Įkraunama...
Įkraunama...

Kiek galima paaukoti dėl žmonos?

Sveiki, tik prisijungęs norėčiau pasikalbėti vyriškai cool.gif (nors žinau, kad be merginų nuomonės neapsieisim).

Man šeima ir geri tarpusavio santykiai yra labai svarbus dalykas thumbup.gif ir suprantu, kad šeimoje norint palaikyti darną partneriai turi vienas prie kito taikytis bei siekti sutarimo. Tačiau, pastaruoju metu jaučiu vis didesnę įtampą ir man kyla įtarimas, kad kažkas yra ne taip. unsure.gif
Mano žmona yra labai reikli ir kai kuriais atvejais puikiai moka pasakyti, ko ji nori. Taigi rezultatas yra toks, kad aš vis rečiau žiūriu Formulės varžybas verysad.gif (galėčiau tą laiką praleisti kartu arba nuveikti ką nors naudingo), Dirscovery kanalo apskritai nebejungiu schmoll.gif (kažkokia nesamonę apie motociklus vis žiūriu), į kiną neinu (pinigus kainuoja ir filmus vis nesamoningus noriu žiūrėti), knygas skaitau tik tualete (apskritai nesuprantama, kaip aš galiu vietoj bendravimo su žmona pasirinkti knygą), slepiuosi kiekvieną kartą parūkęs (labai kenkia mano sveikatai ir būsimiems vaikams), vengiu bendravimo su žmonai nepatinkančiais žmonėm (gerai jau gerai, prisipažįstu, kat tie žmonės yra moteriškosios giminės blush2.gif ), grybauti neinu (pilna erkiu), negaminu grybų, kalafiorų, jūros gėrybių, ir kitų skanių dalykų (ji jų nevalgo ir taip pas mus šeimoj valgyt daugiausiai gaminu aš) ir t.t. ir pan.
Man vis atrodo, kad aš tai darau iš didelės meilės ir atsidavimo, bet kažko nejaučiu didelio malonumo tai darydamas (tiksliau nedarydamas).

Tai jūs vyrai pasakykit man, kada reikia nustoti "aukotis" dėl žmonos? unsure.gif

p.s. prierašas moterims - aš labai myliu savo žmona ir rašydamas šią temą nenoriu pasakyti, kad vienintelis mano noras žiureti išsidrebus telika ir krapštytis "šeimos brangenybes" kol žmona stovės su alaus buteliu prie koju.
Atsakyti
QUOTE(Parshialis @ 2007 09 26, 14:53)
p.s. prierašas moterims - aš labai myliu savo žmona ir rašydamas šią temą nenoriu pasakyti, kad vienintelis mano noras žiureti išsidrebus telika ir krapštytis "šeimos brangenybes" kol žmona stovės su alaus buteliu prie koju.

Jei myli savo zona, imkis zygiu bigsmile.gif tu ja tiesiog islepinai.. nusileisdamas del vieno jos noro, antro, trecio ir t.t. Galeciau palyginti su vaiku: rekiu maximoj, duoda saldaini.. aha.. gerai, bet noriu meskino, rekiu, gaunu meskina.. dar pabandysi issireikalauti i zaidimu kambari.. rekiu kiek tik galiu.. neatlaike, veda.. valio biggrin.gif Taip ir tavo zmona, pamate kad galima "ant taves lipti" ir lipa.. ir lips toliau, jei nesustabdysi doh.gif Manau nuosirdus pokalbis ir papasakojimas kaip tu jautiesi turetu buti grazi pradzia. O tai kad tau labai svarbus geri santykiai ir supratimas kad reikia ieskoti kompromiso.. tu visa tai pavertei zaidimu i vienus vartus... geriau pora kart "susikibt" ir viens kitam pasakyt ka nori ir po to geri santykiai ir zinojimas apie kito poreikius. Pasakyciau pats kaltas.. bet juk is geru noru bigsmile.gif Nebijok viena diena jai paskambint ir pasakyt, parsinesk is maximos keptos vistos, nes siandien bus juros gerybes.. rupinuos, kad neliktum alkana.. ir psio cool.gif

