Įkraunama...
Įkraunama...

••●Žalia korta●••

DV-2009 Lottery Starts Soon!


Prasideda nuo spalio 3d. zalios kortos loshimas 4u.gif
Sekmes visiems bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zora @ 2007 09 27, 12:57)
DV-2009 Lottery Starts Soon!
Prasideda nuo spalio 3d. zalios kortos loshimas 4u.gif
Sekmes visiems bigsmile.gif


Priminimui, iskelkime tema i prieki, nes matau vos ne paskutiniam puslapi nuvaziavus ax.gif
Atsakyti
Aciu kad priminet aciuks.gif nes buvau visai primirsus ax.gif ,pernai losem- bet nieko,gal sitie metai bus laimingesni drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
Bandysiu ir as siais metais rolleyes.gif
Atsakyti
bandžiau ir aš pildyti, užkliuvau su foto, nepriima nors tu ką, tai dabar nežinau reikia eit per naują fotografuotis doh.gif

o jūs kai fotkinotės, paskaėt išmatavimus ar pasakėt kokiu tikslu? ar jie ten žino išmatavimus?
Mb jau užpildė ax.gif
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2007 10 19, 05:58)
bandžiau ir aš pildyti, užkliuvau su foto, nepriima nors tu ką, tai dabar nežinau reikia eit per naują fotografuotis  doh.gif

o jūs kai fotkinotės, paskaėt išmatavimus ar pasakėt kokiu tikslu? ar jie ten žino išmatavimus?
Mb jau užpildė  ax.gif


taigi kompe susimazink (pasididink foto pagal ju reikalavimus)
Atsakyti
QUOTE(MichGirl @ 2007 10 19, 18:09)
taigi kompe susimazink (pasididink foto pagal ju reikalavimus)

tai vat taip ir dariau, vistiek kažkas netiko. reiks bandyt per nauja. cool.gif
Atsakyti
tai arba failas per didelis buvo, arba nuotraukos ismatavimai neatitiko, ir vienas ir kita lengvai pataisoma. Blogiausiu atveju jai nesigaus, duok zinot, as tau padarysiu pagal reikalavima (tik parasyt reiks kas ten per reikalavimai tiksliai, nes as nedalyvauju ir nzn) - nereiks eit ir fotkintis vel kazkur wink.gif
Atsakyti
o su kokia programa jus tas nuotraukas susitaisot? ax.gif
Atsakyti
tai visokiu gi photo editing programu yra... pradedant nuo eilinio Microsoft Paint iki Photoshop.
Atsakyti
QUOTE(MichGirl @ 2007 10 20, 00:23)
tai visokiu gi photo editing programu yra... pradedant nuo eilinio Microsoft Paint iki Photoshop.

mhm,su paintu pixeliu pakeist neimanoma...o su irfanView programa,pixelius pakeiciu,bet kai mazinu dydi,jie vel persitaiso kaip jiem patogiau! nervai nebelaiko...
Atsakyti
QUOTE(dziulka @ 2007 10 19, 19:07)
mhm,su paintu pixeliu pakeist neimanoma...



imanoma imanoma.... Image>attributes ir ten jau pasirenki
Atsakyti