Įkraunama...
Įkraunama...

Gausus prakaitavimas

Nežinau, kas atsitiko, bet visą savaitę taip pagausėjo prakaitavimas naktį, kad jau ėmiau galvoti, kad kažkas negerai su sveikata bus. Bandžiau klausti kitų nestuke.gif , bet sakė, kad tokios bėdos neturi. O mane vakare labai troškina, tai prisigeriu arbatos ir po to prakaituoju visą naktį lyg kokiu gripu sirgčiau. O ypač prakaituoja širdies duobutė. Iki 25sav. to nebūdavo. Gal dar kam taip yra ar buvo?
Atsakyti
QUOTE(Selga @ 2008 01 16, 12:36)
Nežinau, kas atsitiko, bet visą savaitę taip pagausėjo prakaitavimas naktį, kad jau ėmiau galvoti, kad kažkas negerai su sveikata bus. Bandžiau klausti kitų  nestuke.gif , bet sakė, kad tokios bėdos neturi. O mane vakare labai troškina, tai prisigeriu arbatos ir po to prakaituoju visą naktį lyg kokiu gripu sirgčiau. O ypač prakaituoja širdies duobutė. Iki 25sav. to nebūdavo. Gal dar kam taip yra ar buvo?

Selga, kreipkis i ndokrinologus, nes tai gali buti:
1. Nestuminis diabetas
2. Padidejusi skydliauge ar issibalansave skydliaukes hormonai
Dar viena mintis sove-o kartais neperseniausiai nesirgai gripu, persalimu? Nes prakaitavimas gali buti ir nuo letinio plauciu uzdegimo. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2008 01 16, 13:49)
Selga, kreipkis i ndokrinologus, nes tai gali buti:
1. Nestuminis diabetas
2. Padidejusi skydliauge ar issibalansave skydliaukes hormonai
Dar viena mintis sove-o kartais neperseniausiai nesirgai gripu, persalimu? Nes prakaitavimas gali buti ir nuo letinio plauciu uzdegimo. 4u.gif

Nėštuminio diabeto nenustatė, o skydliaukės sutrikimai galimi, nes turėjau bėdų paauglystėje beje kaip ir lėtinis plaučių uždegimas, nes ilgokai skaudėjo gerklę ir kraujas rodė nežymų leukocitų padidėjimą. Temperatūros nėra. Nežinau, nežinau, bet jug šviesti plaučius dabar būtų taip negerai verysad.gif Visa bėda tik ta, kad nueini pas savo šeimos gyd., o jis tik gūsčioja pečiais ir sako: "Na ką dabar su tavim tokia nestuke.gif daryti g.gif . Gerk daug arbatų, gal praeis".
Atsakyti
as irgi labai prakaituoju nakti, niekada neprakaitavau, o dabar pati nesuprantu prasidejo kazkur nuo 8 menesio, bet kaip tik tuo laiku persikraustem ir as galvojau, kad man netinka latekso ciuzinys vis keikiu vyrui ji ir sakau, kad nuo jo g.gif
Atsakyti
hm, isgasdinot mane truputi, nes as naktimis irgi miegu tik po triusikeliais ir liemenele, o amzinai slapia, nors dabar jau kokia savaite ramiau, is pradziu maniau, kad gal kalta musu kaldra, nes ji plunksnine, bet tikrai ne stora. Nakciai sildyma isjungiam, tad tikrai negali buti del persildymo.
o tarkim, jei butu nesciuju diabetas, ar tai turi leliuko vystymuisi kokios itakos? slapimo tyrime jokiu pakitimu nera, kraujo tyrimai irgi geri, tad gal man labai nereikia pergyvent... ax.gif
tik kartais buna sunku kvepuot, bet tai tikriausiai del to, kad leliukas dar tebera aukstai.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(viduciux @ 2008 01 19, 01:56)
hm, isgasdinot mane truputi, nes as naktimis irgi miegu tik po triusikeliais ir liemenele, o amzinai slapia, nors dabar jau kokia savaite ramiau, is pradziu maniau, kad gal kalta musu kaldra, nes ji plunksnine, bet tikrai ne stora. Nakciai sildyma isjungiam, tad tikrai negali buti del persildymo.
o tarkim, jei butu nesciuju diabetas, ar tai turi leliuko vystymuisi kokios itakos? slapimo tyrime jokiu pakitimu nera, kraujo tyrimai irgi geri, tad gal man labai nereikia pergyvent...  ax.gif
tik kartais buna sunku kvepuot, bet tai tikriausiai del to, kad leliukas dar tebera aukstai..  doh.gif

