Įkraunama...
Įkraunama...

Paakių kremai moterims 23 - 25 m.

Man 24, o atrodau kaip 27. Visi sako, kad atrodau vyresne. Problema raukles po akimis ir kaktoje, tarp antakiu. Suprantu, kad genai, bet ka man daryti? Kur rast kosmetologe vilniuje, kuri nesiulytu savo salono kosmetikos is kart. koki krema paakimas naudoti???
Atsakyti
QUOTE(Susikrimtusi @ 2008 04 23, 14:02)
Man 24, o atrodau kaip 27. Visi sako, kad atrodau vyresne. Problema raukles po akimis ir kaktoje, tarp antakiu. Suprantu, kad genai, bet ka man daryti? Kur rast kosmetologe vilniuje, kuri nesiulytu savo salono kosmetikos is kart. koki krema paakimas naudoti???


jei jau tokios baisios rauksles, kaip rasai, tai kremai nelabai ka pades unsure.gif
Siaip pagal odos tipa reikia ziureti, niekas siaip nepasakys, kad stai toks kremas butent tau tiks schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Frosted @ 2008 04 23, 20:08)
jei jau tokios baisios rauksles, kaip rasai, tai kremai nelabai ka pades  unsure.gif
Siaip pagal odos tipa reikia ziureti, niekas siaip nepasakys, kad stai toks kremas butent tau tiks  schmoll.gif

As siuo metu bandau susirast kosmetologe Vilniuje tam tikslui, bet nekaip sekasi, nesinori eiti bet kur
Atsakyti
Svarbiausia dabar tokiam amziuj yra odos drekinimas. Tikrai yra drekinamuju geliu paakiams.
Atsakyti
zinau, kad yra bet reikia issirinkti tinkama, o as tokia dvejojanti schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Susikrimtusi @ 2008 04 26, 09:52)
zinau, kad yra bet reikia issirinkti tinkama, o as tokia dvejojanti schmoll.gif

issirinksi tik bandydama. Kas tinka vienam- gali netikti kitam mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Citra* @ 2008 04 24, 11:40)
Svarbiausia dabar tokiam amziuj yra odos drekinimas. Tikrai yra drekinamuju geliu paakiams.

Tikrai pritariu, kad drekinamieji kremai yra pats tas. Tai tera mimikos rauksles ir jau nieko nepakeisi. Taciau reikia skirti daugiau demesio odai, drekinti, pasidaryti kauke ir gerti papildus odai mirksiukas.gif
Atsakyti
Na, o as tavo atveju, tikrai nepagaileciau pinigeliu geroms priemonems.
Gal pas tave sausoka veido oda? Nes girdejau, jog sausesne veido oda zymiai greiciau sensta bei pradeda rauksletis, palyginus su riebia veido oda. Pabandyk panaudoti gan riebokas veidui bei paakiams priemones.
Nebijok eksperimentuoti smile.gif
Atsakyti
Man 23 metų. Naudoju DOLIVA paakių kremą. thumbup.gif Lengva želė, puikiai įsigeria. Tuoj pirksiu dar ax.gif O šiaip manau iki 25 metų geriausia naudoti paakių kremą želės pavidale. Jis ne toks agresyvus odai. Nes jei pradėsi dabar naudoti kremus stabdantį senėjimą (kuris tinka nuo kokių 35 metų), tai paskui dar greičiau sens oda. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(zvaigzde17 @ 2008 05 25, 14:17)
Na, o as tavo atveju, tikrai nepagaileciau pinigeliu geroms priemonems.
Gal pas tave sausoka veido oda? Nes girdejau, jog sausesne veido oda zymiai greiciau sensta bei pradeda rauksletis, palyginus su riebia veido oda. Pabandyk panaudoti gan riebokas veidui bei paakiams priemones.
Nebijok eksperimentuoti smile.gif



as manau kad nereikia pult teptis riebiais,gal oda dehidratuota ir jai reikia drekinimo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Susikrimtusi @ 2008 04 23, 14:02)
Man 24, o atrodau kaip 27. Visi sako, kad atrodau vyresne. Problema raukles po akimis ir kaktoje, tarp antakiu. Suprantu, kad genai, bet ka man daryti? Kur rast kosmetologe vilniuje, kuri nesiulytu savo salono kosmetikos is kart. koki krema paakimas naudoti???

Būtinai naudok drėkinamuosius kremus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Honey: 12 birželio 2008 - 11:47
o koks kremas drekinamasisi neriebina odos.kiek naudojau tai tokie lipnus riebus man reiktu kad tik drekintu.gal galit patart?
Atsakyti