Įkraunama...
Įkraunama...

Alergiška-jautri-raustanti-kapiliarinė oda

Yra atskiros temeles apie tokias odas, kad neieskoti per visas temas, sukuriau benda tema apie alergiskos, jautrios, raustancios, su issipletusiais kapiliarais veido odos prieziura ax.gif
Kai yra alergiska ir jautri arba raustanti ir su issipletusiais kapiliarais veido oda, tai dar galima kazkaip prisitaikyti kosmetika. Bet kai yra ir alergiska, ir jautri, ir raustanti, ir kapiliarine oda - va cia jau problema doh.gif
Kaip priziurite tokia problematiska oda, kokias naudojate gydomasias priemones, kosmetines: tonikai, pieneliai, kremai, paakiu kremai, kaukes, maskuojancios priemones, krempudros....
Na, mergaites, dalinkimes atradimais, patarimais, kaip maksimaliai pagelbeti ir pagerinti tokios odos bukle 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AZURA: 13 rugpjūčio 2007 - 21:08
turiu as toki dziaugsmeli doh.gif na ka, vargstu g.gif perku drekinanti alyvuogiu krema, kuris puikiai pasalino odos sausuma, gera kosmetika. Nenaudoju jokio toniko, turiu belenkiek prisipirkus doh.gif tiko tik vienas, bet pasidare vel sausa oda, tai daba geiausias dalykas vaikiskas muilas ir vandenelis, plius viena karta per savaite einu i pirti, tai oda kokia svelni buna, nes ant akmenuku uzpili pusu eterinio aliejaus skiesto su karstu vandenelio. Stengiuosi savo oda priziureti, nes ji pas mane jautri, nes jei kas is kart isberia, dabar gerai, kad yra visokiu priemoniu, bet kainos tai kartais kandziojasi doh.gif vam nedarau as jokiu veido valymu ir t.t., nes ne man, zinau tai doh.gif
Atsakyti
Koks cia kremukas?

Mano oda alergiska, sausa, dar turiu sienlige - jau labai senai, tai esu alergiska labai daug kurioms zolems. Prie viso to, pries kokius gerus 3 metus prisidejo odos raudonis ir kapiliarai. Cia po vienos labai "protingos" dermatologes nevykusio gydymo. Oda pradejo kaisti, raudonuoti, islindo i pavirsiu kapiliarai. Dabar man tikrai sunku prisitaikyti sau kosmetika doh.gif As irgi negaliu naudoti toniko, tonika atstoja AVENE terminis vanduo. Negalejau praustis su vandeniu, viena dermatologe patare praustis su virintu vandeniu (pastovejusiu per nakti), praustis juo ryte, vakare ipylus i ji truputi pieno. Pabandziau - tiko. Pieneliu irgi negalejau prisitaikyti: oda parausdavo, sudirgdavo, perstedavo, su kremais tas pats, plius dar isberdavo. Atradau HORTUS FRATRIS pieneli - po jo tokiu reiskiniu nebuna. Su kremais tai tikrai problema, negaliu prisitaikyti doh.gif , anksciau naudojau ROC nuo raudonio, padejo, bet po to gal priprato oda ir efektas jau buvo ne toks geras. Siuo metu naudoju CUTIBAZA pusiau riebu kremuka, tai dar nieko. Bet norisi atrasti kazka normalaus, rimtesnio....
Gal kas bandete kremus is naturalios kosmetikos :WELEDA, LOGONA....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AZURA: 14 rugpjūčio 2007 - 11:42
AZURA, o kaip tas trijų mėnesių gydymo kursas, kur anksčiau esi rašius? 4u.gif jau turbūt baigės, ar padėjo? 4u.gif
Atsakyti
Jau baigesi birzelio menesi smile.gif Odos serpetojimas, pleiskanojimas dingo, anksciau ilgai kankinausi, kokiu tik kremu nenaudojau, niekas nepadejo. Del raudonio ir kapiliaru.... kol tepiausi gydomaisiais tepalais, tai buvo gerai, oda aprimdavo, pabaldavo, neberdavo, ir kapiliarai kazkaip buvo beveik nepastebimi, bet kai nesitepu - vel pradeda berti, vel oda parausta.... kol kas dar tepliojuosi gydomuoju tepalu, bet ji galima naudoti tik metus, ka po to daryti - nezinau. Matai, as esu labai alergiska, kai isberia, tada oda baisiai parausta - tada geriu vaistus nuo alergijos - padeda, viskas kaip ir susitvarko, bet kartais nei is sio nei is to pradeda vel raudonuoti, kaisti veidas, arba viskas savaime aprimsta, nieko nesuprantu, kazkoks uzburtas ratas doh.gif
Reikia prisiziureti ir maista, vengti to, kuris gali alergizuoti, ale ne visada iseina, as nezinau, kam tiksliai esu alergiska...
Kitoje privacioje klinikoje radau dermatologe-alergologe, girdejau apie ja geru atsiliepimu, reikes kada uzsirasyti pas ja, idomu, ka ji pasakytu, kokia diagnoze nustatytu, ankstesnioji dermatologe man nustate atopini dermatita.

