Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai, rodom ką turim

Tesiam toliau o senoji tema čia
Papildyta:
QUOTE(Verseckiukai @ 2007 10 08, 12:30)
sveikos mamytes, sulaukiau as savo virtuveles.... del kokybes labai gerai, graziai padaryta, broku jokiu... neturejau prie ko prisikabinti (dazniausiai mane siuncia kaip eksperte, jei reikia kokiu minusu surast) kaip keista ju nebuvo.... greitu metu idesiu foto, vienu zodziu esu patenkinta... labai malonu virtuveleje buti....
kas man labai patiko sios firmos sistemoje... kad galutinius elementus, tokius kaip paskutiniu dureliu isukimas, atlieka pats vadybininkas... veliau patikrina ar jo darbuotojai nepridare broku, paklausia musu nuomones ar esam patenkinti... ir tada sumokam pinigelius... tokia sistema man labai labai patiko, ir firma patikimai atrodo... zmones ziuri rimtai i darba.....  cool.gif liuks thumbup.gif


Lauksim nuotraukyčių biggrin.gif ax.gif
Atsakyti
Oooo blink.gif
Super aptarnavimas thumbup.gif , jei pats vadybininkas pabaigoj viska patikrina biggrin.gif
Sveikinu su nauja virtuve 4u.gif
Atsakyti
Naujai temelei keletas nuotraukėlių:
user posted image
user posted image
user posted image

O čia programėlė kuri padės susiprojektuoti virtuvę:
Kitchen SmartDraw
Ikea kitchen planner
ALNO Kitchen Planner
http://www.kitchenplanneronline.com/ Online galima pasiprojektuoti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jufka: 08 spalio 2007 - 13:09
QUOTE(jufka @ 2007 10 08, 14:07)
Naujai temelei keletas nuotraukėlių:
user posted image


kaip jus galvojat ? ant vienos sienos gartraukis, ant kitos spinteles....ir man reikia pasakyti ar gartrauki ir spinteles daryt vienam auksty ( tada virsutines spinteles bus auksciau, gali but sunku pasiekt ) ar spinteles siek tiek nuleist ir neziurte vienodo aukscio?????

sitam paveikslely gartraukis auksciau uz spinteles.....per sita savaite man reikia sugalvoti ka daryt g.gif
Atsakyti
sveikos niekaip nesuderinu su matavimais virtuvės reiks nuvažiuoti prie namuko išsimatuoti tiksliau
o šeip
user posted image

sukeičiau šaldytuvą su spinta bet man kabinamų spintelių trūksta gal patarsit
Atsakyti
kai turi tokia didele virtuve, tai gal ten kampe padaryk vientisa kampine spintele... graziau mano manymu atrodys, ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Nike @ 2007 10 08, 14:22)
kaip jus galvojat ? ant vienos sienos gartraukis, ant kitos spinteles....ir man reikia pasakyti ar gartrauki ir spinteles  daryt vienam auksty ( tada virsutines spinteles bus auksciau, gali but sunku pasiekt ) ar spinteles siek tiek nuleist ir neziurte vienodo aukscio?????

sitam paveikslely gartraukis auksciau uz spinteles.....per sita savaite man reikia sugalvoti ka daryt  g.gif



As patarciau tikrai neprisiristi prie vienodu auksciu, spinteles daryk zemiau, kad patogu butu paimti, o gartrauki tokiame aukstyje kabink, kad nereiketu paskui su kakta jo dauzyt. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nike @ 2007 10 08, 13:22)
kaip jus galvojat ? ant vienos sienos gartraukis, ant kitos spinteles....ir man reikia pasakyti ar gartrauki ir spinteles  daryt vienam auksty ( tada virsutines spinteles bus auksciau, gali but sunku pasiekt ) ar spinteles siek tiek nuleist ir neziurte vienodo aukscio?????

sitam paveikslely gartraukis auksciau uz spinteles.....per sita savaite man reikia sugalvoti ka daryt  g.gif



Nereikia daryti pak. spinteliu ir gartraukio viename aukstyje, nes ju funkcijos skirtingos.
Atsakyti
prie sienos su langu statyciau kriaukle, virykle, o prie kitos- saldytuva ir ta auksta spinta. Tada tau ir atsiras vietos spintelem. Saldytuva dek i spinta ir tau virsui spintele ir dizaino atzvilgiu vienodos spintos. mirksiukas.gif
Atsakyti
Na dėl pakabinamų spintelių aukščio ir man dabar įdomu pasidarė. Virtuvė kartu su svetaine. Virtuvėje lubos bus žemesnės 2,40m, tai dabar suku galvą. Gal imti ir padaryti spinteles iki lubų, kam tas tarpas dulkėms rinktis? O gal iki lubų slegiančiai atrodys ir dar priedo bus per aukštos ir nepatogios? Ką manot? Reikės pasiieškoti fotkių su tokiom spintelėm iki lubų, gal tada vaizdas aiškesnis bus g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(disi @ 2007 10 08, 15:47)
Na dėl pakabinamų spintelių aukščio ir man dabar įdomu pasidarė. Virtuvė kartu su svetaine. Virtuvėje lubos bus žemesnės 2,40m, tai dabar suku galvą. Gal imti ir padaryti spinteles iki lubų, kam tas tarpas dulkėms rinktis? O gal iki lubų slegiančiai atrodys ir dar priedo bus per aukštos ir nepatogios? Ką manot? Reikės pasiieškoti fotkių su tokiom spintelėm iki lubų, gal tada vaizdas aiškesnis bus g.gif  g.gif


Man tai gražu, kai spintelės iki lubų, pati galvoju taip daryt, tik dar nežinau ar pavyks, kol kas viskas tik ant popieriaus..
O nuotraukyčių su tokiom virtuvėm anoj temoj nemažai buvo.


Įkelčiau kelias fotkes, bet nežinau kaip
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vikusia: 08 spalio 2007 - 15:58
Gabe, o tu gal dar ismatavimus savo tos patalpos imesk ? kiek metru nuo WC duru iki sieneles, kiek metru nuo sieneles iki kitu duru ir panasiai, nor su paintu papiesk, gal kokui ideju saus, as jau viena kaip ir gyvendinu mintyse smile.gif

Atsakyti