Įkraunama...
Įkraunama...

Velykos - idėjos šiai šventei

Kaip zinome Velykos yra idomi svente. Tai lyg atgimimo metas. Manau, kad mes tikrai neesame cia tokios religingos. Bet tikrai svenciame sias sventes :]
Taigi Velykos ax.gif Kaip graziai ir pigiai papuosti namus siai sventei.



Kaip zinome yra toks dalykas, bet nepamenu kai jis vadinasi doh.gif Gal kokie skambaliukai ar dar kazkokie. Nu papasakosiu kaip jie atrodo. Tai :
Buna tokia lekstele nu ne tokia ir lekstele kzkas tokio ir aplinkui tra 5-6 siulai o ant ju visokie angeliukai, rutuliukai ir pns. Jie pigus. Dazniausiai skambantys. Girdejau kad tokio pacio tipo yra tik jie vadinami - '' Sapnu gaudytojais '' ( tarkim susapnuoji kosmara ir jis pradeda skambeti ) Nu cia ne i tema. Gal mazdaug zinoke apie ka as sneku.
Tai va ... siulau tai pasigaminti tik siek tiek kitais - labiau pavasarinio :]
Pavasari atgimsta gamta - tai PAUKsciai, geles, medziai.


Gaminsime Pauksciukus .

Reikes:
Kartono, spalvoto popieriaus, piestuko, trintuko ( jei suklysite ) , tusinuko, zirkliu kliju bei siulu.
Manau sias priemones turite, o jei ne tai lengva jas isigyti :]

Darbo eiga:
Ant kartono nupieskime pauksciukus. Darykite 5 x 5 cm , tokius paprastu be jokiu kojiciu sparneliu tik kuneli. Tada ant to kartono uzklijuosite spalvota popieriu kuri taip pat iskirpsite pagal kartone nupiesta kuneli ( naudokite pavasariskas spalvas - zalia, geltona ) Iskirpkite ir uzklijuokite ant kartono kur yras tas kunelis ( is abiejiu pusiu ) . Kai kuneli jau turite. Nupieskite akystes ir snapeli. Baigta beliko uzkabinti prie siulo ir kabinkite norimoj vietoj. ( Ant lempos ).

Darykite 5-6 pauksciukus :] Jeigu darysite tai SEKMES smile.gif
Atsakyti
Mielosios padekit!Pradejau galvoti apie artejancias Sv.Velykas.Labai noreciau pasisiuti grazia staltiese siai progai.Musu stalas 90cmx152cm.Prie staltieses noreciau priderinti priedus:medziagines serveteles,marguciams krepseli pasisiuti ir tt.Turiu beda su fantazija doh.gif ,kai pradedu galvoti pasimetu,nes ir tas grazu,ir tas verysad.gif .Man paprasciau pagal pavizdzius,jei tik turit,imeskit.Lauksiu nekantraudama,o tada dumsiu i medziagu parduotuve ax.gif
Atsakyti
Pasidalinkim idejom, kaip puosite namus velykoms ax.gif 4u.gif As tai prisikarpysiu saku is anksto, kad isleistu lapelius iki velyku, prikabinsiu ant ju dekoratyviniu marguciu su geltonais, roziniais, alyviniais kaspineliais ir bus musu seimos Velyku medelis tongue.gif 4u.gif Po juo aisku puikuosis krepselis su tikrais marguciais smile.gif
Atsakyti
Velykoms visuomet sodinu žolytę,tai vazonėliuose,krepšeliuose,po to dedu margutį,viščiuką ir gėlės žiedą,narcizą,tulpę,labai graži kompozicija gaunas,kai važiuoji į svečius malonu padovanoti ax.gif Kaip namus puošiu g.gif kiekvienais metais kitaip,vienais prikabinu viščiukų ,kitais ant siūlo prikabinu plunksnelių,velykinį medelį darau,kompozicijų susijusių su velykomis,oi jau net pamiršau ką esu dariusi ax.gif prie sienų prilipinusi gėlytes,nes labai laukiu pavasario,žiedų grožio wub.gif
Atsakyti
http://www.supermama...?...=24016&st=0 4u.gif
Atsakyti
Mes Velykas sutinkam taip pat šiltai kaip ir Kalėdas .
Visada puošiam namus ,prikabinėjam visur kiaušinukų,geltonų kaspinukų,auginam velykų žolytę ir marginam kiaušinius .
Atsakyti
Sveiki,
Artėja dar viena šilta šeimos šventė - Veykos.
Noriu pasiūlyti dar vieną įdėja velykų šventei. Tai žaidimas skirtas vaikams, bet gali būti pritaikytas ir suaugusiems tik reikia trupučio fantazijos smile.gif. Žaidimą pradedu vaikus surinkdama į vieną krūvą ir pateikiu jiems užduotį - nupiešti piešinėlį velykų tematika, dažniausiai tai būna kiaušinio marginimas ant popieriaus; vėliau renkamas pats gražiausias piešinėlis (kuo daugiau vaikų dalyvaus tuo įdomiau);

