Įkraunama...
Įkraunama...

Saldumynai kuriems sakote "fe,fu,fui,vei pf" ir pn

As tai db nlb prisimenu, bet nemegstu juodo ar kartaus ar su riesutais ar razinom sokolado.,saldainio "Nomeda", saldainiu sokoladiniu ten su visokiom aguonom, metiniu visokiu zirniuku ar saldainiu, traskuciu ten tu pigiu optima linija,keksu nlb, nu o toliau nzn seip dar daug ko nemegstu tik neprisimenu, o jus? blush2.gif tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karolina12: 28 balandžio 2008 - 16:01
NU taip, jau Nomedos saldainiai tai kazkoks visiskas nesusipratimas, paklause reklamos kazkada puolėme pirkti, dar be to atsiminėme senovėje kai ją valgėme, ir viską teko išmesti. Tikrai labai žiauriai neskanūs. O daugiau tai labai nemėgstu čiulpinių saldainių jokių, dantis tik gadina. Ir dar... dar... Kad gal daugiau ir viską mėgstu, a, dar aišku šokolado su razinomis, nesąmonė kažkokia tongue.gif
Atsakyti
tongue.gif nju jooo biggrin.gif Kas dar pries nomeda?
Atsakyti
nemegstu visko kur yra riesutu
Atsakyti
Dievinu nomeda saldainius wub.gif kilogramais tempiu juos ... bet va del manes gali nebuti jokiu sokoladu. Negaliu sakyti , kad jie fe (taip niekad apie maista nesakau), bet man jie nesukelia jokiu pagundu schmoll.gif ko tikrai nevalgau tai visokiu sokoladu su metomis
Atsakyti
o man tai feee tortai ir pyragai su riebiais sviestiniais kremais schmoll.gif koks griljažinis,jei dar kokios IĮ pagamintas kad būtų kuo pigiau,ir tas kremas iš margarino ar neaiškios kilmės sviesto...brrrr
ir nuo vaikystės nemėgstu saldainių "Karvutė" ir tų,žalių su valerionų schmoll.gif mama visada pirkdavo ir galėjo būti tikra,kad niekur jos nedings lotuliukas.gif
P.S. o Nomeda vaikystėje man buvo skanu g.gif o nesenai nusipirkau,tai vos viso veido nuo tokio saldumo nesutraukė ir viena vieta vos nesulipo tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Larissa: 28 balandžio 2008 - 22:08
QUOTE(Larissa @ 2008 04 28, 23:07)
o man tai feee tortai ir pyragai su riebiais sviestiniais kremais  schmoll.gif koks griljažinis,jei dar kokios IĮ pagamintas kad būtų kuo pigiau,ir tas kremas iš margarino ar neaiškios kilmės sviesto...brrrr
ir nuo vaikystės nemėgstu saldainių "Karvutė" ir tų,žalių su valerionų  schmoll.gif mama visada pirkdavo ir galėjo būti tikra,kad niekur jos nedings  lotuliukas.gif
P.S. o Nomeda vaikystėje man buvo skanu  g.gif o nesenai nusipirkau,tai vos viso veido nuo tokio saldumo nesutraukė ir viena vieta vos nesulipo  tongue.gif



KArvutė ir šokoladai ir viskas kas su riešutais - nuostabiai skanu, bet va jau tortai su margarininiais kremais schmoll.gif Kartą, dar senais senais laikais, mamytė buvo užsakiusi tokį tortą, nes laukėme daug svečių. Buvo nuostabiai gražus, su daugybe rožių ir t.t. Bet svečiai neatvyko, ir turėjome trise doroti tą tortą. Pasirodė grynių gryniausias sumuštinis - margarinas su duona, nes ir biskvitas buvo kažkoks juodas, be cukraus. Tai mama sumalė visą ir padarė iš jo bulvytes, va tada buvo skanu biggrin.gif

Dar man labai neskanu anyžiniai tie visokie lakricai
Atsakyti
QUOTE(Zhuvycia @ 2008 04 28, 22:57)

Dar man labai neskanu anyžiniai tie visokie lakricai

Nu mama tavo saunuole bigsmile.gif anyžių aš irgi nepernešu schmoll.gif o šiaip jei namie nėra nieko saldaus, tai man tiks viskas, ką vyras parneš biggrin.gif nes turbūt galėčiau gyventi saldumynais biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ziuzete @ 2008 04 28, 20:36)
nemegstu visko kur yra riesutu

o, kaip gerai, man daugiau liks biggrin.gif
juokauju wink.gif
p.s. as tai labai megstu saldumynus su riesutukais wub.gif
Atsakyti
Man tai neskaniausi yra saldainiai tokie su sezamo seklomis schmoll.gif ir yra tokie saldainiukai suomiski lygtais , juodos spalvos tokie , guminiai bigsmile.gif ....Ne uz ka nevalgau nors saldumynus tiesiog dievinu g.gif
Atsakyti
Man dar labai neskanu ledai su riešutais schmoll.gif tada nemėgstu tortų bulkinių su sviestiniu kremu arba kokia grietinėle nevykusia, praktiškai visi pirktiniai tortai man neskanūs blush2.gif , kas dar g.gif
Zana, gal anyžinius saldainukus turi omeny g.gif
Atsakyti
Man galetu nebut israsta plakta grietinele. Nieko blogo bet ir nieko gero.
Atsakyti