Įkraunama...
Įkraunama...

Pepe Jeans London

sveikos, kas nešiojate šios firmos drabužėlius, džinsus... kaip jums kokybė, kaina ir t.t ? smile.gif rolleyes.gif
Atsakyti
as turiu vienus, tai negaliu atsidziaugt thumbup.gif ir patogus jie ir grazus.o kainos mano nuomone visai normalios.nors savo dzinsus pirkau per ispardavima, bet jei rasciau dabar orginalia kaina man patinkancius pirkciau smile.gif
Atsakyti
turiu keleta maikuciu. kokybe normali rolleyes.gif patinka stilius thumbup.gif toks spalvingas wub.gif
Atsakyti
As tai sios firmos batelius turiu. Patys paciausi!!!! wub.gif
Atsakyti
PEPE JEANS
Atsakyti
Turiu sios firmos dzinsus ir marskinelius. Nesiojasi super. Bet kaina sakyciau nemaza: dzinsai beveik penkis simtus, o marskineliai beveik du simtus litu kainavo. Pirkta Lietuvoje. Manau MUSTANGai ar LEE firmos dzinsai tai pat neblogi ir pigesni.
Atsakyti
faina firma. thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Nusipirkau sios firmos suknele,labai patiko wub.gif
Atsakyti
Skine, o kur pirkai suknele? smile.gif gal galetum jos nuotraukyte imest?man pepe jeans drabuzeliai labai patinka..nusiziurejau tokia balta suknute smile.gif
beje kaip ten Vln ta parduotuve ju? niekad nebuvau bet l noriu uzsukti...
Atsakyti
o as ten pirkau dzinsus uz 400lt ir po poros savaiciu pradilo, prapliso klynas... dar toje vietoje kur kisene prisiuta kampe praplyso..
gal cia man tik taip, bet kokybe tikrai labai nusivyliau.. nebegaliu nesioti, bijau net atsisesti, kad nieks neiplystu....
ten yra labai graziu drabuziu, bet po tokio pirkinio kazkaip labai krito man jie.... schmoll.gif protest.gif cry.gif
Atsakyti
Man tas pats buvo,ir as grazinau atgal.
Atsakyti
as tai labai patenkinta Pepe Jeans smile.gif
va neseniai tokius fainucius marskinukus su pustom ilgom rankovytem nusipirkau...labai ilgai ieskojau butent tokiu ir pagaliau mano paieskos ir kancios pasibaige lotuliukas.gif
o siaip dar toki kaip megztuka-puspaltuka pirkau, bet cia ne Lietuvoj...
vienu zodziu-patinka man Pepe Jeans stiliukas thumbup.gif
Atsakyti