Įkraunama...
Įkraunama...

Keptos bulvės keptuvėje

sveikos as noreciau jusu mamyciu paklaust blush2.gif apie keptas bulves keptuveje ne virtos,ne orkaiteje keptos o paprasciausiai kaip jus kepat bulves keptuveje zalias,gal kokiu receptuku turit blush2.gif
Atsakyti
g.gif aš recepto neturiu, bet dabar kai netyčia pabandžiau bulves kepti supjausčius maždaug 1,5cm dydžio kubeliais, nebepjaustau įprastai(plonais skritinėliais ar šiaudeliais). Kubeliai man gardžiai apskrusta wub.gif ir nieko daugiau nereikia, kokio mėsgalio šalia ir kefyro stiklinės..
Atsakyti
na visaip gali jas kepti mirksiukas.gif pavizdziui su kumpiu,kiausiniu,suriu, ax.gif
Atsakyti
As tai gaminu taip, kiekiu nerasysiu cia nuo skonio priklauso.

Smulkiai pjaustytos bulves
smulkiai pjaustyta salto rukymo sonine (geriau turguje pirkite is ukininko)
vistienos sultinys kubeliais (perku kur maziau druskos, nes sonine sudyta).
Kastinys
Kefyras

Kepu ant letos ugnies, kol apskrus, sultinio kabeli sutrupinu kepimo pabaigoje, kad neapdegtu).

Patiekiu su stikline kefyro, jei zmogus megsta tai dar kastinio duodu uzsikasti. As kadangi zemaite tai be kastinio man ne taip skanu. smile.gif

Gryna pasaka. thumbup.gif

Siaip tai as i bulves nededu ten kitu prieskoniu ar svoguno. Svoguno nemegstu, o kitais prieskoniais labai jau netoks skonis.

Atsakyti
As dazniausiai kepu bulves taip:
Supjaustau bulves mazai kubeliais ir i keptuve, kai bulves truputi apkepa dedu nemaza galva svoguno (labai smulkiai supjaustyto) ir baigiant kepti bulviu prieskoniu. Taip keptos bulvytes man skaniausios. Beto dar stengiuosi niekada nepadauginti aliejaus, o pilti tiek, kad vos uztektu kepimui ir apskrustu. smile.gif

Dar keptuveje kepame tarkuotas per burokine tarka bulves, taip pat dedama smulkiai pjaustyto svoguno ir rukytos sonines. Iskepa toks didelis blynas per visa keptuve smile.gif
Atsakyti
O man skaniausias studentiskas kugelis, bulves sutarkuoju per burokine tarka ir kepu viska keptuvej, galima prideti bet ko, ir kumpio ir surio ir dar kartais kiausini ant galo uzmusu.... mmmmmmmmmm.....
Atsakyti
QUOTE(Citriniukas @ 2008 03 14, 13:21)
O man skaniausias studentiskas kugelis, bulves sutarkuoju per burokine tarka ir kepu viska keptuvej, galima prideti bet ko, ir kumpio ir surio ir dar kartais kiausini ant galo uzmusu.... mmmmmmmmmm.....

man irgi skanu netikras kugelis smile.gif

o siaip daznaisuai kepu su kumpiu, desrelemis, suriu ar kiausiniu, valgom arba su kastiniu, kefyru
Atsakyti
QUOTE(Ponike @ 2008 03 14, 11:04)
As tai gaminu taip, kiekiu nerasysiu cia nuo skonio priklauso.

Smulkiai pjaustytos bulves
smulkiai pjaustyta salto rukymo sonine (geriau turguje pirkite is ukininko)
vistienos sultinys kubeliais (perku kur maziau druskos, nes sonine sudyta).
Kastinys
Kefyras

Kepu ant letos ugnies, kol apskrus, sultinio kabeli sutrupinu kepimo pabaigoje, kad neapdegtu).

Patiekiu su stikline kefyro, jei zmogus megsta tai dar kastinio duodu uzsikasti. As kadangi zemaite tai be kastinio man ne taip skanu.  smile.gif

Gryna pasaka.  thumbup.gif

Siaip tai as i bulves nededu ten kitu prieskoniu ar svoguno. Svoguno nemegstu, o kitais prieskoniais labai jau netoks skonis.

as irgi esu zemaite man taip pat labai patinka kastinys thumbup.gif
Atsakyti
Tema pagalvojau labai siaura. Kepti bulves net vyrai manau sugeba biggrin.gif Bet va klausimas kaip skaniai jas iskepti orkaiteje su folija ir be jos. Ziuriu ir kavineje ne visada skaniai iseina.
Atsakyti
QUOTE(Ponike @ 2008 03 15, 16:37)
Tema pagalvojau labai siaura. Kepti bulves net vyrai manau sugeba  biggrin.gif Bet va klausimas kaip skaniai jas iskepti orkaiteje su folija ir be jos. Ziuriu ir kavineje ne visada skaniai iseina.

Man skanu bulves, keptos su lupena, tik jas reikia perpjauti ir patrinti tą vietą česnaku, prieskoniais. Išėmus ant viršaus dedu sumaišytą grietinę, majonezą, porą smulkintų česnako galvučių ir tarkuoto sūrio. tada vėl į orkaitę 10 min. Iškepusias apibarstau krapais.. Niam niam smile.gif o jei be lupenos, tai į skardą galima pilti grietinėlės, o prieš išimant vėlgi užtarkuoti sūrio smile.gif
Atsakyti
As va kepiau bulves orkaitej. Tai galvoju ar galima kanors pakeisti alieju po apacia. Labai jau riebiai iseina. Jei vietoj aliejaus naudociau pvz. sviesta arba grietine, ar majoneza gal geriau butu? Bijau kad bulves nesukeptu.
Atsakyti
o man keptos bulvės skanu su į pabagą kepimo įspaustu česnaku essen.gif

(skaniausiai iškepa kai nepadaugini bulvių į keptuvę ax.gif tada traškios)
Atsakyti