Įkraunama...
Įkraunama...

Hemorojus

sveikutes, gal kas susidurete su sia problema? kaip su ja kovoti? Man tustinantis itruksta isange ir pakraujuoja. sad.gif skausmas nerealus, nors verk atsisedus. blink.gif po gimdymo dar labiau sustiprejo. skaiciau, kad isanges itrukimai, pirmas hemorojaus pozymis.
Atsakyti
QUOTE (trola @ 2004 02 09, 13:52)
sveikutes, gal kas susidurete su sia problema? kaip su ja kovoti? Man tustinantis itruksta isange ir pakraujuoja.  sad.gif skausmas nerealus, nors verk atsisedus. blink.gif  po gimdymo dar labiau sustiprejo. skaiciau, kad isanges itrukimai, pirmas hemorojaus pozymis.

Patart nieko negaliu, nes susidūrus nebuvau, tik žinau, kad puslapiukas apie hemorojų yra. Pasiskaityk, gal rasi kokios informacijos naudingos http://www.hemorojus.lt/, o geriausia, aišku, pasikonsultuot su gydytoju.
O berods panaši temelė jau buvo, tai gal ir ten rasi ką naudingo parašyta, tik nepamenu kuriam skyriuj huh.gif
Atsakyti
dekui uz nuoroda i puslapiuka smile.gif reikia pas gydytoja, bet kai pagalvoji kaip bus apziurima... wink.gif bet teks prisiversti blink.gif
Atsakyti
O zvakutes naudoji? As irgi po gimdymo turejau tokiu problemeliu. Bet man praejo, kai tik pradejau naudoti zvakutes nuo hemorojaus+ svarbu neleist viduriams uzkietet. wink.gif O pas gyd. taip ir nenuejau. Dabar jau praejo geri 2 metai, o jokiu problemu. smile.gif
Atsakyti
Įtariu, kad malonumo jokio ir puikiai suprantu ką man pačiai reikštų tokia apžiūra, bet kai jau tai tapo tokia kančia, kaip nors prisiversk. O gal pabandyk pas privatų gydytoją nueit, juk tikrai tokių yra ir privatininkų, kiek gi gali kainuot tokia konsultacija. Visgi aplinka kitokia, darbas ir, svarbiausia, požiūris kitoks, nei poliklinikoj. Ir pačiai turbūt drąsiau būtų smile.gif
Atsakyti
Aciu uz palaikyma smile.gif smile.gif smile.gif
Zvakutes bandziau, bet labai skausminga procedura buna, kai isange suplysta. tai ir nebesidedu. bet vakar nulekiau i vaistine ir nusipirkau tepalo. gal jis pades? g.gif bandysiu kartu su zvakutemis panaudot, o jei ne...tai reiks ieskotis gydytojo. blink.gif nes kiek galima kankintis. sad.gif
Atsakyti
QUOTE (trola @ 2004 02 10, 12:03)

Zvakutes bandziau, bet labai skausminga procedura buna, kai isange suplysta. tai ir nebesidedu. bet vakar nulekiau i vaistine ir nusipirkau tepalo. gal jis pades? g.gif bandysiu kartu su zvakutemis panaudot, o jei ne...tai reiks ieskotis gydytojo. blink.gif nes kiek galima kankintis. sad.gif

Jei naudosi reguliariai ir jei vaistininke tinkama tepala dave, tai praeit turetu ir be gydytojo. wink.gif Kiek zinau tai gydytojas apziuri ir israso vaistu,o pjauna tik tada kai visai jau ten wink.gif
Atsakyti
Man irgi po gimdymo sustiprejo labai, i tulika ejau su baime unsure.gif buvo blogiau uz gimdyma :blink:toks jausmas buvo kad kruva adatu is ten iseina ohmy.gif +su krauju (sorry kad taip tiesmukiskai tongue.gif ), nuejau i vaistineje ir paprasiau zvakiu. Dabar jau geriau
Atsakyti
As tai po gimdymo kai is skausmo verkiau, naudojau tepala is banginio tauku. Padejo smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Smurka: 10 vasario 2004 - 16:39
QUOTE (NEBE nesciuke @ 2004 02 10, 16:27)
Man irgi po gimdymo sustiprejo labai, i tulika ejau su baime unsure.gif buvo blogiau uz gimdyma :blink:toks jausmas buvo kad kruva adatu is ten iseina ohmy.gif +su krauju (sorry kad taip tiesmukiskai tongue.gif ), nuejau i vaistineje ir paprasiau zvakiu. Dabar jau geriau

labai taikliai pasakei - tikrai kaip kruva adatu ir dar tas kraujas... huh.gif po to prisigalvoji visokiu nesamoniu... blink.gif
tikiuos, kad tepalas pades biggrin.gif
Atsakyti
Man po gimdymo Kauno II klinikinėj darė kažkokias procedūras su elektra (tarp kitko, visai malonias), kol gulėjau su naujagimiu. Sakyčiau, kad net labai padėjo. Gal tokias galima ir atskirai susirasti, nereikės operacijų.
Atsakyti
QUOTE (Limit @ 2004 02 12, 19:35)
Man po gimdymo Kauno II klinikinėj darė kažkokias procedūras su elektra (tarp kitko, visai malonias), kol gulėjau su naujagimiu. Sakyčiau, kad net labai padėjo. Gal tokias galima ir atskirai susirasti, nereikės operacijų.

as ir toj pacioj ligoninej gimdziau, bet niks tokiu proceduru nepasiule sad.gif reiks ginekologes pasiteiraut g.gif
Atsakyti