Įkraunama...
Įkraunama...

Turto deklaravimas

QUOTE(Nightingale @ 2005 02 01, 14:12)
Merginos nesupratau..
Gi neprivaloma visiems turta deklaruoti  g.gif


As kaip tik supratau, kad turta reikia visiems deklaruoti, isskyrus tuos, kurie tais metais (2003 m.) pagal gyventoju turto deklaravimo istatyma jau deklaravo savo turta. Esme tame, kad turimo registruoto nekilnojamo turto deklaruoti nereikia. Deklaruoti reikia:

Lietuvoje 2003-12-31 turėtą turtą:

Neįregistruotą nekilnojamąjį turtą (įskaitant ir nebaigtus statyti statinius) - nekilnojamąjį turtą, kuris privalo būti įregistruotas, tačiau 2003-12-31 nebuvo įregistruotas Nekilnojamojo turto registre (įskaitant ir nebaigtus statyti statinius)

Užsienio valstybėje 2003-12-31 turėtą turtą:

Nekilnojamąjį turtą, įskaitant ir nebaigtus statyti statinius
Kilnojamąjį turtą, kuriam privaloma teisinė registracija - Kilnojamąjį turtą, jeigu pagal Lietuvos Respublikos teisės aktus, šios rūšies turtui Lietuvoje yra privaloma teisinė registracija

Tiek Lietuvoje, tiek užsienio valstybėje 2003-12-31 turėtą turtą:

Piniginės lėšas - 2003-12-31 bankuose, kitose kredito įstaigose ir ne bankuose gyventojo turėtas pinigines lėšas didesnes kaip 50000 Lt
Suteiktas paskolas - gyventojo paskolintos ir iki 2003-12-31 nesusigrąžintos lėšos didesnės kaip 2000 Lt
Gautas paskolas - gyventojo pasiskolintos ir iki 2003-12-31 negrąžintos lėšos didesnės kaip 2000 Lt
Vertybinius popierius - vertybinius popierius, kai jų bendra vertė 2003-12-31 didesnė, kaip 2000 Lt
Meno kūrinius - meno kūrinius, kurių vieneto vertė 2003-12-31 didesnė kaip 10000 Lt
Juvelyrinius dirbinius - juvelyrinius dirbinius, brangakmenius, tauriuosius metalus, kurių vieneto vertė 2003-12-31 didesnė kaip 10000 Lt
Kitą vertingą turtą - kitą, nuolatinio Lietuvos gyventojo nuomone, vertingą turtą (pvz., kolekcijas, antikvarinius daiktus).


VMI internetiniame psl. yra placiai isaiskintas tas turto deklaravimas. As viska perskaiciau ir supratau, kame cia reikalas biggrin.gif
Atsakyti
Vakar per telika sake kad reikia deklaruoti visa turta, tureta iki 2003 m. gruodzio 31 d.
Atsakyti
QUOTE(Libra @ 2005 02 02, 09:01)
Vakar per telika sake kad reikia deklaruoti visa turta, tureta iki 2003 m. gruodzio 31 d.


Panašiai, reikia deklaruoti turtą turėtą 2003 m. gruodžio 31 d.. Būtent tą turtą, kuris pas mus buvo tą dieną.
Atsakyti
4u.gif

bet tai supratau, kad turto, kuris yra registruotas nereikia deklaruoti ?? blush2.gif net jei registruotas pvz.: sodo namas kaip nebaigtos statybos?
Ar taip man galvele suprato?

O tada pajamas reikia visas deklaruot ir uzdarbi?
Sorry uz kvailus klausimelius blush2.gif blush-anim-cl.gif
Atsakyti
Jeigu turtas nebuvo iregistruotas nekilnojamo turto rejestre 2003-12-31 ji dabar reikia deklaruoti (iskaitant ir nebaigta statyba)

Cia mes kalbam apie dvi deklaracijas: turto ir pajamu deklaracijas.
Turto deklaracija pildoma jei turi ka dekaruoti (nekilnojama turta, pinigus kitas vertybes).
Pajamu deklaracija pildoma jei nori pasinaudoti lengvata (pirkai kompa, mokejai draudima ar uz mokslus, ir palukanas uz busto paskolas).
Atsakyti
Nu brac..
o jei as paemiau paskola virs 2000 Lt, bet ne iki 2003m, o 2004-uju pabaigoje. Tai man reikia deklaruoti ta turta ar ne?
Atsakykit please, bo pasimeciau doh.gif
Atsakyti
Dabar pildau turto deklaracija ir iskilo klausimas - jei as deklaruoju 2003.12.31 dienai tureta turta (mano atveju - paskola), tai prie deklaracijos rusies pazymejusi "gyventojo", o ne "seimos" (kadangi paskola imta mano vardu, kai dar nebuvau istekejus), tai ar reikia nurodyti vyro varda, pavarde ir asmens koda? Is anksto dekoju smile.gif
Atsakyti
Per tv girdejau, kad reikia deklaruoti turta, kuri turejome iki 2003 m. pabaigos. Gal yra kas apie tai geriau ismano. Nes tuo metu as dar turejau buta, o praeitais metais ji pardaviau. Iseitu, kad man vis delto reikia deklaruoti pajamas. Kaip ten yra?
Atsakyti
Jei butas buvo registruotas , tai nieko deklaruoti nereikia. Reikia deklaruoti tik tą turtą, kuris neregistruotas.
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2005 02 15, 15:59)
Per tv girdejau, kad reikia deklaruoti turta, kuri turejome iki 2003 m. pabaigos. Gal yra kas apie tai geriau ismano. Nes tuo metu as dar turejau buta, o praeitais metais ji pardaviau. Iseitu, kad man vis delto reikia deklaruoti pajamas. Kaip ten yra?

Turto ir pajamu deklaracijos yra skirtingos nepainiok. Turta deklaruot privaloma jei atitinki vien is isvardintu punktu (tuoj atkelsiu cia posta is kitos temos)
Pajamas turi deklaruot jei nori pasinaudot gyventoju pajamu mokescio lengvata
Atsakyti
Tai gerai, kad jos atskirai. Nes del to ir nesinori to buto deklaruoti, kad tuo metu pajamos buvo ne is Lietuvos. Zinau as ta Lietuvele, pareikalaus po to savo dalies cry.gif
Atsakyti
tikiuosi,kad pagelbesit kuri ir man:)....2003 metais pasirasiau buto ir garazo pirkimo sutarti,sumokejau dali pinigeliu,paskola buvo paimta 2004 metais....kaip uz 2004 m. pildyt turto deklaracija tai aisku....bet taip kaip ta vienkartine???turbut reiketu deklaruoti buta ir garaza,kaip nebaigta statyba ir neiregistruota nekilnojamojo turto registre, bet kokia turto verte rasyti,ta kuri yra pirkimo-paradvimo sutartyje, ar sumoketa suma?paaiskinkin man nesusipratelei blush2.gif
Atsakyti