Įkraunama...
Įkraunama...

Mokslai užsienyje

Norejau paklausti, ar kam nors jau teko pradeti mokslus JAV universitete?
Man smegenu nera kur deti, tai susigalvojau dar karta mokytis.. blink.gif
Atsakyti
Sekmes! Ka galvoji mokytis? Visus koledzus ir universitetus gali rasti www.fastweb.com. (Uzsiregistravus eik i "college search".) Ten pat rasi issamesnes informacijos apie kiekviena ju. Nuejus i tinkamo koledzo puslapiuka, uzsisakyk ju kataloga. Bet geriausia yra nueiti i esanti salimais: eik prie informacijos staliuko ir klausk, kur rasti zmones, kurie atsakingi uz naujus studentus. Jie viska paaiskins wink.gif
Atsakyti
Mokausi. Bet ne Valstijose, o Kanadoj. Ir tik neakivaizdiniu. Calgary Universitete. Mokausi personalo vadybos (Human Resource Management). Uz kiekviena kurseli susimoku atskirai, dar nusiperku vadoveli (ar vadovelius) ir mokausi. Sertifikatui gauti reikia surinkti 300 valandu, siuo metu esu surinkusi 120. Jeigu ateity noreciau laipsnio, sitas sertifikatas butu 25% to laipsnio link. Bet nezinau, ar as to laipsnio noresiu... nors mokytis visai smagu.
Atsakyti
QUOTE (delfinas @ 2004 02 13, 17:39)
Mokausi. Bet ne Valstijose, o Kanadoj. Ir tik neakivaizdiniu. Calgary Universitete. Mokausi personalo vadybos (Human Resource Management). Uz kiekviena kurseli susimoku atskirai, dar nusiperku vadoveli (ar vadovelius) ir mokausi. Sertifikatui gauti reikia surinkti 300 valandu, siuo metu esu surinkusi 120. Jeigu ateity noreciau laipsnio, sitas sertifikatas butu 25% to laipsnio link. Bet nezinau, ar as to laipsnio noresiu... nors mokytis visai smagu.

as dabar kaip tik ziurineju skirtingu universitetu pasiulas del Human Resourses magistro wink.gif Tik galvoju, kad gal pradziai reikia koki sertifikata gauti, kad ta HR kalba pralauzti.. tada magistras geriau eitusi rolleyes.gif

Bet viska darysiu turbut online... kazkaip su vaikais nelabai matyt iseis i paskaitas vazineti g.gif

Ar sunku mokytis?
Atsakyti
MAMA2T, online mokytis yra savotiskai sunkiau. Nes bent jau JAV nemazai procentu gauni vien uz lankyma. Online tuos procentus turi atidirbti mad.gif Kai lankai paskaitas, destytojas pabrezia, kuri knygos vieta yra svarbiausia teste, t.t. O kai mokaisi pati, daug laiko suryja skaitymas ir savarankiskas pasiruosimas. Kartais destytojai teste prikis tokiu klausimu, kuriu niekada nepalaikytum svarbiais is skaityto konteksto. Be to, nuolat reikia dalyvauti diskusijose (kaip cia rolleyes.gif ), ir kas savaite buna po 3-4 testukus (daugelis ju turi ribota laika, tad jei ir atrodys, kad gali naudotis knyga, net ir skaiciusi gali netureti laiko pasitikrinti atsakyma). Paskutinis egzaminas daznai nesudaro ir 30% viso pazymio, tad mokymasis cia (online ar ne) primins mokyklos laikus, kai nuolat ruosi pamokas laugh.gif

Bet didelis pliusas - gali mokytis tau tinkamu metu, net ir nakti wink.gif Tik man labai nepatinka, kai kai kurie destytojai sugalvoja duoti egza ta pacia diena. Didziausi atsiskaitymai buna savaitgaliais. Nors nusisauk tada blink.gif
Atsakyti
QUOTE (MAMA2T @ 2004 02 14, 04:36)
as dabar kaip tik ziurineju skirtingu universitetu pasiulas del Human Resourses magistro wink.gif  Tik galvoju, kad gal pradziai reikia koki sertifikata gauti, kad ta HR kalba pralauzti.. tada magistras geriau eitusi rolleyes.gif

Bet viska darysiu turbut online... kazkaip su vaikais nelabai matyt iseis i paskaitas vazineti g.gif

Ar sunku mokytis?

