Įkraunama...
Įkraunama...

Patarimai norinčioms pastoti

Leidau sau atidaryti naują, temą, juk patarimų niekada nebūna per daug 4u.gif

Senoji tema čia
Atsakyti
QUOTE(indrutee @ 2007 09 05, 12:52)
o as nieko nezinojau  g.gif  cia nakvisos reguliuoja mmm? kaip jas gert reikia?

na taip man gyd sakė ir skaičiau. bet matyt reikia gerti daugiau kad būtų koks poveikis. matuosiu bt kelis ciklus paskiau su grafikais varysiu pas gyd kad pažiūrėtų rimčiau kas yra nes tokie mm šokinėjimai negerai schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2007 09 05, 15:37)
na taip man gyd sakė ir skaičiau. bet matyt reikia gerti daugiau kad būtų koks poveikis. matuosiu bt kelis ciklus paskiau su grafikais varysiu pas gyd kad pažiūrėtų rimčiau kas yra nes tokie mm šokinėjimai negerai  schmoll.gif


o kada skaitosi nereguliarus ciklas? +/- kiek dienų jis turėtų skirtis? jeigu 28-32 tai koks?
Atsakyti
QUOTE(Granatas @ 2007 09 05, 14:55)
o pas mane ciklo vidury gleivės kaip tik išnyksta  g.gif ir po kelių dienų vėl atsiranda. Ar ovuliacijos metu tikrai turi išsiskirti daugiau gleivių???????? Jeigu taip, tai pas mene pastovi ovuliacija ir tik kokias 2 dienas jos nebūna, o aš kaip tik bandau per jas pastoti  lotuliukas.gif  Ojeigu rimtai, tai kaip turi būti iš tikrųjų?

Per O gleivės turi būti skaidrios, tąsios ir gausios (gausumas gali būti įvairus, priklauso nuo visokių veiksnių). Bet gerai save pastebėjus, tai atrasi vaisingas gleives. Nors pas mane irgi žymiai vėliau nei turėtų būti O aną ciklą jos atsirado, gal kokią 17 c.d o ciklas buvo 28 d. g.gif O šį jau 10 c.d. lyg atsiranda. Oi kažkokia makalynė. O apie gleives yra atskira tema, ten merginos plačiai apkalbėję kas ir kaip 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Granatas @ 2007 09 05, 15:39)
o kada skaitosi nereguliarus ciklas? +/- kiek dienų jis turėtų skirtis? jeigu 28-32 tai koks?

Šiaip +/- 5 dienos pagal medikus yra normalu, bet man tai jau nervas ima kai ir tiek grybauja. o nereguliaru gal prasideda nuo 7 d. o gal aš klystu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mintė @ 2007 09 05, 15:45)
Per O gleivės turi būti skaidrios, tąsios ir gausios (gausumas gali būti įvairus, priklauso nuo visokių veiksnių).

tai gal jos tik viduje būna ir išorėje nepasirodo? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Granatas @ 2007 09 05, 16:06)
tai gal jos tik viduje būna ir išorėje nepasirodo?  ax.gif

po smileysex.gif gleivių matomumas sumažėja, bet viduje jos tikrai yra. Tik per O jos kitokios būna nei iki ciklo galo
Atsakyti
QUOTE(Granatas @ 2007 09 05, 14:39)
o kada skaitosi nereguliarus ciklas? +/- kiek dienų jis turėtų skirtis? jeigu 28-32 tai koks?

čia toks tai dar reguliarus.
galiu surašyti savo doh.gif

34,36,32,27,23,24,30,29,26,23,34,35,25,48,36,30,42,24
dar iš pradžių sakyčiau normaliai ėjo, bet po to nuo 25 iki 48 tai tikrai nesąmonė doh.gif kai nežinau kada laukti. ir negaliu pasakyti, kad mna mm vėluoja, nes nežinau kada jos bus verysad.gif praeitą mėn buvo 08,09 tai dabar net nežinau kada laukti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2007 09 05, 16:32)
čia toks tai dar reguliarus.
galiu surašyti savo  doh.gif

34,36,32,27,23,24,30,29,26,23,34,35,25,48,36,30,42,24
dar iš pradžių sakyčiau normaliai ėjo, bet po to nuo 25 iki 48 tai tikrai nesąmonė  doh.gif  kai nežinau kada laukti. ir negaliu pasakyti, kad mna mm vėluoja, nes nežinau kada jos bus  verysad.gif praeitą mėn buvo 08,09 tai dabar net nežinau kada laukti  doh.gif


Nu joooo... čia jau labai šokinėja. O pastoti kiek laiko bandai? O gal tiesiog tu labai jautrus žmogus, daug dirbi, daug keliauji?

