Įkraunama...
Įkraunama...

Namų Buhalterio programos, kokias naudojate?

Sveiki smile.gif , manau tema turetu duot naudos ir norintiems pradeti vesti savo islaidas ir pajamas i namu buhalterines programas ir tiems kurie jau senai tai daro gal suzinosite kanos naujo. 4u.gif
As pati naudoju Namu buhalteri 2000 http://rem-blog.net/namu-buhalteris/
elementari paprasta programa. tikrai lenga naudotis.
Kokia naudojate jus?
Va dar idomu i kokias skiltis suskirstote islaidas?
na pvz islaidos
Maistas
Paskolos
Kelione
buitis
Drabuziai, avalyne
Pramogos
Gyvunai
Literatura
Sveikata
Automobilis
Dovanos


Su sitom skiltim man pastoviai problemos nesugalvoju kur ka vest.
Viena menesi bandziau programa butas (taciau man nepatiko ) bet buvo ir geru dalyku, tai ten kiekviena skilti gali iskirstyti i smulkesnes skilteles
Na Pvz maistas :
darzoves
Vaisiai
Pieno produktai
Mesa
Kita

sitame buhalteri to padaryti neiseina

dar susiduriau su galvosukiu kaip vest tokius pinigus kuriuos atsidedu.
Jie kaip ir atideti jie yra bet ju nera...nu negali leisti ir noreciau kad ju man ir nerodytu buhalteri.
na pvz ivedu pajamas
atminusuoju paskolas mokescius iskarto atidedu i atskira vokeli maisto pinigus.
Dar dedu po 25 lt kas menesi masinos draudimui kad kai reiks draust nebutu taip skausminga
dar atidedu i kita automobilio vokeli automobilio remontu kas menesi po 50 lt ir kurui 300lt
jei kuro neisnaudojam tiek tai like pinigai nueina masinos remontui
ir taip kaupiam kas menesi. taciau tie pinigai buhalteri neisleisti , neivesti i islaidas ir man juos rodo o mane tai nervina
ir nezinau kaip su tuo susitvarkyti as noriu zinot kiek realiai turiu pinigu kuriuos galiu naudoti o ne kiek pas mane atideta.

Na laukiu jusu pasisakymu sioje temeleje tikuosi bus naudinga .
kaip tvarkote buhalterija?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sirduliuke: 02 sausio 2008 - 23:19
o kodėl tau "butas" nepatiko? aš ką tik susiinstaliavau, bandysiu naudotis ax.gif
pusę metų naudojau minėtąjį "namų buhalterį", bet man ten labiausiai trūko subkategorijų ir galiausiai pasidarė jovalas..
Atsakyti
Sveikute,

Labai aciu uz nuoroda. Seniai kazko ieskojau panasaus. Anksciau viska vesdavau i exsel.i, bet po to kai kompas nusprogo tingejau is naujo kurti lenteles, daryti sąsajas su grafikais ir pan. Dabar "pompuoju" tavo nurodyta buhalteri. Taigi greitu laiku galesim padiskutuoti:) Gal ka nors pavyks sugalvoti kaip ispresti tavaja problema:)
Atsakyti
QUOTE(Gege @ 2008 01 03, 23:26)
o kodėl tau "butas" nepatiko? aš ką tik susiinstaliavau, bandysiu naudotis  ax.gif
pusę metų naudojau minėtąjį "namų buhalterį", bet man ten labiausiai trūko subkategorijų ir galiausiai pasidarė jovalas..

Labuks:)

Atsiusk "buto" nuoroda, bandysiu sulyginti jas ziuresiu kuri labiau patiks.
Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gege @ 2008 01 03, 22:26)
o kodėl tau "butas" nepatiko? aš ką tik susiinstaliavau, bandysiu naudotis  ax.gif
pusę metų naudojau minėtąjį "namų buhalterį", bet man ten labiausiai trūko subkategorijų ir galiausiai pasidarė jovalas..



Na pas mane buto buvo ta pradine versija jei nori daugiau ten priedu reik registruoti programa ir pirkti juos . kaina 50 lt
http://butas.e-fabrikas.lt/
gal del to man normaliai ir neveike truko kad negalejau paziureti kiekvienos skilties saraso atskirai gali ziuret tik dienas o ne atskirai tik maista ar literatura
grafike rodo benra suma bet kur kiek ko konkreciai turi keliauti per dienas. gal nusipirkus priedus butu ir kitaip nezinau.
as dabar nepamenu bet kai atejo naujas menuo dingo kazkokia dalis duomenua r kakaip as negaejau paziuret likucio ar ko nepamenu bet susiparinau juodai ir jau po menesio meciau ta programa.
Ji gal ir nieko bet labai trukumu yra nemazu po namu buhalterio 2000 . jei tas dvi programas sujungus superine butu.
gal sakau kas naudoja dar kokias programas ?

va vienas atsiliepimas apie butas programa
„aciu uz puikia programa "butas" bei galimybe ja naudotis nemokamai smile.gif susiduriau tik su vienu nepatogumu - labai noretusi menesio pabaigoje matyti konkrecia suma, isleista ir kiekviename pogrupyje, nes turint tokia info paprasciau reguliuoti savo islaidas smile.gif“ Anzelika

sakau kad tikslei jau nepamenu bet gale menesio kazko jis man nerode verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sirduliuke: 04 sausio 2008 - 00:02
Aš ACEmoney programą naudoju (Ar kažkaip pan. vadinasi) - labai patinka wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo airv: 04 sausio 2008 - 10:18
tai gal tikslesni pavadinima ar nuorodele ir gal gali papasakoti apie ja kuo tau ji taip patinka? 4u.gif
Atsakyti
bandysiu buto licenzija nusipirkti, paziuresim, kaip seksis, nes dabar neleidzia man kazkodel islaidu isivest bigsmile.gif
Atsakyti
Aš paprasčiausiai excelį naudoju, susidedu formules ir man liuks thumbup.gif Bandžiau su progrmėle Buhalteris, bet nepatiko schmoll.gif ax.gif
Atsakyti
as taip pat naudoju exeliuka smile.gif taciau isbandysiu ir "namu buhalteri". na exelyje man nera problemu, mano sesuo sukure visas lentutes su formulem thumbup.gif tai lb gerai ten man viskas veikia
Atsakyti
QUOTE(dovilepp @ 2008 01 04, 18:56)
as taip pat naudoju exeliuka smile.gif  taciau isbandysiu ir "namu buhalteri". na exelyje man nera problemu, mano sesuo sukure visas lentutes su formulem thumbup.gif  tai lb gerai ten man viskas veikia


sveikute,o gal kartais galetum tos exelio su formulem pavyzdeli atsiusti man i meila,kokia buciau tau dekinga 4u.gif ,man nepavyksta pasidaryti tinkamos lenteles ir tinkamai skaiciuoti savo islaidas g.gif
Atsakyti
parasyk savo emaila, butinai atsiusiu 4u.gif
Atsakyti