Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip šviesinti plaukus?

Noriu plaukus sviesinti sruogelemis (jau buvau tai dariusi keleta kartu), bet kirpeja nudazydavo vis ne taip kaip tikejausi. Mano plaukai tamsus, bet noreciau sviesiu platininiu sruogeliu, kurios kontrastuotu su tamsesniais tonais. Gal kuri nors zinot kokius internetinius puslapius, ar siaip kokias nuotraukas, kad galeciau kaip pavyzdi nunest parodyt? Buciau labai dekinga... mirksiukas.gif
Atsakyti
per google.lt viska galima rasti smile.gif
Atsakyti
bet reikia zinoti ir kokius raktinius zodzius ivesti! mirksiukas.gif
kiek ieskojau per google, tai nelabai ka pavyko rast - bent jau ne dazyma sruogelemis...matyt nemoku ieskot g.gif
Atsakyti
as irgi svajoju apie sviesias sruogeles..gal tikrai kas nors zinote kokiu puslapiu?
Atsakyti
Labukas, mano plaukai nei per daug tamsus, nei per daug sviesus. Na zodziu rudi ir tiek. Plaukus visa laika dazydavau tamsiom splavom, daniausiai juoda. Ir dabar as uzsimaniau juos pasisviesinti kiek galima. Suprantu, kad jei dazysiu su peroksidu, gausis tokie kaip morkos spalva, tai gal galit patart kas kokiu dazu, kad bent jau sruogeles pasviesint galeciau panasia kaip smelio spalva, o ne orandzine?
Atsakyti
Su sviesinimu atsargiau reiktu g.gif Geriau eik i kirpykla, kad neverkti po to prie veidrodzio ax.gif
Atsakyti
Ai, as nuejau i kirpykla, pasakiau, kad mano plaukus nelabai dazai ima, nors ir sviesus jie yra, bet kai dazai gaunasi geltona spalva (jau ko tik neisbandziau, geriausia yra Garnier Naturals), tai kaip pasviesino... blink.gif Iki baltos spalvos... plaukai - kosmaras, kaip pas leles buna - plastmasiniai verysad.gif Tepu balzamais, kondicionieriais, kaukem, kad bent normaliau butu... Sakes sad.gif

O siaip tamsius plaukus tai nezinau, kaip tu kitaip isbalinsi, tik su peroksidiniais dazais, nes naturaliu sviesikliu nera... sad.gif deja. O peroksidas plauka oioioi kaip pagadina schmoll.gif

Atsakyti
as is juodu buvau sumanius tapti blondine smile.gif
ir per 3-4 men tapau wink.gif
daziau su londos balintoju (miltukai zydri) kas savaite smile.gif
bet kas is plauku liko, geriau nepasakosiu sad.gif
taigi visa vasara pasidziaugiau sviesiais plaukais, ir vel nusidaziau juodai, geriau tinka wink.gif
patariu eit i i kirpykla ir sviesinti po truputeli, sruogelem,

Atsakyti
as taip pat esu sviesinus, bet is tamsaus rubino, norejau buti ryza tongue.gif su wella dazais sviesino, plauku nesugadino, man kaip tik jie puresni pasidare, bet liko gyvi ir blizgantys. tiesa plauku galai ir liko tamsesni, bet kai uzdejo spalva beveik nesiskyre. mirksiukas.gif buciau darbu lyg ir patenkinta, bet galutine spalva nebuvo tokia kokios norejau doh.gif
Atsakyti
Siaip as siulyciau neekpermentuot ir nueit kirpykla... nes patikek, paskui gali but tik blogiau, ir tada prisiminsi, kad sykstus moka du kartus! doh.gif

As jau pasimokiau... verysad.gif turejau geltonus plaukucius, bet jie atauginejo, labai pagailo pinigeliu i kirpykla eit, nes juk kas menesi po simta palikt, tikrai nera pigu... taip kad nusprendziau pati pasidazyt... nusipirkau blond dazu ir uzsitepliojau (turboot mano didziausia klaida buvo, kad pries tai nepabandziau su viena kokia sruogele doh.gif ) niu ir ka... nusiploviau, o vietoj Blondines,tapau ruda... cry.gif IR vaikstau dabar ruda, tiksliau pusiau ryza, pusiau ruda, pusiau swiesi, isvis neiski, nes jau puse apsiplove... vnz. nesamone gavos man! taip kad pasimokiau, geriau viena kart gerai ir kokybiskai pasidaryt, negu taip ekspermentuot!
Atsakyti
as dabar irgi esu juoda. labai noriu tapt tokia kapucino spalvos. kazin kaip nusisviesint nekenkent labai plaukams? dabar turiu vienoj pusej ryzu sruogu:) sia jos raudonos buvo. tai galvoju kuo daugiau padaryt tu sruogu, kai jos apsiplaus tai kitoj vietoj ir taip nubals, o jau tada galesiu kaip noriu dazyt. kazin ar pavyks. ax.gif
Atsakyti
Įsiterpsiu ir aš ax.gif

Jei jau sugalvojai iš tamsių tapti blondinė, tai tikrai nebus lengva sad.gif Labiausiai nepatariu to daryti namie, kaip kad Kle0patra sugalvopjo ir dar su milteliais doh.gif
Sruogelių dažymas čia irgi nepadės schmoll.gif
Be abejo geriausia eiti į kirpyklą (tik labai gaila, bet ne visos kirpėjos irgi moka tausoti kliento plaukus verysad.gif ).

Taigi jeigu nueisi į kirpyklą ir pasakysi, kad nori būti blondinė ir kirpėja sutiks, tai gali iškart apsisukti ir eit lauk smile.gif

Ji visų pirma turėtų tavęs paklausti su kuo dažydavai plaukus, antra ar dažydavai kiekvieną kart dažydama per visą ilgį (tuomet bus dar sunkiau) ar tik šaknis, trečia turėtų paaiškinti, kad šiandien pat tu blondine netapsi, nes norint nesugadinti plaukų tei reikia daryti palaipsniui ir kurį laiką (mėnesiuką ar daugiau) gali tekti pavaikščioti ne tokios spalvos kokios iškart nori, bet palaipsniui padarys šviesiaplaukę.

Nuoširdžiai tikiuosi, kad nesusigadinsi plaukų mirksiukas.gif
Atsakyti