Ka pati siuo metu naudoji, kokius kremukus, ar padeda?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AZURA: 15 rugpjūčio 2007 - 13:55
vis dar naudoju L'erbolario kremus, ir dar ne tuoj baigsis, o jau, kaip ir anksčiau rašiau, noriu Hortus Fratris pabandyt blush2.gif Vienąkart vaistinėj mačiau jautriai-raustančiai odai tai galvojau jis vienintelis toks, kitą kartą žiūriu- du yra, tas kitas rašo kapiliarinei ir nuo raukšlių.... tai ir nurimau kol kas, o tai būčiau nusipirkus doh.gif Kurį Tu naudoji? 4u.gif Man kaip ir nereiktų dar nuo raukšlių, bet jis kartu ir kapiliarinei odai, o tas kitas jautriai greit sudirgstančiai.... O pas mane ir kapiliarai matos, ir jautri, raustanti, sudirgstanti.... g.gif
Atsakyti
Aha, HORTUS FRATRIS yra ir antikuperozinis kremas nuo rauksliu jautriai, su issipletusiais kapiliarais odai. Turiu lankstinuka, tai ten nedaug apie ji parasyta: drekina, maitina, ramina, stangrina oda, gerina jos tonusa, jaunina, stabdo rauksliu formavimasi, lygina jau susidariusias, stiprina odos kapiliarus, juos apsaugo.
As turiu kita - drekinantis veido kremas. Tinka jautriai ivairiu tipu odai, aprasymas nuo kremo dezutes: tinka visu tipu veido odai, tai puiki priemone ir paaugliams, jaunimui, kuriu oda yra serpetojanti, sausa, pasidengusi raudonom demem, reaktyvi, greitai raustanti. Veiksmingai maitina, drekina, minkstina dirglia, uzdegimu pazeista oda, turi lengva antibakterini poveiki. Islygina odos pavirsiaus serpetojima, pleiskanojima, slopina paraudima. Prisotina audinius deguonimi, normalizuoja dregmes lygi giliuose odos sluoksniuose, stimuliuoja lasteliu atsinaujinima, apsaugo nuo kenksmingo aplinkos poveikio. Jaunina oda, mazina rauksleles. Oda tampa stangri, glotni, elastinga, gyvybinga bei skaisti. Ziemos metu - efektyvi drekinamoji priemone sildymo prietaisu issausintai odai.
Kol kas jo nenaudoju, anksciau bandziau, bet tuo metu oda buvo sudirgusi, isberta, tai negaliu pasakyti, ar jis man tiko ar ne, nors odele po jo paliko gerai sudrekinta, labai minkstute ir svelnute. Dabar tepuosi Cutibaza, ir gydausi-tepuosi tepalu, tai dabar jo nenaudoju, kai oda visiskai apsiramins, bandysiu teptis Hortus Fratris kremuku ir ziuresiu, ar jis man tiks, ar neisbers g.gif
Papildyta:
QUOTE(emmute @ 2007 08 15, 15:39)
vis dar naudoju L'erbolario kremus

Kaip tie kremukai, ar padeda, kaip po ju jauciasi tavo odele? Kiek prisimenu, tai tu turi dienini ir naktini su vynuogemis, ane?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AZURA: 15 rugpjūčio 2007 - 16:52
QUOTE(AZURA @ 2007 08 15, 17:43)
Kaip tie kremukai, ar padeda, kaip po ju jauciasi tavo odele? Kiek prisimenu, tai tu turi dienini ir naktini su vynuogemis, ane?


iš pradžių tai labai patiko wub.gif ir poveikiu, ir kvapu, o dabar šiek tiek jau priprato odelė, noris kažko naujo... doh.gif
dieninis tai yra toks žalsvos spalvos tai maskuoja truputį, neblogai drėkina, ant odos lieka toks lengvas spindesys, ne blizgesys. Naktinis - tai lengvas serumas, labai kvapnus, apie poveikį kažko daugiau ir negalėčiau pasakyt g.gif
Atsakyti
QUOTE(AZURA @ 2007 08 14, 12:05)
Koks cia kremukas?




