Įkraunama...
Įkraunama...

Akmenėliai

Kas domites pusbrangiais ar kitokiais akmenėliais, kristalais? Kas turite namuose, ar bešiojatės su savimi? Noriu atrasti bendraminčių smile.gif , nes pati turiu, domiuosi ir myliu savo akmenukus ax.gif . Jie tikrai keičia gyvenimą ir tave..
thumbup.gif
Atsakyti
Mano pats paprasčiausias mėgstamiausias akmenukas - mėnulio akmuo. Visad jį nešiodavau, ypač sunkiomis dienomis (kai laikydavau egzą, ėjau pokalbiui dėl darbo ir t.t.). Bet po kraustymosi kažkur pasimetė cry.gif Buvom susigyvenę, kad kito jau nesinori verysad.gif
Atsakyti
Gaile, o kaip tu pasirinkai sau akmenukus, pagal zodiako zenkla ar pagal nuojauta, intuicija?
Atsakyti
Gerai, kad priminei, man geriausias prie kompo kalnų krikštolas - reiks atsinešt gi į darbą smile.gif , jis sugeria neigiamą kompo energiją, padeda geriau koncentruot mintis.
Atsakyti
QUOTE(Vikšrelis @ 2005 04 20, 23:12)
Mano pats paprasčiausias mėgstamiausias akmenukas - mėnulio akmuo. Visad jį nešiodavau, ypač sunkiomis dienomis (kai laikydavau egzą, ėjau pokalbiui dėl darbo ir t.t.). Bet po kraustymosi kažkur pasimetė cry.gif Buvom susigyvenę, kad kito jau nesinori verysad.gif


Man irgi panašiai, bet ne visai taip pat buvo su katės akim. Aš jos nerealiai užsinorėjau tik pamačiusi, kai santykiai su maniškiu kaip tik buvo ant išsiskyrimo ribos, tada pasiskaičiau ir sužinojau, kad jis kaip tik tokiem reikaliukam smile.gif Na, kaip supratau, tada reikėjo. Mūsų santykiai susitvarkė, o katės akį nešiojausi visur. Bet.. pamečiau vieną dieną žolėje stovyklaujant.. verysad.gif Tačiau, nors ir ilgai likūdėjau, bet supratau, kad taip, matyt, ir turėjo būti. Padarė savo ir paliko blush2.gif
Sako, kad akmenėliai, kai jau tam tikra prasme nebėra reikalingi, parasčiausiai "pabėga" nuo mūsų. o jei kokią nelaimę "pasiima" ar ligą, tai gali netgi suskilti.
Taigi patarčiau neliūdėti. ir susirasti kitą draugą - nebūtinai mėnulio akmenėlį ax.gif . Sėkmės! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Libra @ 2005 04 21, 08:07)
Gaile, o kaip tu pasirinkai sau akmenukus, pagal zodiako zenkla ar pagal nuojauta, intuicija?


Pagal nuojautą, tik pagal nuojautą 4u.gif ax.gif smile.gif
Mokslininkai įrodę yra, kad akmenėliai yra gyvi - juose vis vyksta įvairūs procesai, ir siaip jie reaguoja į įvairius poveikius - net į emocijas! mirksiukas.gif
Taigi, kaip ir draugus renkuosi ne pagal zodiako ženklą, taip ir akmenėlius smile.gif Reikia pajusti, kurio labiausiai nori. Negi sakoma, kad reikia rinktis tą, kuris labiausiai patinka ir tą, kuris nepatinka labiausiai iš visų biggrin.gif . Na, su pirmuoju viskas aišku (o dar aiškiau pasidaro, kai perskaitai aprašymą jo - tada supranti, kodėl pasirinkai mirksiukas.gif ), o antrasis veikia tas mūsų savybes, kurių mes nepripažįstame. Padeda jas pripažinti ir blogąsias išgyvendinti smile.gif
Atsakyti
Man irgi gan idomus sie dalykeliai..jau kokius 6 metus turiu kalnu kristala ir toki pilka,gal ten tigro akis kokia..et,neprisimenu..na,zodziu mergeles zodiako akmenelis blush2.gif gal galetu parasyt kas kaip veikia kalnu kristalas?
Atsakyti
O man šiaip patinka akmenėliai - visokiausi. Be jokių papildomų reikšmių. Tiesiog kad gražu ir miela. Va prisiminiau ir aš mėnulio akmenį turėjau - ryt reiks pažiūrėt ar dar yra, bo tiksliai nepamenu kur biggrin.gif Bet ir šiaip palei kiekvieną balą prisirenku akmenukų, kriauklyčių. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Karbynė @ 2005 04 22, 00:31)
O man šiaip patinka akmenėliai - visokiausi. Be jokių papildomų reikšmių. Tiesiog kad gražu ir miela. Va prisiminiau ir aš mėnulio akmenį turėjau - ryt reiks pažiūrėt ar dar yra, bo tiksliai nepamenu kur  biggrin.gif Bet ir šiaip palei kiekvieną balą prisirenku akmenukų, kriauklyčių.  rolleyes.gif