Man mokytis niekad nebuvo sunku. Ir dabar lengva. Is triju kursu, kuriuos jau atklausiau, vienas buvo ne tai kad sunkus, bet jame buvo labai daug darbo. Human Behaviour in Organizations vadinasi tas kursas. O kiti tai is viso buvo lengvi.

As apie online irgi galvojau, bet man tie mokslai yr ir proga iseiti i zmones, nes taip tai daugiau bunu su vaikiuku namie dabar. O mano mokslai buna vakarais, tai Pauliu priziuri jo Tevelis. Ir visiem gerai iseina smile.gif.

O turiu lietuvaite drauge, kuri personalo vadyba Londone (Anglijoj) studijuoja - ji sake, kad jai labai sunku mokytis...
Atsakyti
O gal yra mamu besiruosianciu studijuoti magistratura medical school/law school?
Atsakyti
As galvoju apie law school, bet negirdejau apie toki dalyka, kaip magistratura... Po bakalauro eini i spec. triju metu law school, ir tiek. Toks kaip teises bakalauras cia neegzistuoja. I teise stoji SU BET KOKIU BAKALAURU. Jei turi is Lietuvos - nezinau, reiketu pasidometi. Jei uzskaitys kaip cia prilygstanti bakalaura, teks kulniuot i triju metu mokykla laugh.gif
Atsakyti
Balticgirl, tai zinau ir jau susiradau savo valstijoje Law school. Mano studijas cia pripazino.
Praeita savaite laikiau LSAT. Norejau isgirsti, gal kas jau studijuoja ar ruosiasi ir kaip sekasi ruostis?
Man tas LSAT pasirode kai kur sunkus, kai kur - ne. Na, bet viskas priklausys nuo surinktu balu. smartass.gif
Atsakyti
Na, Reniote, klausei del magistraturos tai ir atsakiau wink.gif O testui as dar nesiruosiu, man dar iki bakalauro toli unsure.gif Girdejau, kad jie tokie... painus. Arba esi jiems gabus, arba ne. Parasyk, kaip sekasi!
Atsakyti
As kiek imanoma rimtai ruosiuosi tom "magistro' studijoms. Tik niekaip negaliu apsispresti: ar geriau link medicinos (praktiskiau, esi laisva po visa JAV del darbo vietos susiradimo) ar i ta Law School, bet su vienos state teise kitoj valstybej negali pradeti dirbti kol neislaikei dar karta to BAR exam. O as nezinau, kur mane likimas nubloks po 5. ar daugiau. Tai ir metausi: kas greiciau, praktiskiau, patogiau ir t.t.
Tai kaip rasiau, kau laikiau ta LSAT, dabar lauki resultatu ir netolimoje ateity planuoju issilaikyti MedMAT del MedSchool tasku. Tai nusprendizau, kur daugiau tsku surinksiu ir kur pirma priims, ta ir esiu studijuoti.
O dabar, kad siek tiek sugrizti atgal i studiju vezias, pasiemeiau universitete dvi klases: constitutional law (LSAT yra panasus skyrelis per egza, ne is turinio, bet is strukturos) ir kt. del medSchool - physics, nes cai esu visiskai be supratimo...
Tai taip ir ruosiuosi, kada turiu llaisvesnio laiko.
O tas LSAT isteis sunkus...
Atsakyti
Mamytes, o gal kuri ir Anglijoj esanciu studijuojat? book.gif
Atsakyti