Įkraunama...
Įkraunama...

Nesveikai pradėtas vaikelis

Sveiki, neseniai suzinojau kad laukiuosi, ir dabar turiu dideliu baimiu del vaikelio busimos ir dabartines sveikatos. Esu gan jauna ir tikrai mano mityba yra pasibaisetina (dabar pagalvojus), ypac pagalvojus kad pries pastojima ir po jo menesi laiko vartojau daug svaigalu ir syki rukiau zoles, valgiau tik nesveika maista ir siaip nevalgau mesos daugiau kaip 9 metus mellow.gif
Zinoma dabar pradejau maitintis tikrai sveikai, bet ar ne per velu kai mazyliui jau 8 savaites?? mellow.gif
Atsakyti
Šiaip gal reiktų pasitarti su gydytojais, ką jie pasakytų. Man teko vieną atvejį girdėt, kai mergina ir vaikinas labai jaudinosi dėl pastojimo, nes būtent "užsakymo metu buvo abu labai apsvaigę nuo alkoholio. Jie iškart konsultavosi su gyd., tai nuramino, kad nieko tokio, nes šiaip abu vartojantys buvo nedaug.
be to yra l. daug atvejų, kai pirmą mėnesį mamos nešioja leliukus ir nieko nežinodamos geria stiprius medikamentus. Tiesiog gal derėtų atlikti apžiūrą, ar tyrymukus kokius. Nebijokite kreiptis į medikus. Sėkmės.
Atsakyti
Labai aciu uz patarima smile.gif bet idomu ar ginekologe gales tokiam maziukuj gemaliukui nustatyti kazkokiu komplikaciju, tikekimes siuolaikineje medicinoje tai imanoma smile.gif
Atsakyti
Jokių komplikacijų, tokiam vaisiukui paprastas ginekologas nepamatys. Jei baiminatės reikėtų apsilankyti pas genetikus nuo 12 sav. ten padarys tyrimukus. Šiaip ie aš nežinodama, kad laukiuosi gėriau raminamuosius, bei truputy vyno, na bet čia mažai. Kas liečia gyd. tai kaip kas pažiūrės, man tai ginekologė pasakė tik gimdykit ir kad, čia tikrai nieko tokio, o kitoms teko skaityt, sako, kad lelius bus nesveikas. Jei neramu, apsilankykit pas genetikus.
Atsakyti
Visas šias abejones būtinai pasakykit gydytojai. Ji patars ką toliau daryti, arba bent jau, jus atidžiau stebės. Kaip kažkas jau rašė, jei labai neramu, galima kreiptis pas genetikus, bet tai irgi tik su savo gydytojos siuntimu ir tam tikru nėštumo laikotarpiu.
O dabar manau, nesijaudinkit, atsipalaiduokit ir džiaukitės nauja gyvybe wub.gif Ir žinoma, nuo šiol gyvenkite kitaip. mirksiukas.gif
Atsakyti
Na as irgi is pradziu (kai nemaniau kad jau nestuke.gif ) valgydavau visoki,kaip dabar pasakyciau, slamsta ir dviraciu vazinedavau ir siaip darydavau viska, ko galbut reikejo atsisakyt...Bet dabar jau seniai pamirsti visi tie dalykai, kurie gali pakenkt mano leliui, labai saugau save ir ji wub.gif nestuke.gif
Atsakyti
O man atrodo, kad nieko jums blogo nenutiks ir leliukas gims sveikut sveikutėlis. Dabar svarbiausia atsipalaiduoti ir nusiteikti tik viskas kas geriausia. Nepamiršk savęs lepinti mirksiukas.gif
Atsakyti
Zinok dauguma busimu mamyciu nezino kad laukiasi bent menesi ir tuo laiku ir isgeria, ir daznai ruko ir persidirba, ir valgo nesveikai, tad Tu svarbiausia nesijaudink, jei neramu labai uzsirasyk pas genetikus kad paziuretu vaikeli smile.gif
viskas bus gerai smile.gif
Atsakyti
Del to, kad maitinaisi nesveikai, tai tikrai nesijaudink, svarbu, kad dabar pradejai normaliai valgyt. Mesos irgi neprivalai vartoti, yra daugybe darzoviu ir kitu produktu, is kuriu gausi pakankamai reikalingu vitaminu ir mineralu. Pasiieskok informacijos internete ar literaturoje. Alkoholis ir tas zoles parukymas irgi nemanau, kad pakenke, svarbu, kad daugiau to nebutu. Atsipalaiduok ir dziaukis geromis naujienomis! smile.gif
Atsakyti
Aciu uz toki Jusu visu palaikyma 4u.gif tirai dabar jauciuosi ramiau, butinai nueisiu pas ginekologa ir genetika ir dar kur tik galesiu kad tik uztikrinciau savo mazylio sveikata ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Feja1 @ 2007 09 02, 20:38)
Del to, kad maitinaisi nesveikai, tai tikrai nesijaudink, svarbu, kad dabar pradejai normaliai valgyt. Mesos irgi neprivalai vartoti, yra daugybe darzoviu ir kitu produktu, is kuriu gausi pakankamai reikalingu vitaminu ir mineralu. Pasiieskok informacijos internete ar literaturoje. Alkoholis ir tas zoles parukymas irgi nemanau, kad pakenke, svarbu, kad daugiau to nebutu. Atsipalaiduok ir dziaukis geromis naujienomis!  smile.gif

Mesa siap labai reikalingas produktas.Ko yra mesoje tai to nera darzovese.Juk net spec vitaminai yra vegetarams,tik nezinau ar jie nesukels alergijos maziukui.Jeigu jau laukdamasi nuspresi ir toliau jos nevalgyti,butinai turi apie tai pasitarti su medikais.Lengvo ir ramaus tau nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(boruzee @ 2007 09 01, 13:53)
Sveiki, neseniai suzinojau kad laukiuosi, ir dabar turiu dideliu baimiu del vaikelio busimos ir dabartines sveikatos. Esu gan jauna ir tikrai mano mityba yra pasibaisetina (dabar pagalvojus), ypac pagalvojus kad pries pastojima ir po jo menesi laiko vartojau daug svaigalu ir syki rukiau zoles, valgiau tik nesveika maista ir siaip nevalgau mesos daugiau kaip 9 metus  mellow.gif
Zinoma dabar pradejau maitintis tikrai sveikai, bet ar ne per velu kai mazyliui jau 8 savaites??  mellow.gif

manau nieko neatsitiks juk jus nekokie pijokai, narkomanai kurie kazdien geria iki luzimo o ir tie gimdo sveikus vaikus
manau turit atsipalaiduot ir dziaugtis nestuke.gif geros emocijos tik geriau
o jei ziurint is kitos pusess kad ir kas blogai beatsitiktu nieko nebepakeist bet to blogo tikrai nebus
Atsakyti