Įkraunama...
Įkraunama...

panikos atakos

PANIKUOTOJU KLUBAS bijau.gif

Drauge mes ieskome budu:
Kaip atsikratyti panikos/nerimo ataku...
Kaip nugaleti baimes...
Kaip dziaugtis gyvenimu...
Kaip nebijoti iseiti is namu...
Kaip matyti pasauli sviesiomis spalvomis...
Kaip nebijoti numirti, isproteti, uzdusti...
Kaip jaustis normaliomis...
Kaip rasti ramybe...
...


Kaip...PASVEIKTI IR GYVENTI SU ŠYPSENA !!!

DRAUGE PASITINKAME PAVASARĮ IR TIKIMĖS PASVEIKTI 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mereveja: 26 kovo 2008 - 11:08
Mereveja,dziaugiuosi,kad esi siame forumiuke 4u.gif Tikrai labai dideli palaikyma jauciu is tave,tu tikrai saunuole rolleyes.gif atrodo,kad tryksti energija visoms padeti....pasirode saulute eisiu iki turgelio pasivaikscioti,cia salia manes jis netoli,tai nugalesiu baime ir eisiu,susiradau savo sena ausinuka,bandysiu pasileisti muzika ir tik jos kausytis smile.gif Parasysiu po to jums ar jis man padejo,jei pades tai reskias atradau dar viena vaistuka lotuliukas.gif
Atsakyti
Mereveja, kaip graziai pradejai nauja tema 4u.gif wub.gif

Man tai egzaminu sesija ir sitos visos blogos savijautos, tai geras derinukas biggrin.gif siandien laikiau pirma egzamina...ties antru is keturiu klausimu galvoju viskas, nesu atiduot lapa, uzteks, taip silpna, galvoj uzia, bet susiemiau ir viska atsakiau, teko keleta kartu save nugalet. mazdaug ka rasau nesvarbu, svarbu, kad rasau. lotuliukas.gif irnesakyk.gif

pas mus tai saulute sviecia, nepavydziu jums Lietuvoj to sniegelio blush2.gif bet jei istisai sviestu saulute, irgi atsibostu. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(gotika27 @ 2008 03 26, 15:01)
Mereveja,dziaugiuosi,kad esi siame forumiuke  Tikrai labai dideli palaikyma jauciu is tave,tu tikrai saunuole  rolleyes.gif atrodo,kad tryksti energija visoms padeti....pasirode saulute eisiu iki turgelio pasivaikscioti,cia salia manes jis netoli,tai nugalesiu baime ir eisiu,susiradau savo sena ausinuka,bandysiu pasileisti muzika ir tik jos kausytis  Parasysiu po to jums ar jis man padejo,jei pades tai reskias atradau dar viena vaistuka


Aciu uz grazius zodzius 4u.gif

As dabar jau kokie du menesiai kaip stengiuosi galvoti pozityviai ir tiketi smile.gif Is tiesu padeda man. Nerimo priepolis nebuvo uzejas (tfu, tfu, tfu...belst, belst, belst biggrin.gif ) jau keli menesiai. Aisku buna kad pasidaro kazkaip lyg ir negera, bet pavyksta susiimti - del to dziagiuosi smile.gif Stengiuosi kovoti su tuo nerimu ir noriu, kad mes visos pasveiktumeme drinks_cheers.gif Bet tam reikia pastangu, valios ir nebijoti zengti pirma zingsni 4u.gif

Dziaugiuoi gotika, kad pasiryzai neiti iki turgelio , kad ir netoli jis - bet tai jau didelis zingsnis 4u.gif Butinai parasyk kaip sekesi 4u.gif Laikau kumstelius ir tikiu kad viskas bus gerai ir sveika sugrisi biggrin.gif

QUOTE(anomiSS @ 2008 03 26, 15:30)
Mereveja, kaip graziai pradejai nauja tema 

Man tai egzaminu sesija ir sitos visos blogos savijautos, tai geras derinukas  biggrin.gif siandien laikiau pirma egzamina...ties antru is keturiu klausimu galvoju viskas, nesu atiduot lapa, uzteks, taip silpna, galvoj uzia, bet susiemiau ir viska atsakiau, teko keleta kartu save nugalet. mazdaug ka rasau nesvarbu, svarbu, kad rasau.

pas mus tai saulute sviecia, nepavydziu jums Lietuvoj to sniegelio  blush2.gif bet jei istisai sviestu saulute, irgi atsibostu. ax.gif


Aciu 4u.gif

Zinok ir man sesija ne uz kalnu, bet as stengiuosi sia sesija ramiai nugyventi biggrin.gif jei pavyks biggrin.gif Pazistamas jausmas, man irgi lygiai tai pat budavo per egzaminus biggrin.gif Bet kazkaip susimdavau kaip ir tu. Tai tik irodo, kad kai reikia susiemam...bet kai nelabai reikia, tai jau beda blush2.gif

