Įkraunama...
Įkraunama...

Atopinis dermatitas

Bandau atidaryti trečią temą... blush2.gif

sena tema čia http://www.supermama...howtopic=150798

Moderatoriai, gal galima uždėti šią temą su ženklu svarbu?

Atsakyti
o kuri nors bande kreiptias į NATURALIOS MEDICVINOS CENTRĄ yra kaune ir vilniuj
Atsakyti
QUOTE(Pusele_ @ 2007 10 15, 13:41)
o kuri nors bande kreiptias į NATURALIOS MEDICVINOS CENTRĄ yra kaune ir vilniuj


Kitam pirmadieniui uzrasiau savo sunu i NATURA MUNDE Kaune, senamiesty. Bandysim ten ji istirti ir gydyti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Pusele_ @ 2007 10 15, 11:41)
o kuri nors bande kreiptias į NATURALIOS MEDICVINOS CENTRĄ yra kaune ir vilniuj

O kas tai per centrai? g.gif
Atsakyti
Nu zinokit sutapimas, ar kas, bet sunui pavasari atsinaujinusi alergija isejo su ...gydymu Veromox tabletemis nuo kirmeliuku...Tiesiog eme, ir praejo g.gif Ir baisus koju linkiai, pilvas, nugara, veidukas...Vel esam svaruciai wub.gif Nu ir ka cia zmogus gali suprasti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ajb @ 2007 10 15, 18:59)
Nu zinokit sutapimas, ar kas, bet sunui pavasari atsinaujinusi alergija isejo su ...gydymu Veromox tabletemis nuo kirmeliuku...Tiesiog eme, ir praejo  g.gif Ir baisus koju linkiai, pilvas, nugara, veidukas...Vel esam svaruciai  wub.gif Nu ir ka cia zmogus gali suprasti  doh.gif

unsure.gif gal rimtai kirmeliukai alrgizavo g.gif
o mes vis vargstam verysad.gif beria ir galo nematyti,as jau nebeatrenku nuo ko doh.gif
Atsakyti
QUOTE(edicike @ 2007 10 16, 16:48)
o mes vis vargstam verysad.gif beria ir galo nematyti,as jau nebeatrenku nuo ko doh.gif

Atrinkti nuo ko išties sunku, o kartais neįmanoma... schmoll.gif Mums irgi tas pats. Aš jau stengiuosi tik tiesiog svekai maitinti visą šeimą ir nekreipiu dėmesio į visus alergizuojančius produktus, nes jų begalę. Kiek pastebėjau paūmėjimą ne tik maistas, bet ir stresas sukelia.
Mes dabar taikome naują schemą ir be hormonų, kol kas bijau garsiai džiaugtis ax.gif

Kažkas rašėte apie šviesos terapiją. Ar tai buvo atliekama Bioptronu? g.gif
Atsakyti
Mes tai kreipemes i alergologe,Antakalnio 124,padare tyrimus,taitipoalergizuoja dulkiu erkutem,liepeismest kilimus ir senus daiktus,sakau,okaman mest jei pas mus viskas nauja,kilimu nera ir t.t.Tada nebesake nieko,pagalbos taip ir negavom kokios tikejomes.Tai dabar darau kaip ismanau pati,kadangi vaikiuka maitinu savo pieneliu,tai laikausi hipoalergines dietos,be to netepu jokiais hormoniniais tepalais,tik A-Derma Exomega kremu,ir zinokit,per visus tuos 4 menesius kiek yra isbertas,dar niekada nemaciau tokio grazaus veiduko biggrin.gif super
O alergologe sake ir savo pienu nebemaitinti,gerai,kad nepaklausiau,ane? 4u.gif
Atsakyti
sveikutes priimkit ir mus i savo gretas 4u.gif alergiska ir mano dukryte. mums jau greit metukai. alergija turim nuo gimimo. man labai ydomu nuo kokio laiko galima vaika vezt pas homeopata? ar yra kurios nors vaikuciui padeja? jau net nezinau ka daryt, ka keist, kuo maitint?
Atsakyti
QUOTE(kriisvika @ 2007 10 17, 17:29)
sveikutes priimkit ir mus i savo gretas 4u.gif alergiska ir mano dukryte. mums jau greit metukai. alergija turim nuo gimimo. man labai ydomu nuo kokio laiko galima vaika vezt pas homeopata? ar yra kurios nors vaikuciui padeja? jau net nezinau ka daryt, ka keist, kuo maitint?


Paskaityk ankstesnes temeles. Padejo tirkai labai daug kam mirksiukas.gif O jei blogiausiu atveju ir negelbetu, zalos tikrai nebus.
Atsakyti
AR LANKETES KURI PAS HOMEOPATA BAGDONAVICIU smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kriisvika @ 2007 10 20, 21:12)
AR LANKETES KURI PAS HOMEOPATA BAGDONAVICIU smile.gif

Kokiame mieste?
Atsakyti