P.s. Pasiekus toki "kompromisu" lygi ir pasakius kad reikia pasikalbet, nenustebk, jei pasakys, kad tu jos nemyli ir susiradai kita... o dabar ieskai priekabiu lotuliukas.gif Tada jau turesi itikinti, kad myli.. ir vis tiek reikalauk savo teisiu ir savo pomegiu.. taip nusileidinedamas tu jai greit tapsi neidomus.. viena diena pasakys "lepsis" ir sedesi antausi gaves hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Parshialis @ 2007 09 26, 15:53)
Sveiki, tik prisijungęs norėčiau pasikalbėti vyriškai  cool.gif (nors žinau, kad be merginų nuomonės neapsieisim).


priimkit mano uzuojauta, manau jus tiesiog ne vyras o skuduras, doh.gif cia ne aukojimasis o saves kaip asmenybes visiskas issizadejimas, savo draugu, pomegiu ir tt. O skudurai greit pabosta, norisi nauju biggrin.gif
Daug nerasysiu, bet manau kad tiek vyrui tiek moteriai reikia kartais pabuti ir atskirai. Stai kol mano vyras zaidzia ar ziuri krepsini, as lieju prakaita treniruokliu salej, ar begioju, ar sedziu kirpykloj. na kiekvieno zmogaus pomegiai skirtingi ir reikia juos gerbti. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo HappyAngel: 08 lapkričio 2009 - 21:52
QUOTE(katuksss @ 2007 09 26, 16:21)
priimkit mano uzuojauta, manau jus tiesiog ne vyras o skuduras,  doh.gif  cia ne aukojimasis o saves kaip asmenybes visiskas issizadejimas, savo draugu, pomegiu ir tt. O skudurai greit pabosta, norisi nauju  biggrin.gif
Daug nerasysiu, bet manau kad tiek vyrui tiek moteriai reikia kartais pabuti ir atskirai. Stai kol mano vyras zaidzia ar ziuri krepsini, as lieju prakaita treniruokliu salej, ar begioju, ar sedziu kirpykloj. na kiekvieno zmogaus pomegiai skirtingi ir reikia juos gerbti.  g.gif

hihihi.gif nu jo...koks saunuolis tas temos autorius
viska daro smile.gif viska moka g.gif ir dar net myli....

va va prie ko lepinimas prieveda biggrin.gif arba reik giliau kapstytis, o gal jai tiesiog PMS biggrin.gif:D:D:D lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Parshialis @ 2007 09 26, 15:53)

reiskia pradedi jaustis prie jos nepilnavertis, ar tiesiog ji salygas diktuoja, o tu toleruoji? taip galima ir depresija isivaryti, bet greiciausiai, tai i sona nuklysti
Atsakyti
o dabar pabandyk surašyti ko jai tenka atsisakyti dėl šeimos ir dėl tavęs. Kai nemaloniai jautiesi dėl to ką darai, ar ko negali daryti dėl žmonos, tai vis tiek būna žiūrėjimas tik iš tavo pozicijos. Ar tai tikrai tik vieni vartai? Jeigu tikrai tik vieni - metas rimtam pokalbiui.
Atsakyti
Kodėl išklausius tik vieną poziciją (kažin ar nepagražintą) iškart nulinčiuojama žmona? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Huiza @ 2007 09 28, 16:25)
Kodėl išklausius tik vieną poziciją (kažin ar nepagražintą) iškart nulinčiuojama žmona?  bigsmile.gif


schmoll.gif nulinciuojama ne protingazmona o kvailas vyras thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Mili @ 2007 09 28, 08:03)
o dabar pabandyk surašyti ko jai tenka atsisakyti dėl šeimos ir dėl tavęs. Kai nemaloniai jautiesi dėl to ką darai, ar ko negali daryti dėl žmonos, tai vis tiek būna žiūrėjimas tik iš tavo pozicijos. Ar tai tikrai tik vieni vartai? Jeigu tikrai tik vieni - metas rimtam pokalbiui.


