tikslumo...

Mažam tai turėjau čiulptuką su term, tai buvo visai čiki, tik dabar nebeima to čiulptuko...bet matuoja jis irgi ilgokai

O gal kas naudojate tą naujai pasirodžiusį infraredo spinduliais matuojamą? Skaičiau, kad juo matuojant užtenka kelių sekundžių priglaust prie kaktos, dar radau kitokius - kišamus į ausytę? bet koks jo tikslumas g.gif na ir kaina jo blink.gif bet gal verta investuot?


Atsakyti
maniskiui 1m 4 men, tai matuoju su elektroniniu. Zinoma, kad pamatuot pazastyje, tai niekaip neiseina cry.gif, maniskis net verkt pradeda ( jei matuoju pazastyje) . Tai as pasiguldau ir ikisu i uzpakaliuka, pakalbinu ir pamatuoju. mirksiukas.gif
Atsakyti
MAno mažajai kiek daugiau nei mėnesis, ir neseniai įsitaisėm slogą. reikia pamatuoti temperatūra, bet nelabai žinau kaip. Ar reikia matuoti šikniukį ar pažastėlėj? ir ar tinka tam elektroninis termometras ar reikia to senovinio? bet kaip senovinį išlaikyti tas 5 min. ir beje kiek tuomet šikniukį tą termometrą reikia laikyti?

o beje kaip pastebėti ar mažylė iš tikrųjų turi temperatūros? kokie išoriniai požymiai tai išduoda? Mamos pasidalinkite patirtimi 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rytošypsenėlė: 21 balandžio 2005 - 11:32