Įkraunama...
Įkraunama...

Žuvies kotletai

gal kas gaminate zuvies kotletus? noreciau ir as pabandyt, bet nezinau kokia reikia pirkti zuvi smile.gif gal kas galit patart blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(zirzliuke @ 2005 03 29, 17:06)
gal kas gaminate zuvies kotletus? noreciau ir as pabandyt, bet nezinau kokia reikia pirkti zuvi smile.gif gal kas galit patart blush2.gif

Manyciau, kas gali naudoti bet kokia, svarbiausia, kad nebutu asaku. As bent gaminu tik tada, kai man file atitirpusi i gabalus issidalina, nes saldant graziai "suformuota" buvo. Mano mama dedavo i zuvies kotletus tarkuotu morku ir cibuliu, tai man iki siol dar siaubas, kai apie tuos cibulius pagalvoju.
Atsakyti
tai kiek suprantu reik pirkt file...
o jau cibuliu tai as nedesiu schmoll.gif
Atsakyti
Aš tai perku žuvies filė. Ja dar sušaldytą supjaustau kubikais. Kai atitirpsta, išsunkiu vandenį, įdedu majonezo, kelis šaukštus miltų, žuvies prieskonių, įspaudžiu šiek tiek citrinos sulčių, kad kvapo žuvies nebūtų, ir kepu.[COLOR=purple] essen.gif
Atsakyti
Jei turit šviežios žuvies,tai galit išvirti,išrinkti ašakas,tada pridėti manų kruopų,kiaušinį,prieskonių ir kepti.Arba iš šaldytos lydekos file(tik virti nereikia).
Atsakyti
Suzana, o as labai noreciau paprasyti blush2.gif
Gal galetum tiksliai nurodyti kiek reikia gramais zuvies file (ar kiek gabaliuku) ir kiek saukstu majonezo. As dar tik pradedancioji seimininke, tai pati negaliu susigalvot, o labai noreciau, kad pavyktu (vat koks gedingas mano prisipazinimas blush2.gif ).
Atsakyti
o zuvies malti nereikia? juk kotletus gaminame.
Atsakyti
Galima žuvies faršo nusipirkt. Jei tingisi malt ax.gif Ten ir ašakų jau nesijaučia.
Atsakyti
QUOTE(Rasvyte @ 2005 03 31, 14:47)
Galima žuvies faršo nusipirkt. Jei tingisi malt ax.gif Ten ir ašakų jau nesijaučia.



As irgi visada perku zuvies farsa jau padaryta ax.gif
Atsakyti
Jei darysit iš šaldytos lydekos ar menkės file,malti nebūtina,ji ir taip gerai sutrupa.
Atsakyti
http://www.sintagma....2256C3F006511B6
Atsakyti
O as tai malu zuvi su mesmale...Net nemaciau zuvies farso pirkti...Zuvi tai juru lydeka dazniausiai arba menkes file, bet galima visokia be asaku, malu, kai jau vandeni nusunkiu nuo atsilusios zuvies. Dedu 1 kiausini, kokius 4 gerus miltu saukstus, zuvies prieskoniu, svoguniuko, pabarstau dziuveseliais ir kepu. Man tai labai skanu...
Atsakyti