Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvė kartu su svetaine!

Ar gyvenate kas bute, name, sujungusios virtuvę ir kambarį į vientisą erdvę? Ar nesinorėtų vėl turėti normalios - atskiros virtuvės? Aš pati tai asmeniškai neapsisprendžiu - vieną dieną noriu taip, kitą - kitaip. Kokia Jūsų patirtis?
Atsakyti
Pas mus sujungtos virtuves ir svetaines erdves, 45 kv. Koridorius irgi visai salia, tai dar keli kvadratai erdves. Niekada nebenoreciau tureti atskiros virtuves. Esu labai patenkinta dabartiniu varijantu. Statomes didesni busta, ten taip pat sujungtos erdes, tik dar daugiau- virtuve, valgomasis ir svetaine. Aisku, issprendziant tu erdviu atidalijima ivairiomis dizaineriskomis idomybemis smile.gif , bet jokiu sienu.

O del gartraukio. Turim, naudojam. Taip pat daug ir dideliu langu (vitrinines sienos). Susitvarkom su vedinimu, manau, puikiai. Plius, mes neverdam kasdien cepelinu ir balandeliu. Greiti ir lengvi paiekalai, be troskiu kvapu.

Kiek pamenu is senojo tevu buto, kur virtuve budavo atskirai, tai neissaugodavu kitu kambariu nuo kvapu. Budavo, iskepa kugelis, papietaujam, isvedinam virtuve. O tada nueini i svetaine (kuri buvo iki tol uzdaryta) ir bac- kugelio kvapas i nosi laugh.gif .

Taip kad, sujungtam varijantui reiketu paieskoti kitu argumentu, nei kvapai. Mat atvirose erdvese viskas lengviau vedinama, istraukiama. Bent man taip atrodo rolleyes.gif .
Atsakyti
Pas mus yra taip padaryta. Gartraukis istraukia garus, dumus. Riebiu nuosedu ant spinteliu nelieka. Zinoma, kad kvapo visiskai neistraukia. Pas mano mama virtuve atskira, bet jei kepa zuvi, nepadeda ir uzdarytos durys, kvapas kaip reikiant, o jei blynus - dumu nemazai (gartraukio neturi). Man atrodo, kad ir koks butu gartraukis ar virtuve atskira, vistiek uzejus i buta supranti, kad pyragas keptas tongue.gif
QUOTE
Ar nesinorėtų vėl turėti normalios - atskiros virtuvės?

Dabar neisivaizduoju, kad galetu buti kitaip smile.gif Atskiros virtuves nenoreciau. Nebent virtuve butu labai didele rolleyes.gif bet turbut vistiek jungciau su kambariu rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RebekaG: 12 balandžio 2004 - 12:06
Ateity planuojam pirkt didesni busta,tai ten ir jau numate kad bus virtuve sujungta kartu su svetaine.Anksciau nelabai kazkaip man patikdavo ta ideja,taciau dabar,kai yra tikrai platus pasirinkimas visokiu graziu baru,kuriais galima atskirt virtuve ir svetaine,man tai patikt pradeda biggrin.gif Viskas sujungta,tu jei koks balius ar sveciu kokiu yra,budama virtuvej taip pat dalyvauji pokalbyje,o kai atskira,tai lakstai lakstai ir nieko nesupranti kai gryzti apie ka kalba vyksta g.gif
Atsakyti
QUOTE (Vega @ 2004 04 12, 12:08)
Nesuprantu  cia kazhko. Derinti dvi tarpusavyje nesuderinamas erdves? Koks tikslas?

Daugiau erdves tongue.gif Ir man taip graziau wink.gif

Pvz: ateina sveciai - gali ruosti kava ir su sveciais bendrauti... gaminu pietus - ir stebiu kaip vaikas zaisdzia... kambari yra televizorius - ruosdama vakariene ziuriu zinias ir t.t.
Baliai namuose buna tik su artimiausiais zmonemis: tevais, draugais. O jei rimtas baliukas - i kavine. Svetaine laikyti tuscia, tvarkinga ir uzdaryta tik del sveciu, manau neverta... reikia naudotis patiems (nekalbu apie nedideli buta ir didele seima, kur ir taip visi kambariai isnaudoti, tada suprantu, kad virtuveje miegoti neiseitu wink.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RebekaG: 12 balandžio 2004 - 12:19
Niu, ash neturiu nieko preish, kad kiti isirengtu toki "hibrida". Bet man taip nepriimtina. Pas mus svetaine skirta maloniems pasisedejimams: yra baras, imontuotas aparatas kavai daryti. O jeigu man beverdant kopustiene ateitu kox nors svecias ( ir dar nemegstantis kopustienes)- oi, kaip nepatogiai jausciausi. g.gif Man labaiu patinka atskiros patalpos. Bet tai tik mano nuomone. wink.gif
Atsakyti
QUOTE (Vega @ 2004 04 12, 12:08)
Nesuprantu cia kazhko. Derinti dvi tarpusavyje nesuderinamas erdves? Koks tikslas?

Vega, manau, kad jei zmogui virtuve- tai maito gamybos vieta ir ne daugiau, tai ir nereikia jungti siu erdviu. Jei virtuvej tris kartus dienoj kliuksi puodai, cirskinasi keptuves, seimininke atsiraitojus rankoves musa karbonadus ar maiso saltiena- sujungtos erdves bus tragedija. O dar jeigu nuolat ant vyrykles stovi tai austantis puodas su gelytemis, ar bulviniai blynai su mesa, apvozti lekste- nejunkit, mano patarimas. Ir jei pasikviete draugus i svecius sodinat juos prie apkrauto misrainem ir karstais patiekalais stalo - nejunkit. Ir jeigu neuztenka pinigeliu stilingai integruojamai technikai ir baldams - nejunkit.

