Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgai žydinti kambarinė gėlė

Norėčiau ilgai žydinčios kambarinės nedidukės gėlės, statomos ant palangės iš rytų pusės. Turiu žibutę, bet norėčiau kokios nors kitokios. Svarbu, kad neaugtų didelė. Gal žinot pavadinimą? smile.gif
Atsakyti
Labai žydi šita gėlytė, tik užkrito man lietuviškas jos pavadinimas blush2.gif

user posted image

Dar ilgai žydi begonijos

user posted image

Pas mane daug žydi rožytės, bet turbūt jom rytinė pusė nelabai, daugiau saulutės jos nori, bet bandyt galima g.gif .
Atsakyti
nu man ta pirma tai kaip ir azalija...o ji ne vienmete? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Chilli @ 2005 03 08, 16:07)
nu man ta pirma tai kaip ir azalija...o ji ne vienmete? g.gif


Teisingai. Azalija 4u.gif . Nu taip neatsiminiau, kad šakės smile.gif . Nu nežinau, ji pas mus jau apie 3 m. ir vis žydi ant rytinės palangės rolleyes.gif .
Atsakyti
Na, iš ilgiausiai žydinčių kambarinių gėlių tai orchidėjos... biggrin.gif
O azalija tai tikrai ne vienmetė, tik jai labai jau priežiūros reikia - bet kokiu vandeniu nepalaistysi, tai vėl kas nepatinka - man atrodo jinai labai kaprizinga...
Atsakyti
Azalijai reikia rugscios zemes ir siaip grazi gelyte, bet ir terliones su ja doh.gif
Pabandyk auginti eschinanta, ju buna ivairiu rusiu, labai grazios ryskios spalvos. Ant Rytines palanges dar tiktu sprige, jasminaitis, tilandsija, streptokarpas. mirksiukas.gif
Atsakyti
Na ilgiau uz bromeliniu seimos atstovus nezinau..pvz guzmanija,kai zydi,tai zydi gera pusmeti(bet daugiau nebe)..Toj vietoj vaiku priaugina,tada zydi jie.
Atsakyti
labai ilgai zydi sventmedis, pas mane kaip tik auga ant rytines palanges, tik jis auga didelis. O zydi 3-4 menesius. Labai greitai auga, reikia pastoviai karpyti, kuo daugiau karpai, tuo daugiau zydi. tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(MILVA @ 2005 03 09, 13:31)
labai ilgai zydi sventmedis, pas mane kaip tik auga ant rytines palanges, tik jis auga didelis. O zydi 3-4 menesius. Labai greitai auga, reikia pastoviai karpyti, kuo daugiau karpai, tuo daugiau zydi. tongue.gif



o kaip jis atrodo? ax.gif
Atsakyti
Musu visos spriges sunyko, nezinau, kas joms nepatiko cry.gif
Atsakyti
Tokios nenori?
Atsakyti
Gidos atsiusta-fryzija.Tai is bromeliniu seimos,kuria ir siuliau.Jos kai zydi,tai vos ne po pusmeti..o sventmedis-chlerodendrum thomsoniae.
Atsakyti