Manau, kad jei tyrimai geri, tai gal nieko čia baisaus.
Pasakysiu tik tiek, kad prasidžiugau blush2.gif , kad yra dar tokių kaip aš. Gal tai- mūsų nėštumo ypatumas, nors aš taip pat turiu įtarimų, kad neigiamai gali ir mane veikti lateksinis antčiužinis. Jį įsigijau tik tapusi nėsčia ir , kaip pastebėjau, miegoti tapo tikrai šilčiau. Seniau naktį pledu dar užsiklodavau, o dabar šilta visada.
Kai pirkom čiužinius vyras iškart sakė, kad lateksas gali sukelti prakaitavimą, bet nekreipiau į jį dėmesio, nes jis pas mane visada maksimalus natūralistas ir , panašu, jis neklydo.
Atsakyti
QUOTE(Selga @ 2008 01 19, 17:42)
Manau, kad jei tyrimai geri, tai gal nieko čia baisaus.
Pasakysiu tik tiek, kad prasidžiugau  blush2.gif , kad yra dar tokių kaip aš. Gal tai- mūsų nėštumo ypatumas, nors aš taip pat turiu įtarimų, kad neigiamai gali ir mane veikti lateksinis antčiužinis. Jį įsigijau tik tapusi nėsčia ir , kaip pastebėjau, miegoti tapo tikrai šilčiau. Seniau naktį pledu dar užsiklodavau, o dabar šilta visada.
Kai pirkom čiužinius vyras iškart sakė, kad lateksas gali sukelti prakaitavimą, bet nekreipiau į jį dėmesio, nes jis pas mane visada maksimalus natūralistas ir , panašu, jis neklydo.

na, taip, kai esi ne viena kokioj nors situacijoj, visada ramiau mirksiukas.gif o koks tavo kraujo spaudimas? manasis is zemuju, tai gal tas irgi turi itakos... doh.gif
na, o del latekso, tai nieko negaliu passakyt, nes nesu su juo susidurus... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Selga @ 2008 01 16, 12:36)
Nežinau, kas atsitiko, bet visą savaitę taip pagausėjo prakaitavimas naktį, kad jau ėmiau galvoti, kad kažkas negerai su sveikata bus. Bandžiau klausti kitų  nestuke.gif , bet sakė, kad tokios bėdos neturi. O mane vakare labai troškina, tai prisigeriu arbatos ir po to prakaituoju visą naktį lyg kokiu gripu sirgčiau. O ypač prakaituoja širdies duobutė. Iki 25sav. to nebūdavo. Gal dar kam taip yra ar buvo?


Man irgi taip yra . Tik, kad manęs netroškina, skysčių vartoju normaliai. Kadangi miegu su sportine liemenėle, tai ji visa šlapia naktį būna doh.gif
Nors visas kūnas būna gan vėsus - man karšta. Prie MB prisiglaudžiu kaip prie pečiaus
O dėl latekso, tai nemanau, aš miegu ant paprasto čiužinio

QUOTE(viduciux @ 2008 01 19, 21:15)
na, taip, kai esi ne viena kokioj nors situacijoj, visada ramiau  mirksiukas.gif o koks tavo kraujo spaudimas? manasis is zemuju, tai gal tas irgi turi itakos...  doh.gif
na, o del latekso, tai nieko negaliu passakyt, nes nesu su juo susidurus... blush2.gif


Mano spaudimas irgi pamažintas
Atsakyti
QUOTE(Mijja @ 2008 01 19, 19:37)

Mano spaudimas irgi pamažintas

tuoj padarysim isvada, kad cia del mazo spaudimo prakaituojam hihihi.gif nes man viena moteris, kai pasakiau, kad labai prakaituoju nakti, manes paklause, ar zemas spaudimas, bet as kazkaip neatkreipiau demesio ir tik atsakiau, o daugiau jos nieko neklausiau, gal reiketu paklausti, kaip tai susije... g.gif
na, tai dabar ir kitoms nestukems, kurios isijungs i sita tema tas pats klausimas - koks jusu spaudimas?
mano nestumo metu 90-110/60-65 mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(viduciux @ 2008 01 20, 01:48)
tuoj padarysim isvada, kad cia del mazo spaudimo prakaituojam hihihi.gif na, tai dabar ir kitoms nestukems, kurios isijungs i sita tema tas pats klausimas - koks jusu spaudimas?
mano nestumo metu 90-110/60-65  mirksiukas.gif


