Įkraunama...
Įkraunama...

Pilvo gurgimas

sveikos, kadangi neradau tokios temos, labai bijau, kad tik nebuciau vienintele, kuria tokia beda kankina. nezinau, ar jau verta del to kreiptis i gydytojus, bet tik uzvalgius, kad ir labai nedaug ar isgerus kavos toks koncertas prasideda pilve, kad negaliu ramiai sedet kabinete, nes pries kolegas geda, turiu pavaikscioti ar pabuti kur nors, kur triuksminga. gal kas galit patart, ka daryti tokiu atveju?
Atsakyti
QUOTE(Kasulia @ 2007 11 04, 14:49)
sveikos, kadangi neradau tokios temos, labai bijau, kad tik nebuciau vienintele, kuria tokia beda kankina. nezinau, ar jau verta del to kreiptis i gydytojus, bet tik uzvalgius, kad ir labai nedaug ar isgerus kavos toks koncertas prasideda pilve, kad negaliu ramiai sedet kabinete, nes pries kolegas geda, turiu pavaikscioti ar pabuti kur nors, kur triuksminga. gal kas galit patart, ka daryti tokiu atveju?


Na iš ties įdomu.... g.gif Man dažniausiai pilvas gurgia, kai esu nepavalgiusi...O kai pavalgau gurgimas iš kart baigiasi. Gal pilve kaupiasi per daug dujų? Ar nebandei reguliuoti mitybos? Tiesiog stebėti save, ar po kiekvieno maisto gurgia, ar tik po tam tikro?
Atsakyti
kad kazkaip nestebejau, tik zinau, kad kai alkana tai niekada negurgia g.gif po pusryciu isvis sakes, jei kavos isgeriu lovoje, tai net pries vyra nesmagu. vartojau jogurto tabletes pries du menesius, gal cia nuo ju?
Atsakyti
Jogurto tabletes kaip tik turejo sureguliuot. O siaip jokiu vaistu negeri? Man toks gurgimas pavalgius buna tada, kai siaip prastai virskina.
Atsakyti
ne, negeriu jokiu vaistu nei vitaminu, man anksciau labai jau pilva pusdavo pavalgius, tai pradejau jogurt tabletes gert, bet neilgai tegeriau, gal vel pradet?
Atsakyti
labukas, ar senai tau tas pilvas gurguliuoja?man pilvas gurguliavo apie pora menesiu, tada kreipiaus i seimos daktara, bet jis man nieko nepatare, nesuprato kas cia per negalavimas..taciau dar po poros savaiciu prasidejo didesnes bedos su zarnynu ir gastroenterologe man nustate dirgliosios zarnos sindroma, o tas gurguliavimas mano atveju buvo izanga i liga..
Atsakyti
neatsimenu kuri mergina ten parase,bet pilvo gurgejimas man taip pat buvo izanga i liga,bet deja mano diagnoze buvo prastesne nei dirglioji zarna(krono liga),be as tikrai manau kad tau tikrai nera taip,bet tikrai ir ne nuo jogurtiniu kapsuliu..tiesiog gali pasiskaityti temele opinis kolitas,ten labai daug pilvo problemu pasakojames..o is vis geriausia butu eit pas gydytoja,kad ir profilaktiskai..tai va..sekmes
Atsakyti
Na man irgi gan garsiai gurgia pilvas pavalgius, o ypač, ko nors atsigėrus. Pvz net juokiuosi, pasiimu puoduką ko nors geriamo, atsigeriu gurkšnį, po kelių sekundžių pagurguliuoja, tylu, vėl gurkšnis, vėl pilvas "kalba". Tačiau man taip buvo visą gyvenimą, niekada negalvojau, kad tai problema. Maitinuosi kiek galiu sveikai. Su retom nuodėmėm.
Atsakyti
nu tikrai, nugasdinot! as vat ir neinu pas medikus, nes bijau, kad net nesupras, ko atejau, juk tikrai, jokia cia beda, tik nesmagu pries kitus ir tiek, bet dabar jau bijau, kad nebutu kas rimto. aciu visoms labai.

Papildyta:
QUOTE(aaggnnee @ 2007 11 05, 19:50)
neatsimenu kuri mergina ten parase,bet pilvo gurgejimas man taip pat buvo izanga i liga,bet deja mano diagnoze buvo prastesne nei dirglioji zarna(krono liga),be as tikrai manau kad tau tikrai nera taip,bet tikrai ir ne nuo jogurtiniu kapsuliu..tiesiog gali pasiskaityti temele opinis kolitas,ten labai daug pilvo problemu pasakojames..o is vis geriausia butu eit pas gydytoja,kad ir profilaktiskai..tai va..sekmes



oi mergaites, as tiek baisybiu prisiskaiciau jusu pasiulytose temose verysad.gif
uzjauciu jus, tikrai kazkas siaubingo.
man pries gera pusmeti pradejo vidurius pust pavalgius, kadangi darbe nesiodavau sijonus, tai budavo labai nemalonu, nes po pietu pilvas dvigubai padidedavo. ir dar, gal mano medziagu apykaita sparti, nes po valgio labai greit i tualeta varydavau. tustinimasis visad normalus budavo, kaip pas visus, retai paviduriuodavau, retai pakietedavo. pradejau tas jogurto tabletes gert, tai sakau, ypac ryte pavalgius ar kavos isgerus koncertus tenka atklausyt, taip pat ir vakare atsigulus, nepamenu, kad anksciau man taip butu. labai nemalonu, bet jei sakot, kad tai gali buti rimtos ligos pozymis, meginsiu eiti pas gydytojus, tik papasakokite, ar skausmingi tyrimai, labai jau ju bijau unsure.gif
Atsakyti
tyrimai neskausmingi bet nemalonus labai schmoll.gif
Atsakyti
Kaip apsidziaugiau radusi forume sita tema, nes galvojau kad as tik viena su tokia beda. mano pilvas po kiekvieno valgio gurgia tokiais garsais, kad pati galiu mirti is gedos ofise pries bendradarbius.o darbe dar kaip tycia taip tylu!!!! tau gerai, bent yra kur nubegti kur triuksmingiau rolleyes.gif man jau pas gydytojus pabodo eiti, nes jie israso vis skirtingu vaistu, o man niekas nepadeda. maitinuosi labai sveikai ir seku savo dietas, bet vistiek nesuprantu nuo kokio man cia maisto. kartais valgau tik grikius visa diena, ir tai pilvas uzia visais garsais. zodziu man jau depresija. jausmas po kiekveno valgio toks negeras, atrodo kad pilnas zarnynas duju prisikaupia, nors jokiu kopustu ap pupu tikrai nevalgau.
Atsakyti
Kasulia, man lygiai tas pats! Bet urzgia nuolatos, nesvarbuvalgiau ar ne... Negaliu absoliuciai buti triuksminguose vietuose! sad.gif ziaurus kompleksas atsirado, su zmonem beveik nebendrauju
Papildyta:
As pas gydytojus ir lankiausi.. Pas gastroenterologus..vis israso nesamoniu, kurios nepadeda sad.gif nezinau jau ka daryt... Sesija arteja, egzaminuose visad tylu, net ruosiuosi praleist juos sad.gif
P.S. jei turit kasnors kokiu patarimu arba kas iveike sia problema, tai pasidalinkite prasau sad.gif nes visas gyvenimas po truputi griuna, jau ruosiuosi mest universiteta del to, tiesiog negaliu jau sad.gif kiekviena sesija bijau ne del zyniu, o del to pilvo sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Yulia: 02 gruodžio 2008 - 08:00