L'OCCITANE alyvuogių kremukas 4u.gif nusipirkau jau antrą kartą, man labai patinka 4u.gif jo yra pirkti dideliuose centruose, kur prekiaujama natūraliais produktais, pavyzdžiui Kaune Savanoriuose esančioje Maximoje yra parduotuvė, kurios pavadinimas L'OCCITANE, ir visur kitur tos parduotuvės yra, pavyzdžiui Akropoly yra, bet velnias pavadinimo neįsidėmiu vis doh.gif doh.gif ot žiopla doh.gif
Atsakyti
Gerai kai jums padeda nors kazkokie kremai unsure.gif As tai savo veido oda jau gydau 8 metus, kiek kremu man buvo prirase, tepalu, vaistu - viskas perniek. Dabar nuo kovo men. vaikstau pas gydytoja privaciai, bet situacija negereja verysad.gif zodziu tokiu ligu atrado, kad baisu cia rasyti, tai dabar pridaviau krauja, kad isitikintu, kad klysta...o gal ne....Tai jau si pirmadieni suzinosiu atsakyma g.gif Kaip atsibodo vaikscioti raudonu veidu verysad.gif nei pudros...nei...zodziu neprarandu vilties ir tikiu, kad i darba grisiu pasikeitusi... 4u.gif
Atsakyti
Veido isberimas, perstejimas, niezejimas, veido kaitimas, raudonis, issiplete kapiliarai - tai gali buti ir veido erkute - DEMODEX, rozine - ROSACEA

Dazniausi erkutes pozymiai:
Spuogai, jaunatviniai spuogai, berimas, rausvi spuogai, pulinukai, opeles-zaizdeles ir pns. Uzsitesus erkutei gali atsirasti spuogu ant nugaros, krutines, netgi sedmenu.
Raudonos demes ant veido. Padideja odos riebumas, pazeistos vietos ima riebaluotis, blizga, issiplecia kapiliarai. Blyski arpa papilkejusi veido oda. Nelygi, grumbleta oda. Nosies padidejimas. Veido odos niezejimas, perstejimas, jausmas, lyg kazkas sliauzioja oda. Vakare niezejimas padideja, oda labiau kaista. Galvos odos niezulys. Plauku slinkimas. Blakstienu niezejimas. Ausu niezejimas.
Kas skaitote rusiskai, cia saitas apie veido erkute - demodex
http://www.demodex.ru/

Cia apie rozine - ROSACEA
http://medicine.lt.t.../...&strid=2737

Cia irgi neblogas rusu saitas, pasiskaitinekit forumus:
http://www.sskindoctor.com/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AZURA: 17 rugpjūčio 2007 - 13:20
QUOTE(AZURA @ 2007 08 17, 15:05)
Veido isberimas, perstejimas, niezejimas, veido kaitimas, raudonis, issiplete kapiliarai - tai gali buti ir veido erkute - DEMODEX, rozine - ROSACEA

Dazniausi erkutes pozymiai:
Spuogai, jaunatviniai spuogai, berimas, rausvi spuogai, pulinukai, opeles-zaizdeles ir pns. Uzsitesus erkutei gali atsirasti spuogu ant nugaros, krutines, netgi sedmenu.
Raudonos demes ant veido. Padideja odos riebumas, pazeistos vietos ima riebaluotis, blizga, issiplecia kapiliarai. Blyski arpa papilkejusi veido oda. Nelygi, grumbleta oda. Nosies padidejimas. Veido odos niezejimas, perstejimas, jausmas, lyg kazkas sliauzioja oda. Vakare niezejimas padideja, oda labiau kaista. Galvos odos niezulys. Plauku slinkimas. Blakstienu niezejimas. Ausu niezejimas.
Kas skaitote rusiskai, cia saitas apie veido erkute - demodex
http://www.demodex.ru/

Cia apie rozine - ROSACEA
http://medicine.lt.t.../...&strid=2737


Cia irgi neblogas rusu saitas, pasiskaitinekit forumus:
http://www.sskindoctor.com/





Paskaiciau...ogi beveik viskas taip ir yra man... verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rucius: 18 rugpjūčio 2007 - 10:41