Na pas mus (Vilniuje) uz lango zeme su dangumi maisosi - puga biggrin.gif As sedziu darbe siltai ir net sypsena kyla nuo tokio oro pavasarisko biggrin.gif O tu is kur?
Atsakyti
sveikos mergaites. saunuoles kad taip stengiates nugalet ta bjaurybe musu liga 4u.gif
as irgi kovoju-noriu nugalet del saves savo seimos ir savo vaikelio.Jie- mano stiprybe.
gal dabar nusikalbesiu- bet kuo labiau mes vengiam kazkokios situacijos-tuo blogiau buna. pvz.kai zinau kad reiks vienai but namie- imu stresuoti-atrodo vel uzeis priepuolis,bus tas ir tas.bet kai i ta situacija paziuri kiek kitaip-nieko man neatsitiks,pastresuosiu truputi ir nusiraminsiu,pakvepuosiu ir viskas bus gerai.- ta situacija ne tokia baisi atrodo. Na daug cia prirasiau tik nezinau ar mane supratot ax.gif
Noriu pasakyt-kad situaciju vengimas nuo baimes neisgydis.reikia nevengti tu situaciju-tada bus lengviau. na nezinau ar as teisi.bet man toks mastymas kazkiek padeda blush2.gif
Atsakyti
Valioo man pavyko,nuejau nusipirkau sau mielu daikciuku thumbup.gif o nuotaika tiesiog puiki,atrodo,kad nesirgciau mirksiukas.gif istikro kaip nueini ir iveiki ta baime,tai taip gera pasidaro ax.gif nors uzejau i tokia maza parduotuvyte ieskojau sau apatino grazaus,lyg ir uzejo toks silpnumas,bet kaip pradejom su pardaveja sneketi,tai taip isidrasinau ir matuotis nebijojau,zodziu dziaugiuosi,kad siandien man pavyko 4u.gif Pavyks mums visoms net neabejoju,tik reikia stengtis iveikti tas baimes.Turbut siandien pirma tokia diena,kaip taip smagiai jauciuosi mirksiukas.gif trykstu energija.Eisiu ir vel i lauka pasivaikscioti grynu oru,kol saulute sviecia clap.gif
Atsakyti
QUOTE(zuvytei @ 2008 03 26, 17:09)
sveikos mergaites. saunuoles kad taip stengiates nugalet ta bjaurybe musu liga 4u.gif
as irgi kovoju-noriu nugalet del saves savo seimos ir savo vaikelio.Jie- mano stiprybe.
gal dabar nusikalbesiu- bet kuo labiau mes vengiam kazkokios situacijos-tuo blogiau buna. pvz.kai zinau kad reiks vienai but namie- imu stresuoti-atrodo vel uzeis priepuolis,bus tas ir tas.bet kai i ta situacija paziuri kiek kitaip-nieko man neatsitiks,pastresuosiu truputi ir nusiraminsiu,pakvepuosiu ir viskas bus gerai.- ta situacija ne tokia baisi atrodo. Na daug cia prirasiau tik nezinau ar mane supratot ax.gif
Noriu pasakyt-kad situaciju vengimas nuo baimes neisgydis.reikia nevengti tu situaciju-tada bus lengviau. na nezinau ar as teisi.bet man toks mastymas kazkiek padeda blush2.gif


Visiskai tau pritariu ir stengiuosi kaip tik eiti i situacijas, kuriu bijau smile.gif Man buna kad kai zinau kad kuria diena viena namie busiu, stresuoju, o kai ateina ta diena - jokio streso biggrin.gif

Beja reikia uzbaigti sena foruma - tenai dar keleta zinuciu reiketu rasyti:)

QUOTE(gotika27 @ 2008 03 26, 17:12)
Valioo man pavyko,nuejau nusipirkau sau mielu daikciuku thumbup.gif o nuotaika tiesiog puiki,atrodo,kad nesirgciau  mirksiukas.gif istikro kaip nueini ir iveiki ta baime,tai taip gera pasidaro ax.gif nors uzejau i tokia maza parduotuvyte ieskojau sau apatino grazaus,lyg ir uzejo toks silpnumas,bet kaip pradejom su pardaveja sneketi,tai taip isidrasinau ir matuotis nebijojau,zodziu dziaugiuosi,kad siandien man pavyko  4u.gif Pavyks mums visoms net neabejoju,tik reikia stengtis iveikti tas baimes.Turbut siandien pirma tokia diena,kaip taip smagiai jauciuosi  mirksiukas.gif trykstu energija.Eisiu ir vel i lauka pasivaikscioti grynu oru,kol saulute sviecia clap.gif


Dziaugiuosi gotika 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Matai kaip baimiu iveikimas teigiamai veikia 4u.gif Super - kad isdrysai, dabar kelias iki turgelio nebekels tau baimes 4u.gif

O kaip ausinukas, ar padejo? biggrin.gif

Beja reikia uzbaigti sena foruma - tenai dar keleta zinuciu reiketu rasyti:)
Atsakyti
QUOTE(mereveja @ 2008 03 26, 14:17)


Na pas mus (Vilniuje) uz lango zeme su dangumi maisosi - puga  biggrin.gif As sedziu darbe siltai ir net sypsena kyla nuo tokio oro pavasarisko biggrin.gif  O tu is kur?



