Įkraunama...
Įkraunama...

Profesinės mokyklos mokytoja: už ir prieš

Sveikos, profesinių mokyklų mokytojos. Tokioj mokykloj dirbu neseniai ir matau savo darbe ir pliusų, ir minusų. Dirbti man patinka, nes tai jauni žmonės, turintys savo nuomonę, tačiau iš kitos pusės - kartais galvoju, kad mano darbas beprasmis, nes mokiniai neturi jokio noro mokytis. O kur dar elgesio problemos...
O kaip manote jūs?
Atsakyti
ar yra profesinių mokyklų mokytojų?
Atsakyti
Profesinėj mokykloj mokau bendrojo lavinimo dalyką rolleyes.gif
Atsakyti
o kaip tau sekasi?Aš manau, kad mokiniams yra per sunku profesinėj mokytis ir bendrojo lavinimo dalykų, ir profesijos. Kaip manai tu?
Atsakyti
QUOTE(vildži @ 2007 10 26, 22:31)
o kaip tau sekasi?Aš manau, kad mokiniams yra per sunku profesinėj mokytis ir bendrojo lavinimo dalykų, ir profesijos. Kaip manai tu?

Aš nuo šių mokslo metų pradėjau dirbti profesinėje mokykloje.Žinojau, kad bus sunku, bet, kad taip...Supratau, kad didžioji dauguma mokinių ateina ne mokytis, o tik gauti atestatą lengvesniu būdu.Dažnai jiems nerūpi ne tik vidurinės mokyklos programa, bet ir specialybės dalykai, nes dauguma jų visai nesiruošia dirbti pagal pasirinktą specialybę. Žinoma, yra ir labai malonių, ir protingų. Deja, vienetai.Mokytoja dirbu trylikti metai, tai mačiusi visko. Bet laukiu pavasario ir ketinu palikti tą mokyklą.
Atsakyti
QUOTE(pempė @ 2007 11 17, 20:35)
Aš nuo šių mokslo metų pradėjau dirbti profesinėje mokykloje.Žinojau, kad bus sunku, bet, kad taip...Supratau, kad didžioji dauguma mokinių ateina ne mokytis, o tik gauti atestatą lengvesniu būdu.Dažnai jiems nerūpi ne tik vidurinės mokyklos programa, bet ir specialybės dalykai, nes dauguma jų visai nesiruošia dirbti pagal pasirinktą specialybę. Žinoma, yra ir labai malonių, ir protingų. Deja, vienetai.Mokytoja dirbu trylikti metai, tai mačiusi visko. Bet laukiu pavasario ir ketinu palikti tą mokyklą.

o kokį dalyką tu dėstai?ir auklėjamosios klasės tu neturi, jei teisingai suprantu........Nes aš tai turiu.Žinoma, sunku, bet kol kas dar nesiruošiu išeiti, bent jau porą metų. Pažiūrėsim. Prie grupės aš jau pripratau. Mes dirbam su tais blogiukais, tai gal ir nereikia kažko kito tikėtis. Kaip viena mokytoja sakė, kad mes jų nemokom, bet saugom nuo nusikaltimų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vildži @ 2007 11 19, 20:51)
o kokį dalyką tu dėstai?ir auklėjamosios klasės tu neturi, jei teisingai suprantu........Nes aš tai turiu.Žinoma, sunku, bet kol kas dar nesiruošiu išeiti, bent jau porą metų. Pažiūrėsim. Prie grupės aš jau pripratau. Mes dirbam su tais blogiukais, tai gal ir nereikia kažko kito tikėtis. Kaip viena mokytoja sakė, kad mes jų nemokom, bet saugom nuo nusikaltimų 4u.gif

Aš dėstau lietuvių kalbą ir grupės neturiu. Gal aš ir per griežtai parašiau, gal tiesiog reikia apsiprasti su kasdien girdimais keiksmažodžiais ir pan. Dar ramybės neduoda didelis krūvis. Turiu mintyse ne tik pamokas, bet ir nesibaigiančius posėdžius, susirinkimus, ataskaitas ir t.t.Aišku, visose mokyklose panašiai yra, tačiau kai namo pavakare parėjusi dar pora valandų turi sėdėti prie visokių rašliavų, kai mažąjį reikia vežti į kaimą pas tėvus, nes pati jau nesuspėju sužiūrėti visko namuose, tai liūdna darosi.
Atsakyti
Profesinėj mokykloj išvesti pusmečiai. Kaip sekėsi ir kokia nuotaika?
Atsakyti
mergaitės, kur jūs?Pasidalinkit prašom patirtimi, labai įdomu, kaip jums sekasi?
Atsakyti
Sveikos. bigsmile.gif Gal ir nelabai į jūsų kompaniją įsipaišysiu, nes profesinėje mokykloje jau nedirbu, o ir praleidau ten vos du metus. Na, situaciją suvokti/pažinti laiko pakako - turėjau ir savo grupę. Ką galiu pasakyti - man tie paauginti žmonės daugelis šaunūs pasirodė esą. Na, gal ir pats mokyklos profilis, ir darbuotojai turi įtakos, o ir dėstomas dalykas - informatika - nuteikia ne vieną moksleivį teigiamai. Beje, nemaža protingų vaikų suvažiavę Kaunan iš kaimų - va jie išties siekia savo, nori turėti ne tik profesinės mokyklos diplomą.
Išėjau, nes... nesu pedagogė, netenkino alga ir... nerealiai nelogiškas popierizmas. doh.gif
Atsakyti
pas mus, Vilniuje, mokiniai irgi dauguma iš kaimų ir, žinoma, yra visokių. Su savo grupe man tenka pakovot, nes jie dar nėra suaugę, bet jau viena koja mūsų pasaulyje...
Atsakyti
Sveikos visos mielos mokytojos dirbančios profesinėse mokyuklose, kadangi pati tokioje mokykloje dirbu, tai sugalvojau sukurti temą kad galėtume dalintis vargais, rūpesčiais ir kartu dž-iaugsmais juk ir jų būna. mirksiukas.gif
Tikiuosi ši temelę prigis. 4u.gif
Atsakyti