Įkraunama...
Įkraunama...

Lyginimo lenta

Noriu įsigyti lyginimo lentą. Pasižiūrėjau, kad jų net kelių rūšių yra - ir kietesnės, ir minkštesnės, ir pagrindas jų kaip tinklelis, ir kaip lenta... Na žodžiu, net ir nebežinau ką išsirnkti. Gal galite pasidalinti patirtimi: kaip rinktis, į ką dėmesį atkreipti, kokia naudojat ir ar patenkintos tuo ką turit? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Asta @ 2005 04 24, 13:57)
Noriu įsigyti lyginimo lentą. Pasižiūrėjau, kad jų net kelių rūšių yra - ir kietesnės, ir minkštesnės, ir pagrindas jų kaip tinklelis, ir kaip lenta... Na žodžiu, net ir nebežinau ką išsirnkti. Gal galite pasidalinti patirtimi: kaip rinktis, į ką dėmesį atkreipti, kokia naudojat ir ar patenkintos tuo ką turit?  4u.gif



Prieš metus ir aš taip galvą sukau...kol pasiklydau kainų labirinte.....brangesnės yra geresnės tik tuo, kad stabilesnės(masyvesnės) ir dar ten visokių pribumbasų pridėta (laido laikiklis, lentylėnė ir t.t.)....galiausiai trūko kantrybė ir nusipirkau "saulutėj" už 40 lt....metalinio tinklelio pagrindu, gal ir ne pati stabiliausia pasaulyje, bet dabar džiaugiuosi, kad pinigų veltui neišmečiau, tiek , kiek aš lyginu, man jos per akis.Viskas priklauso nuo to, kiek turi pinigų...aš galėjau sau leisti pirkti ir brangesnę, bet matyt suveikė tuo momentu sveikas , racionalus protas...linkiu ir tau to-neišmesti pinigų į orą tik dėl momentinio "noriu".
Atsakyti
Na, as tai gailiuosi nusipirkusi pigesne, kuri nera stabili unsure.gif Todel ir man butu idomu, kokios lyginimo lentos yra geriausios? O kaip ten tos su tinkleliu, paciupinejau as jas kazkur, tai man kazkaip keistai pasirode g.gif Kazakip visada lyginimo lenta kaip lenta isivaizdavau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(turtle @ 2005 04 26, 09:45)
Na, as tai gailiuosi nusipirkusi pigesne, kuri nera stabili  unsure.gif Todel ir man butu idomu, kokios lyginimo lentos yra geriausios? O kaip ten tos su tinkleliu, paciupinejau as jas kazkur, tai man kazkaip keistai pasirode  g.gif Kazakip visada lyginimo lenta kaip lenta isivaizdavau  unsure.gif


Dar šovė į galvą, kad stabilumas labai priklauso nuo lentos pločio, pas mane nors ir pigi , bet plati (kitos būna pigios, nes siauros) ir ji man normaliai stovi, pas tetą yra brangi su visais "navarotais"...irgi teko lyginti ir galiu pasakyti, kad mažai skiriasi, nes nuo didesnio judesio ir ta ir ana svyruoja...O per tas su kiauru pagrindu, jei lyginant drėgną daiktą, lengviau einai garai.
Atsakyti
O platesnė turbūt patogiau ir stabilumo atžvilgiu ir šiaip lyginti ko gero patogiau?
O rankovės lyginimui priedas reikalingas daiktas ar irgi tik šiaip...pribumbasas ir tiek? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Asta @ 2005 04 26, 20:41)
O platesnė turbūt patogiau ir stabilumo atžvilgiu ir šiaip lyginti ko gero patogiau?
O rankovės lyginimui priedas reikalingas daiktas ar irgi tik šiaip...pribumbasas ir tiek?  g.gif


Siaip jei daznai tenka lyginti, gal visai ir nieko, bet jei ten tu marskiniu 1-2, tai gal tingesi uzdeti/nuimti ta daikta... g.gif
Man dabar irgi teks pirkti, tai taip pat ziurineju, suku galva. Per mazas pasirinkimas - blogai, per didelis - vel blogai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Asta @ 2005 04 26, 19:41)
O platesnė turbūt patogiau ir stabilumo atžvilgiu ir šiaip lyginti ko gero patogiau?
O rankovės lyginimui priedas reikalingas daiktas ar irgi tik šiaip...pribumbasas ir tiek?  g.gif



Tą rankovę galima nusipirkti atskirai....nedauk ten ji kainuoja, gal kokie 7 lt (Maximoj)....aš pirkau atskirai vėliau, bet nepasakyčiau, kad labai naudojuosi, manau, kad priklauso, kaip rengetės, jei vyras su marškiniais diena iš dienos, o tu irgi su bliuzelėm, marškinėliais....na kur reikia, kad rankovės gražiai būtų išlygintos, tuomet patogus tas daiktas... g.gif
Atsakyti
Pirkau Thomas Philipse pries puse metu uz 118 lt., gal puse matu dar prieš tai vaikščiojau apie ją, nes kaip ir turėjau lyginimo lentą bet prasta ten papigiaiska buvo vestuvem gavau dovanu pries 4 metus tada ti tokiu gal ir buvo.
Sita žymia platesnė, reguliuojasi aukštis, rozete ant jos yra, laidui laikikli ir labai patogu užmauti rūbus pvz. sijonus, o ant anos to padaryt negalėjau nes trukdė kojos smile.gif karoc esu patenkinta.
Atsakyti
TPh maciau Moulinex lyginimo lenta su daug visokiu pribumbasu, bet ir kaina 500, o lyginti tai visvien reikia.
As isvis be lentos jau puse metu gyvenu wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Onora @ 2005 04 27, 16:21)
TPh maciau Moulinex lyginimo lenta su daug visokiu pribumbasu, bet ir kaina 500


blink.gif Tai gal ji uz 500 pati ir islygina dar? tongue.gif
Atsakyti
Turiu pacia paprasciausia is gariunu ir labai esu patenkinta thumbup.gif O tas daiktas rankovems lyginti man visai nereikalingas schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Danguole55 @ 2005 04 28, 11:56)
Turiu pacia paprasciausia is gariunu ir labai esu patenkinta  thumbup.gif O tas daiktas rankovems lyginti man visai nereikalingas  schmoll.gif


Nu man tai i darba vos ne kasdien su marskiniais, bet mano visi trumpom rankovem, kazin ar man reikia to daikciuko ar ne? g.gif
Atsakyti