laugh.gif )))saunuole 4u.gif tikrai miela laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(pupita;) @ 2005 04 22, 00:40)
laugh.gif )))saunuole 4u.gif tikrai miela laugh.gif

O kas čia juokingo? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(pupita;) @ 2005 04 21, 23:28)
Man irgi gan idomus sie dalykeliai..jau kokius 6 metus turiu kalnu kristala ir toki pilka,gal ten tigro akis kokia..et,neprisimenu..na,zodziu mergeles zodiako akmenelis blush2.gif gal galetu parasyt kas kaip veikia kalnu kristalas?



KALNŲ KRIŠTOLAS harmonizuoja visus energetinius centrus ir kūnus, padeda susikoncentruoti, susikaupti. Saugo nuo aplinkos poveikių.
Nešiojimui labiausiai tiks karoliai, auskarai ar pakabutis.
Aplinkai valyti – drūzos (kristalų grupės).
Įvairiausios kristalų formos ir šlifavimo būdai taip pat turi savo specifinius poveikius. Kai kurie paaiškinti žemiau.
Kristalai generatoriai tinka pakreipti energiją norima linkme (naudojama kristaloterapijoje);
Kristalai – projektoriai naudojami minčių projekcijai (meldžiantis ar kt.);
Lazeriniai kristalai naudojami tiksliniam darbui. Nenukreipkit jų į kito aurą, ar į patį žmogų, nežinodami kaip su juo elgtis!
Kristalai – surinkėjai tinka energijos (sumažinti temperatūrą) ar informacijos surinkimui, arba patalpai valyti;
Meditaciniai kristalai tinka meditacijai, mokymuisi aiškiaregystės, telepatijos, intuicijos ir t.t.
Kristalai – kaupikliai arba kronikos sergėtojai – tai kristalai, turintys įdėtą informaciją, kurią galima išsikviesti meditacijos metu;
Dvigaliai kristalai veikia kaip tiltas tarp dviejų žmonių, dviejų čakrų (netolygaus stiprumo), t.y., tarp tų dviejų sričių, kurios yra energetiškai blokuotos viena nuo kitos;
Fantominis kvarcas padeda įveikti dvasines ribas, pakeisti savo elgesį, atsisakyti užsiciklinimų, skatina dvasinę didybę ir praplečia galimybes;

Kalnų krištolas rėminamas į sidabrą. Jį galima nešioti kartu beveik su visais akmenimis.
Šlifuotas gali būti painiojamas su daugeliu bespalvių mineralų.
Vietoj jo gali būti pateikiamas sintetinis kalnų krištolas arba tiesiog stiklas.
Atsakyti
Nu va radau tarp visokių kitokių ir mėnulio akmenuką. Tai patenkinta jau baisiausiai biggrin.gif Nu pažiūrėjau - mielas ir tiek - tik kabint ji neturiu ant ko unsure.gif
Bet aš jo labai darbais ir neapkrausiu, bo da pabėgs kaip pas Vikšrelį tongue.gif Jei jau gyvi tai gyvi... ką aš žinau...O jei ant tinginio pataikiau? unsure.gif
Atsakyti