Beje, kaip matau, čia pateikei duomenis už 1,5 metų. O kontraceptikų nebandei gerti, kad susireguliuotų?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Granatas: 06 rugsėjo 2007 - 09:47
QUOTE(Granatas @ 2007 09 06, 10:46)
O kontraceptikų nebandei gerti, kad susireguliuotų?


g.gif g.gif labai idomu, kaip tavo manymu kontraceptikai gali sureguliuoti natūralų ciklą? geriant kontraceptikus ciklas iš vis nevyksta, nes yra blokuojamas. atsirandantis kraujavimas tiksliai po 28dienų yra butaforinės mėnesinės. kiaušidės miega ir neveikia , todėl ir ciklas kaip toks neegzistuoja. nustojus gerti jis atsinaujina vėl, kaip ir kiaušidžių veikla, tik niekas ir nežino kokio to dirbtinio sustabdymo pasėkmės. jei ciklas nereguliarus, vadinasi tam yra priežastis, kurią reikia surasti ir pašalinti (čia jau medikų reikalas). o gerti kontraceptikus tai tiesiog problemos sprendimo atidėliojimas. nustojus gerti atsiradęs natūralus ciklas bus ir vėl nereguliarus. čia kaip užburtas ratas.
Atsakyti
Sveikos,O as galvojau, kad as gal kokia nenormali kodel man visad isbega, bet cio\a pasirodo visom taip... g.gif mes bandom nuo vestuviu nakties pastot, bet dar kolkas niekaip nepavyksta...kai pagalvoji kiti pasimyli tik viena kart ir gaunasi leliukas- netyciukas, o kai nori vaiko taip sunkiai viskas :verysad:esu uzsiregistravus prisimink.lt jau seniai bet net jei ir mylimes per vasisingas dienas nieko neiseina..gal po sio menesio jau busiu nestuke.gif labai tikiuosi wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausrine7: 06 rugsėjo 2007 - 10:49
QUOTE(Granatas @ 2007 09 06, 09:46)
Nu joooo... čia jau labai šokinėja. O pastoti kiek laiko bandai? O gal tiesiog tu labai jautrus žmogus, daug dirbi, daug keliauji?

Beje, kaip matau, čia pateikei duomenis už 1,5 metų. O kontraceptikų nebandei gerti, kad susireguliuotų?

na šiaip mes per daug nebandėm, nes kartu dar negyvenam. bet iš vis kai kartu buvom gavos 3 mėn, 2 dabar ir mėnuo anksčiau, tai sakykim 3 ciklai. per juos nesisaugojom.. bet taip ir neužkibo.

na keliauju ir stresų yra, tai va gal dar ir nuo to.
kontraceptikų nebandžiau gerti,nes nenoriu pradėt, bet jei nebus kitos išeities reiks. gyd sakė lyg ir nieko baisaus dėl tokio, sakė pagert žuvies taukų, nakvišos žiemą, ale kad nieko nepasikeitė. kai žiūrėjo su echo ir sakė nieko blogo nemato. reiks bandyt dar kartą, pamatuosiu bt daugiau tada žiūrėsiu kaip ji kis unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(miig @ 2007 09 06, 11:36)
g.gif  g.gif  labai idomu, kaip tavo manymu kontraceptikai gali sureguliuoti natūralų ciklą? geriant kontraceptikus ciklas iš vis nevyksta, nes yra blokuojamas. atsirandantis kraujavimas tiksliai po 28dienų yra butaforinės mėnesinės. kiaušidės miega ir neveikia , todėl ir ciklas kaip toks neegzistuoja. nustojus gerti jis atsinaujina vėl, kaip ir kiaušidžių veikla, tik niekas ir nežino kokio to dirbtinio sustabdymo pasėkmės.  jei ciklas nereguliarus, vadinasi tam yra priežastis, kurią reikia surasti ir pašalinti (čia jau medikų reikalas). o gerti kontraceptikus tai tiesiog problemos sprendimo atidėliojimas. nustojus gerti atsiradęs natūralus ciklas bus ir vėl nereguliarus. čia kaip užburtas ratas.



kažkaip esu daug kur skaičius apie tai, kad ir pvz: "....Klausimas: Laba diena.Norečiau paklausti.Noriu pradėti vartoti kontraceptines tabletes,kurios man labiau tiktų?Jų iš viso nesu vartojusi.Man 23 metai, ūgis 170 cm, svoris 53 kg.Mėnesinės nėra reguliarios.Jos yra kas 38-40 dienu,negausios ir neskausmingos.Nesu gimdžiusi,neturėjau aborto. Nerūkau, alkoholį vartoju retai.Skysčių vartoju nedaug.Problema,į skrandį eina tulžis ir dirgina jį,todėl turiu kontroliuoti mytybą.Kreipiausi į gydytoją.Ar kontraceptinės tabletės neturėtų tam didelio poveikio? Ir kurios man labiausiai tiktų? Ir kada pradėti vartoti tabletes?Ar kontraceptines tabletes galima vartoti kai lytiniai santykiai nėra reguliarūs?Ačiū už atsakymą.
Klausia: Sandra

Jums geriausiai tiktų tricikliniai kontraceptikai. TRIKVILIAR. kai Jūsų ciklas nereguliarus, Jums tiktų kontraceptinės tabletės ciklo reguliavimui.

Gyd. K. Mačiulienė

Bet skaitalai ir lieka skaitalais. kaip yra iš tikrųjų nežinau ax.gif
Atsakyti