Pas mus pagrindinis žaidimo veiksmas vyksta sode, jei gyvenate mieste, ir velykas sutinkate mieste siūlyčiau pasirinkti kokį nors skverelį; Kol vaikai namuose piešia aš sode išdėlioju ir paslėpiu gana nemažai kiaušinių; prie jų dar pridedu šokoladinių kiaušinukų ir kitokių velykinių atributų; visa tai yra slepiama prie medžių, krūmelių aukštesnėje žolėje ir t.t. Visa tai išdėliojus vaikams seku pasaką, kad va jiems taip nuoširdžiai dirbant atėjo Velykų Bobutė lydima zuikio ir išmėtė, išdėliojo, išslapstė velykinius kiaušinius visame sode, o tada paleidžiame vaikus su krepšeliais po sodą rinkti kiaušinių.

Daugiausią kiaušinių surinkęs vaikas tampa velykų nugalėtoju ir gauna pagrindinį prizą, bet apdovanojami visi vaikai.
Po to seka kiaušinių ridenimas ir kiti velykiniai žaidimai.
4u.gif 4u.gif 4u.gif biggrin.gif
Visas žaidimo ir personažų pateikimas - mūsų fantazija. O suaugusiems galima paslėpti "bet ka smile.gif"

Taigi gerų švenčių
Taigi gerų velykų. Žaiskime ir švęskime
Atsakyti
na mes nieko ypatingo nedarom per velykas,tik va kiausiniais susimusam blush2.gif nepuosiu nei namu blush2.gif
Atsakyti
Man patinka Vokietijoje Velykos-svente vaikams .
Dazniausiai paslepiamos dovanos ir visi vaikai turi jas surasti,buna ivairiausiu nuorodu kur tas dovanas rasti. Ten vaikai gauna dovanas kaip per Kaledas. Tik jas nesa kiskis ,o ne velyku "bobute".

O del puosimo namu tai siemet pamirsau pasisodinti narcizu doh.gif ,man jie tokie velykiniai thumbup.gif teks pirkti
Atsakyti
QUOTE(Daivulyte @ 2008 03 03, 19:30)
Man patinka Vokietijoje Velykos-svente vaikams .
Dazniausiai paslepiamos dovanos ir visi vaikai turi jas surasti,buna ivairiausiu nuorodu kur tas dovanas rasti. Ten vaikai gauna dovanas kaip per Kaledas. Tik jas nesa kiskis ,o ne velyku "bobute".

O del puosimo namu tai siemet pamirsau pasisodinti narcizu doh.gif ,man jie tokie velykiniai thumbup.gif teks pirkti

as taip pat zadejau pridurti apie narcizus,jie man is karto asocijuojasi su pavasariu ir velykom thumbup.gif
Atsakyti
Ar auginat Velykine zole? Man jos neiseina grazios isauginti, kazkokia reta gaunasi, ka as blogai darau?
Atsakyti
o mes per Velykas ridinėjame kiaušinius - yra toks specialus griovelis, ir tas, kuris daugiausia kiaušinių surenka - tampa nugalėtoju.
Mano anyta ant medžio prikabina netikrų kiaušinių iš Kinder siurprizo, ir į visų įdeda koki siurprizą - tai monetą, tai kokią smulkmeną, į kai kuriuos nieko neįdeda. tada kiekvienas išsirenka savo kiaušinį ir žiūri kas bus viduje smile.gif
Atsakyti