Bet jei esat jauna, senoviniu tradiciju nesuvarzyta seima, kuriai svarbiau paplepet, pasiniurkyt biggrin.gif , nei reguliariai ir taisyklingai maitintis- junkit. Jei uzsuke draugai jaukiai ir laisvai isitaiso jiems patinkancioje vietoje (tebunie tai koks laiptelis ar kilimas), pasideda taure vyno ir surio lekste salia ir po "baliaus" nori vel ir vel pas jus sugrizti- junkit. Jei visuose jusu ir jusu draugu pasisedejimuose gali demokratiskai dalyvauti vaikai - junkit.

Pradziai- tiek biggrin.gif .
Atsakyti
Pas mane pusiau sujungtos erdves.Sakau pusiau,nes siena tarp svetaines ir virtuves pilnai neisgriauta,tik iskirstas langas. sakyciau tai turi ir savu pliusu,ir savu minusu. Pliusai-netaip standartiska,idomiau ziurisi,pagaliau kazkokia nauja detale standartiniame bute. O minusai-kartais taaip uzsinori, kad tas kambarys butu visiskai atskiras, nes nuo garsu nebeapsaugosi kitu kambariu,jei vaikas miega, jau muzika ir tildyk,kalbek tyliau. Taip pat nesu patenkinta i kambari sklindanciais kvapais is virtuves,nors gartraukis ir geras,bet vistiek visu kvapu neistraukia. Vienu zodziu,yra pliusu, yra minusu.
Manau toks variantas yra geras nuosavame name,daugiau erdves, kuomet miegamieji kitame aukste,o standartiniame bute-nelabai.
Atsakyti
QUOTE (Vega @ 2004 04 12, 13:13)
Net geriausi dumtraukiai stebuklu nedaro. O kaip baldai turi smirdeti... rolleyes.gif

Na, baldu medis, matintas metalas (daug matinto metalo biggrin.gif ), matintas stiklas (dar daugiau biggrin.gif biggrin.gif ), parketas, plyteles, sirmos- lyg ir neprisigeria jokiu kvapu. Tiesa, dar yra trys antikvariniai foteliai (cia del smagumo, kad toj aplinkoj kazkas ypac issikirtu biggrin.gif ), kuriu viduriai is naturaliu medziagu- juros zoles, zalvariu dengtos spyruokles. Absoliuciai jokiu kvapu neprisigere. Gal bijo. Bo jei kada sugalvotu prisigerti, tai sveistume lauk be gailescio ir pirktume odinius baldus. biggrin.gif


Bet jei pas Tave namuose portjeros keliasluoksnes su kvarbatkom, jei sofutes, foteliukai, kilimai- tai gal tikrai turi svavo kvapus.

Nors as lieku prie savo nuomones- nemaciau dar buto su atskira virtuve, kuriame kiti kambariai butu realiai izoliuoti nuo kvapu.

Ai, tiesa, jei neturit indaploves, tai bendras varijantas irgi vertas apmastymu. Nes estetinis vaizdas kambario su stirta nesvariu indu- nilabai nilabai...
Atsakyti
esu toki varianta macius pas drauge,naujos statybos name,tai visai nieko-patiko,bet pas save namuose,"chrusciovskoj"statyboj kazko tokio neisivaizduoju,o turbut ir nelabai toks dalykas imanomas rolleyes.gif
Atsakyti
as gyvenu bute, kuriame bendra virtuves ir svetaines erdve.
Vega, 18 METU GYVENAU BUTE, KUR VIRTUVE ATSKIRA....NU BET, VERDANT KOPUSTIENE, KVAPA JAUSDAVAU PAREIDAMA JAU LAIPTINEJE.....O KA KALBETI APIE BUTA rolleyes.gif SPECIFINIU KVAPU NESULAIKYS TOS PERTVAROS, BUK TIKRA...NEBENT TAVO VIRTUVE BUS ATSKIRAS PASTATELIS I KURI REIKIA EITI PER LAUKA laugh.gif laugh.gif laugh.gif KAIP KAIMUKE-VIRALINE laugh.gif laugh.gif laugh.gif


be to, sakai, kad nesupranti, kam derinti nesuderinamas erdves, bet juk reikia daug laisvo laiko bendravimui su namiskaias tureti, kad virtuveje atsiskyrus tupetum ruosdama valgi, be to- kai kuriem zmonems valgymo ritualas nera toks jau didelio susikaupimo reikalaujantis dalykas...mes valgome, darom valgyt ziuredami tv, kalbedami... pilstau gerimus ir tepu sumustiniu kalbedama su draugais, kurie ramiai gali testi pasakojima, jei prireikia papildyti lekstes.....

be to, kai vaikiuks mazas, jis visada akiratyje, nors tu darai pietus, o jis zaidzia ant kilimo 2.gif
Atsakyti
O koks jūsų manymu turėtų būti tos bendros patalpos plotas, kad išsitektų ir virtuvė, ir minkštas kampas, sekcija. Kažin kokių 30 kv.m ar užtektų? g.gif

Pritariu norgei, kad pirmiausia svarbu indaplovė.Be jos - jokių patalpų jungimo, bent jau man.Nes pastoviai indų kalnas matytųsi, kol vyras neapsikentęs neišplautų... biggrin.gif
Atsakyti