Įkraunama...
Įkraunama...

Ką vakar-šiandien gamino taupančiosios? VI dalis

sena tema: http://www.supermama...howtopic=231802
Atsakyti
siandien vakarienei buvo agurkine sriuba su isvirtais kauliukais vistos, man ant pagrauzimo, visi pietus gaunasi, ir dar be sriubos buvo, kepti troskinti sonkauliukai su keptais svoguniukais valgem paprastai su duona ir marinuotais agurkeliais ax.gif
Atsakyti
siandien pusryciams buvgo lietiniai (palikau dar vakarienei, padarysiu su varske) pietums bus kepta zuvis su pekino-agurku salotom 4u.gif
Atsakyti
darysiu plova, galvojau siaip kepsnelius rokaitej kept, bet pamaciau kad jautiena atsisildziau -tai susitrauks ir nieko neliks, o plovui pats tas good.gif

dar radau tokiu pievagrybiu jau pastovejusi, geri, bet salotoms ne ypac, tai padarysiu padaza koki prie makaronu - bus siandien du patiekalai, tikiuosi liks kas nors ryt i darba biggrin.gif
Atsakyti
mano pusryciai arbata su dziuveseliais, vyrui karsti sumustiniai su kava, pietums likusi pievagrybiu sriuba ir jei vyras nores iskepsiu kiausinienes su desra 4u.gif
Atsakyti
pas mus pusryciai - lietiniai blyneliai su varske (daryti vakar is vakaro)
pietums darysim sriubyte burokeliu su farsu, o
vakarienei kepsim orkaityje kepsniukus ir darysim bulviu kose, bei kokiu nors darzovyciu ax.gif

Gerai, kad nei bulves nei mesyte nekainuoja, nes gaunam is MB tevu... thumbup.gif
Atsakyti
Vakar kepėm žuvį, bulvytes ir morkų mišrainę su česnakais.......
Atsakyti
pietums snd balandeliai su bulviu kose smile.gif jie bus ir vakarienei, nes padauginau siek tiek blush2.gif
Atsakyti
Šiandien pietums silkė su svogūnais ir majonezu, o vakarienei - miltiniai blynai su obuoliene wink.gif
Atsakyti
vakarienei prikepiau blyneliu su tarkuotais obuoliukais, taip sunaudojau sena kefyra ir obuoliukus thumbup.gif
Atsakyti
pas mane nuo pietu like balandeliu su bulviu kose, bet kad labai jau noriu cirviniu blyneliu su vysniu dzemu blush2.gif jauciu reikia eiti pasikepti man ju smile.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif
vakar negaminau,maitinomės sausiaku blush2.gif ,o šiandien dariau guliašą su daržovėmis(morkos,porai,kalafioras,paprika),žalias salotas.Vakarienei verdu pupelių sriuba su kauliukais,ir vėliau obuolių pyragą iškepsiu ax.gif
Atsakyti