Na na, tipo moteris labai daug aukoja savo buvusio gyvenimo smile.gif)

Tipo yra priverciama isteketi, gimdyti vaikus, nes piktas vyras ja vercia. Nejuokinkit, taip gal buna, taciau dazniausiai buna atvirksciai.

Jei moterys turetu daugiau visokiu hobiu ar kitu uzsiemimu, vyrai daug laimingesni butu. Nes galetu uzsiimti savo reikalais.
Atsakyti
Tipo yra priverciama isteketi, gimdyti vaikus, nes piktas vyras ja vercia. Nejuokinkit, taip gal buna, taciau dazniausiai buna atvirksciai.

Jei moterys turetu daugiau visokiu hobiu ar kitu uzsiemimu, vyrai daug laimingesni butu. Nes galetu uzsiimti savo reikalais.

----------------------------------------------------------------------------------------------

O vaikai tuo metu prieš saulytę kaip daigeliai užaugs patys savaime. lotuliukas.gif lotuliukas.gif Aš irgi taip labai norėčiau.


Labai atsiprašau,bet nesusilaikiau.Aš nepiktybiškai blush2.gif

Atsakyti
Situacija vadinasi "vyras po padu"...nedarau nieko,kas man patinka ir malonu,bet netinka moterai...
Atsakyti
QUOTE(Parshialis @ 2007 09 26, 12:53)
Sveiki, tik prisijungęs norėčiau pasikalbėti vyriškai  cool.gif (nors žinau, kad be merginų nuomonės neapsieisim).



Jei jau dabar taip, tai kas bus kai vaiku susilauksite schmoll.gif Tada tai bus dar daug baisiau, nes reikes pagalbos daug daugiau. Zodziu nesaziningai cia viskas pas jus gaunasi...

Nors as galeciau kazka panasaus pasakyti esu jautusi ir savo santykiuose, tik mano vyras buvo toks kaip tavo zmona, o as buvau tavo vietoje...tad labai tave uzjauciu blush2.gif Mes irgi vienas kita labai mylejome ir beje tebemylime ir esame 12 metu kartu.
Zodziu...su rukymu tas pats variantas(jis neruko) tai slepdavausi, meluodavau...Bet dabar meciau 100 karta. Tikiuosi paskutini smile.gif
Su skaitymu, jam trukdydavo sviesa. Su TV ir sviesa ir garsas. Jis noredavo, kad ji apsikabinciau ir miegociau kartu sau maloniai.
Su mano draugemis jis iki siolei nemegsta mano moterisku vakareliu (palieku gi ji viena ir vaikus)
Kas del gaminimo tai visados jam neitikdavau, vis pagamindavau ka jis nemegsta doh.gif Bet su laiku as tai perpratau ir dabar mazai gaminu, o jei gaminu tai ta pati maista, prie kurio jis priprates thumbup.gif
Zodziu atradome tarpusavyje pusiausvyra, ir dabar as del to nebesuku galvos ir nesijauciu nuskriausta. O jis apsiprato, kad as kitokia, mano kiti pomegiai ir norai. Dabar jis jau tolerantiskesnis tongue.gif
Patariu pasigalvoti sau paciam ka nori kitaip daryti nei iki siolei, ir aiskiai jai pasakyti, kad tu nori buti savimi ir turi savo asmeninius poreikius, kurie tau sukelia atsipalaidavima namuose. Del maisto tai tikrai lengva prisitaikyti, gi issivirk sau darzoviu (ka ten megsti) ir valgyk sau, o jai nesiulyk. Gi pasidaryk sau!
Laikykis zodziu...sekmes drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo HappyAngel: 08 lapkričio 2009 - 21:53