Įkraunama...
Įkraunama...

Seni geri serialai

LNK rodys naują Vergę Izaurą, jau yra tema apie ją. Kol kas gyvename prisiminimais, bet paskui gyvensime filmu.
***********************

Merginos, ar yra koks serialas, kurio kartojimą dar kartą mielai pažiūrėtumėte (kitas klausimas - kad jų tikriausiai nekartos verysad.gif )

Priminsiu kelis ryškesnius:
1. Vergė Izaura
2. Visos upės teka
3. Dinastija (reodė lenkų tv)
4. Šiaurė - Pietūs (rodė lenkų tv; JAV serialas apie pilietinį karą)
5. Turtuoliai irgi verkia (su Veronica Castro)
Atsakyti
Aštuonkojis su Mikele Plačido ar kaip jis ten biggrin.gif
Atsakyti
na, sveika, gal i ta 5.punkto seriala noreciau uzmest aki, ziurejau, nors buvau paaugle, tikrai patiko, koks baltijos kanalas gal ir parodytu, o gal 5 kanalas... g.gif manau pritrauktu zmoniu.. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo motiejuke: 15 lapkričio 2007 - 14:02
jau geriau Maria la del bario arba koki Marimar su Thalia parodytu ax.gif Fernando Colungo irgi neblogai atrode ten biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(motiejuke @ 2007 11 15, 14:02)
na, sveika, gal i ta 5.punkto seriala noreciau uzmest aki, ziurejau, nors buvau paaugle, tikrai patiko, koks baltijos kanalas gal ir parodytu, o gal 5 kanalas... g.gif manau pritrauktu zmoniu.. mirksiukas.gif



prašom, gali prisiminti
turtuoliai irgi verkia

dar buvo tokia Tiesiog Marija bigsmile.gif
Atsakyti
su Thalia dar Maria Mersedes ir Rozalinda buvo bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(ooo @ 2007 11 15, 14:05)
jau geriau Maria la del bario arba koki Marimar su Thalia parodytu  ax.gif  Fernando Colungo irgi neblogai atrode ten  biggrin.gif


tai maria la del barjo buvo nauja turtuolių versija mirksiukas.gif
aga, Colunga visur gerai atrodo thumbup.gif
*******

o negi niekas Dinastijos nežiūrėjot?
*********
ir dar - žinokit, aš Čiauškutės nemačiusi verysad.gif kaip tik tais metais, kai rodė, mokiausi popietinėj pamainoje ir nespėdavau grįžti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2007 11 15, 15:14)
tai maria la del barjo buvo nauja turtuolių versija  mirksiukas.gif
aga, Colunga visur gerai atrodo  thumbup.gif
*******

o negi niekas Dinastijos nežiūrėjot?
*********
ir dar - žinokit, aš Čiauškutės nemačiusi  verysad.gif kaip tik tais metais, kai rodė, mokiausi popietinėj pamainoje ir nespėdavau grįžti  verysad.gif

nezinojau del tos ladel barjos g.gif
o Ciauskute labai noreciau paziureti - pamenu net knyga skaiciua wub.gif
Papildyta:
o Dzeine Eir ar ne serialas karatis buvo g.gif
Atsakyti
QUOTE(ooo @ 2007 11 15, 14:19)

o Dzeine Eir ar ne serialas karatis buvo  g.gif

drinks_cheers.gif trumpas serialas. per jį labai ilggai knygos neskaičiau doh.gif man aktorė nepatiko, nors misteris Ročesteris gražuolis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2007 11 15, 15:21)
drinks_cheers.gif trumpas serialas. per jį labai ilggai knygos neskaičiau  doh.gif man aktorė nepatiko, nors misteris Ročesteris gražuolis  wub.gif

o as knyga skaiciu ir vis baisejausi, kokia ta Dzeine vista doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Aš Čiauškutę mačiau, knygą skaičiau gal 5 kartus - fantastiška. Džeinė Eir savu laiku man buvo super duper gražuolė biggrin.gif

Dinastiją tai aš taip pusiau žiūrėdavau. mano mama didelė jos fanė buvo.
Atsakyti
QUOTE(ooo @ 2007 11 15, 14:24)
o as knyga skaiciu ir vis baisejausi, kokia ta Dzeine vista  doh.gif  lotuliukas.gif


tai žinai, ne mūsų laikai cool.gif
---------------------

dar buvo ir rusiškų, vengriškų. pvz., vis nusiviliu, kad moksleiviams per atostogas nei Gardemarinų, nei Kapitono Tenkešo, nei Robin hudo wub.gif , nei Kapitono Granto nerodo... verysad.gif gal nesuprastų? unsure.gif
Atsakyti