Sveikos mielos prakaituotojos lotuliukas.gif mirksiukas.gif

Mūsų jau atskiras būrelis, žiūriu, pasidarė ir greit išsiaiškinsim, kas ir kodėl thumbup.gif .
Aš buvau pas savo ginę, tai ji tik pečiais gūžtelėjo dėl to prakaitavimo ir liepė, kai pagimdysiu blink.gif , plaučius persišviesti...

Na, dėl kraujo spaudimo, tai man sako, kad jis normalus, kai pamatuoja, bet, jei jūs sakot, kad jūsų mažas, tai ir maniškis ko gero bus iš mažųjų: 100-120/ 60-70. Aš be to dar minus rezus esu, o jūs ? Gal tai irgi kažkiek vaidina savo vaidmenį?
Atsakyti
QUOTE(Selga @ 2008 01 20, 09:50)
Sveikos mielos prakaituotojos  lotuliukas.gif  mirksiukas.gif

Mūsų jau atskiras būrelis, žiūriu, pasidarė ir greit išsiaiškinsim, kas ir kodėl thumbup.gif .
Aš buvau pas savo ginę, tai ji tik pečiais gūžtelėjo dėl to prakaitavimo ir liepė, kai pagimdysiu blink.gif , plaučius persišviesti...

Na, dėl kraujo spaudimo, tai man sako, kad jis normalus, kai pamatuoja, bet, jei jūs sakot, kad jūsų mažas, tai ir maniškis ko gero bus iš mažųjų: 100-120/ 60-70. Aš be to dar minus rezus esu, o jūs ? Gal tai irgi kažkiek vaidina savo vaidmenį?

as turiu minusa mirksiukas.gif
na, o normalus kraujo spaudimas, kiek buvau radus internete, tai 120/80, taigi, musu gaunasi aukstesnis uz zema, bet zemesnis uz normalu mirksiukas.gif cia radau viena straipsniuka apie zema kraujo spaudima straipsnis ten viena vieta patiko: "Sergančiuosius arterine hipotenzija galima sąlyginai suskirstyti į dvi grupes. Prie pirmosios grupės priskirtini žmonės, kuriems sumažėjusį kraujo spaudimą sukelia kokia nors kita negalia. Antrajai sergančiųjų hipotenzija grupei priklauso visi kiti ligoniai. Tai žmonės, kuriems mažas kraujo spaudimas yra tarsi norma: žmogus tiesiog gimsta turėdamas mažą kraujo spaudimą."
ka apie tai manot? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(viduciux @ 2008 01 20, 16:38)
"Sergančiuosius arterine hipotenzija galima sąlyginai suskirstyti į dvi grupes. Prie pirmosios grupės priskirtini žmonės, kuriems sumažėjusį kraujo spaudimą sukelia kokia nors kita negalia. Antrajai sergančiųjų hipotenzija grupei priklauso visi kiti ligoniai. Tai žmonės, kuriems mažas kraujo spaudimas yra tarsi norma: žmogus tiesiog gimsta turėdamas mažą kraujo spaudimą."
ka apie tai manot?  ax.gif

išdidžiai galiu pranešti, kad visą gyvenimą kiekvieną kartą, kai man tikrina spaudimą, daktarai į mane žiūri išpūtę akis ir klausia - kaip tu vaikštai? blink.gif nes mano "normalus" spaudimas yra 90/60, o kartais net dar žemesnis. Na, o ką aš į tai? Gyvenu sau normaliai ir problemų nematau thumbup.gif Dabar esu apie 3-4 savaitę nėščia, galva kaip švininė doh.gif Bet kas svarbiausia, pradėjau prakaituoti. O to niekada gyvenime nebuvo! Ir šiaip visą laiką pykina, o dar savo prakaito kvapą jaučiu visą laiką (dieną/naktį) swoon.gif Taip kad, manau, jog prakaituoti normalu mirksiukas.gif
Atsakyti