Įkraunama...
Įkraunama...

Virusai (skype ir kt.)

Katik gavau toki pranesima i skype tik nezinau ar tai tikra, nes nieko nebuvau girdejus blush2.gif

Persiusk prasau sita pranesima visiems zmonems is savo Contacts, netgi tiems kurie dabar offline,kad jie nepriimtu i kontaktus "Tronox" (292-222-820) todel kad tai VIRUSAS Jo vardas (Dennis Sieg) ir jis naikina kietaji diska. Ir jei net kazkas is tavo draugu ji priims i kontaktus tavo kompiuteris irgi bus uzkrestas.Taigi nukopijuok ir persiusk visiems draugams !!! tai labai rimtai, atkreip demesi cia baisesnis nei sandra virusas
Atsakyti
Jau ne pirmą kartą tokio tipo „virusas“ pareina. Kažkas tik nori pakenkti tam žmogui ir viskas.
Atsakyti
QUOTE(Litux @ 2007 09 02, 09:57)
tai labai rimtai, atkreip demesi cia baisesnis nei sandra virusas

Ir jūs šitom nesamonėm tikit?????
Oi, jau prieš du mėnesius šitas tipo virusas buvo.... ir niekam nieko nenutiko.....
Atsakyti
Ir išvis niekada nereikia kažkokių neaiškių nepažįstamų prisiskirti sau į kontaktus. Nebus jokių problemų... tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Pasaulė @ 2007 09 02, 12:17)
Ir išvis niekada nereikia kažkokių neaiškių nepažįstamų prisiskirti sau į kontaktus. Nebus jokių problemų...  tongue.gif

Ir išvis, jokie nepažįstami jūsų kietojo disko nesunaikins laugh.gif
Jei tik nepriiminėsit jokių failų liezuvis.gif
Atsakyti
QUOTE(Makalius @ 2007 09 02, 13:17)
Ir išvis, jokie nepažįstami jūsų kietojo disko nesunaikins laugh.gif
Jei tik nepriiminėsit jokių failų liezuvis.gif


As taip ir darau, tik imeciau ka parase man drinks_cheers.gif
Atsakyti
tokie pranešimai visokie prasidėjo iškart po "sandros"... žaidžia kažkas ir tiek
Atsakyti
o man ir anksciau tokie pranesimai ateidavo
karta is nepazistamo priemiau kontakta, tai skambino kazkokie debilai ir juokesi, bet angliskai kalbejo... bet kompui nieko tik kontakta uzblokavau ir viskas
Atsakyti
QUOTE(Litux @ 2007 09 02, 13:20)
As taip ir darau, tik imeciau ka parase man  drinks_cheers.gif


Tai manei, jog virusas, jei įkėlei į forumą? wink.gif
Atsakyti
O aš gavau tokį pranešimą
"Persiusk, prašau, šita pranešima visiems zmonems iš savo Contacts, netgi tiems, kurie dabar offline, kad jie nepriimtu i kontaktus "marinukas69, todel kad tai yra VIRUSAS. Jis naikina kietaji diska! Ir jeigu net kažkas iš tavo draugu ji priims i kontaktus, TAVO kompiuteris irgi bus užkrestas"
Atsakyti
persiuskit sita pranesima visiems zmonems is savo Contacts, netgi tiems
kurie dabar offline,kad jie nepriimtu i kontaktus "jasuvy1" todel kad tai
VIRUSAS Jo vardas (Vytas Jasulaitis) ir jis naikina kietaji diska. Ir jei
net kazkas is tavo draugu ji priims i kontaktus tavo kompiuteris irgi bus
uzkrestas.Taigi nukopijuok ir persiusk visiems draugams !!!
tai labai rimtai, atkreip demesi
cia baisesnis nei sandra virusas
Atsakyti
mAN ATRODO,KAD vėl pasklido per skypą virusas, kažkas panašaus į sandrą doh.gif nes vėl siunčia per visur, su panašiu tekstu su foto :

hey
[20:47:39] hey
[20:47:49] look
[20:47:51 ] where I put ur photo biggrin.gif
[20:47:54] [/www.fakme.org/erotic-gallerys/]http://www.fakme.org/erotic-gallerys/[/url] .....
[20:47:57] //www.myimagespace.net/erotic-gallerys/]http://www.myimagespace.net/erotic-[/url] ištryniau galą, kad kas nespaustų doh.gif
[20:48:01] This (happy) sexy one
[20:48:05] (rofl)
[20:48:08] smile.gif


ATsargiai nono.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo grange: 09 rugsėjo 2007 - 20:12