Atsakiau senoj temoj, kad pribaigtume ja mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(anomiSS @ 2008 03 26, 18:50)
Atsakiau senoj temoj, kad pribaigtume ja mirksiukas.gif  4u.gif


Aciu as iri tau atsakyma ten parasiau 4u.gif bet dar nepribaigem doh.gif
Atsakyti
Labas vakaras mergaitės biggrin.gif .Labai gerai,kad jūs šiandien puikiai laikotes biggrin.gif Aš irgi neblogai tik labai jau pavasario norisi :mirksiukas:Norejau paklausti kas šio metų vartuoja antidepresantus? Kiek laiko?Kaip savijauta? 4u.gif
Atsakyti
Ojej, kiek jau daug cia spejote prisneketi lotuliukas.gif Mereveja, gotika, as NEBIJAU kazkur eiti. Tikriausiai mano PA pakankamai silpnos. Tiesa, pries pora dienu buvo labai stipriai pasireiske, kad as bijojau net piesti, kas man LABAI patinka ir galbut ateity taps pragyvenimo saltiniu, taip pat neturejau jegu atsakyti draugams i sms ir atsisakiau kvietimu i miesta, nes kazko bijojau, bet tai ir tebuvo ta karta. O siandien TIEK visko prisipirkau, pasivaiksciojau viena, uzsimirsau apie daug ka ir net derealizacija isnyko lotuliukas.gif Nors, aisku, nezinau, ar ji nepasikartos, nes as jos LABAI bijau blush2.gif Tiesa, senia megau drinks_cheers.gif su draugais ir daznai ta darydavau, rukymas irgi nebuvo tabu, bet dabar man to tiesiog nereikia. As uzsinorejau sportuoti(ka jau darau), valgyti darzoves(tiesa, su apetitu dar prastai), buti grazi ir sveika. Pagaliau as kazko noriu. Siandien dar neisgeriau savo stebuklinguju vaistuku, o jau geriau. Kaip jus jauciates? I miesta eiti nebijokit, jus juk nenualpsit, nenumirsit, neuzdusit, VISKAS bus gerai 4u.gif It's all in your mind smile.gif
Papildyta:
http://www.anxietyno...ealisation.html
cia jei kas kartais kencia nuo derealizacijos po PA. Sitas straipsnis, kuri siandien radau man labai padejo smile.gif
Atsakyti
[quote=Mirabelle,2008 03 26, 23:51]
Ojej, kiek jau daug cia spejote prisneketi lotuliukas.gif Mereveja, gotika, as NEBIJAU kazkur eiti. Tikriausiai mano PA pakankamai silpnos. Tiesa, pries pora dienu buvo labai stipriai pasireiske, kad as bijojau net piesti, kas man LABAI patinka ir galbut ateity taps pragyvenimo saltiniu, taip pat neturejau jegu atsakyti draugams i sms ir atsisakiau kvietimu i miesta, nes kazko bijojau, bet tai ir tebuvo ta karta. O siandien TIEK visko prisipirkau, pasivaiksciojau viena, uzsimirsau apie daug ka ir net derealizacija isnyko lotuliukas.gif Nors, aisku, nezinau, ar ji nepasikartos, nes as jos LABAI bijau blush2.gif Tiesa, senia megau drinks_cheers.gif su draugais ir daznai ta darydavau, rukymas irgi nebuvo tabu, bet dabar man to tiesiog nereikia. As uzsinorejau sportuoti(ka jau darau), valgyti darzoves(tiesa, su apetitu dar prastai), buti grazi ir sveika. Pagaliau as kazko noriu. Siandien dar neisgeriau savo stebuklinguju vaistuku, o jau geriau. Kaip jus jauciates? I miesta eiti nebijokit, jus juk nenualpsit, nenumirsit, neuzdusit, VISKAS bus gerai 4u.gif It's all in your mind smile.gif
Papildyta:
http://www.anxietyno...ealisation.html
cia jei kas kartais kencia nuo derealizacijos po PA. Sitas straipsnis, kuri siandien radau man labai padejo smile.gif

Gaila as nesuprantu gerai angliskai,bet nusikopinau nuoroda ir paprasysiu gal kas isvers smile.gif
Atsakyti