Įkraunama...
Įkraunama...

Vaisiaus lytis

labas mamytes ir nestukes 4u.gif
norejau klausimeli uzduot nuo kelinots savaites jau galima pamatyti leliuko lyti tongue.gif ?
Atsakyti
Na bent jau man genetikos centre pasake 18 savaite.Bet ju kiek zinau labai gera aparatura, ir sako tada, kai buna tikri.Dabra man tik beliko sulaukti ir isitikinti, kad neklydo.Nors rode ir man ta "vietele"- tikrai gerai matesi:))
Atsakyti
Man pasake 18-ta savaite.. Genetikai pasako ir 14-ta savaite.
Atsakyti
oho! man jau 21 sav.beveik ir gine nei puse zodelio neuzsimine apie lyti g.gif gal del to kad as neklausiau.. ax.gif
Atsakyti
Šiaip jo, nuo 18sav, bet gydytojos reikia klausti kai echoskopuoja... Kitos pačiso paklausia - ar norite žinoti? biggrin.gif Mes tai norėjom, bet mūsų kleckas kitaip nusprendė doh.gif 4u.gif
Atsakyti
Man genetike pasake 14 sav. ir nuotraukyte padare, kur puikiai matosi biggrin.gif
Atsakyti
Nuo 16 sav. jau matosi, bet kartais pamato ir pasako ir anksciau 4u.gif mums pasake 18sav 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jauna nestuke @ 2007 12 12, 19:02)
labas mamytes ir nestukes 4u.gif
norejau klausimeli uzduot nuo kelinots savaites jau galima pamatyti leliuko lyti  tongue.gif ?

Čia priklauso ir nuo aparatūros,nuo gydytojos na ir pagaliau nuo vaikelio jei aparatūra gera ir vaikelis pasirodo visame gražume tai galima išties anksti sužinoti kas nestuke.gif gyvena jau nuo 14-os savaitės tikrai man tai pasakė kai buvau 18-os bet čia pas genetikus o kai su paprastu ecoskopu poliklinikoj žiūrėdavo ankstesniais nėštumais tai ten tik pabaigoje nėštumo pasakydavo kas bus blush2.gif visgi daug kas priklauso ir nuo echoskopų smile.gif
Atsakyti
man pasake mano gine kai buvau 10 sav. kad itaria berniuka, negalejau patiketi, kad taip anksti gali matytis, o pas genetikus 17 sav. tik patvirtino kad tikrai berniukas biggrin.gif
Atsakyti
Man genetikė pasakė, kad berniukas kai buvo 14 sav 5 d. Matysim kai gims.
Atsakyti
genetikai pasake 12sav.-netikėjau ir taip ginčyjomės labai ilgai iki kol neprireikė amniocentezę daryti doh.gif

sudėliojus chromosomas, neberadau prie ko prisikabinti blush2.gif
Atsakyti
pas mus tai slapukas, neina ikalbinti, kad kajytes praskestu tongue.gif
Atsakyti