Įkraunama...
Įkraunama...

Spuogai, bėrimai

Galbūt kuri nors turite panašią problemą į mano:
man pastoviai yra paberta nugara ir krūtinė cry.gif .
Bėrimai panašūs į jaunatvinius spuogelius, kurie ypatingai paryškėja nusiprausus pvz. po dušu. Veido odą kaip nekeista neberia.
Spuogelių sumažėja vasarą ar tada kai nuolat lankausi soliariume.
Bet vistiek atviros nugaros ar didelių iškirpčių vengiu, nes reikia pudruotis ir visaip kitaip slėpti tuos mažyčius spuogelius...
Ši problema labai sena, kiek atsimenu nuo paauglystės, nors ji jau pas mane labai seniai kaip praėjo... ax.gif
Gal kuriai panašiai yra buvę? ką darėte?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasma: 13 liepos 2007 - 18:01
Mane galutinai išgydė tik KT, jau metai, kaip galiu nešioti kokio tik noriu dydžio dekolte. Prieš tai gėriau antibiotikus tris menesius (buvo nustatyta maža dozė), tepiau Skinoren tepaliuku. Vargau labai stipriai, bet ranku nenuleidau! Sėkmės ir tau! O šiaip siūlau nueiti pas dermatologą, paskirs gydymą tongue.gif Aš ėjau į valstybinę biggrin.gif ... aišku aptarnavo baisiai, bet paskyrė tuos pačius vaistus, kuriuos būtų paskyrę ir privačioje, juk jos visos po valstybinio darbo dirba privačiose...
Buvau ir prof. Balevičienės klinikoje - jinai man paskyrė raminančius (aišku irgi mažom dozėm) schmoll.gif , bet kažkaip pasirinkau antibiotikus, kuriuos paskyrė valstybinėj. O po to pradėjau gerti KT biggrin.gif
Atsakyti
Reikės ir man turbūt pas gydytoją užsirašyti g.gif
Nes atsibodo džiaugtis atvirom bliuzelėm tik vasaros pabaigoje...
Pastebėjau, jog jeigu turėčiau galybybę praustis duše 5 kartus per dieną, bėrimo mažiau būtų... matyt mano krutinės ir nugaros oda riebesnė yra nei veido...
Atsakyti
QUOTE(maza:) @ 2005 05 03, 10:50)
Reikės ir man turbūt pas gydytoją užsirašyti g.gif
Nes atsibodo džiaugtis atvirom bliuzelėm tik vasaros pabaigoje...
Pastebėjau, jog jeigu turėčiau galybybę praustis duše 5 kartus per dieną, bėrimo mažiau būtų... matyt mano krutinės ir nugaros oda riebesnė yra nei veido...


tai nepamiršk patept riebiai odai skirtais kremais.
Šiaip šitos vietos parodo skrandžio veiklą ir hormonus... Gali būti, kad juos reikia reguliuot.
Atsakyti
QUOTE(liepsnelė @ 2005 05 03, 10:04)
tai nepamiršk patept riebiai odai skirtais kremais.
Šiaip šitos vietos parodo skrandžio veiklą ir hormonus... Gali būti, kad juos reikia reguliuot.


dėl skrandžio, tai nieko nejaučiu... o kaip su harmonais yra, tai .... ką aš žinau... g.gif g.gif
Atsakyti
Spuogai nustojus vartoti hormonus. Ka daryti, kur kreiptis, gal ka nors naudoti-krema, bet ar pades? Beria ne tik veida bet ir kuna?
Atsakyti
metus gerti kontraceptines, reikia papildomai vartoti papildus, vitaminus, kurie palaikytų pastovų hormoninį foną, kad organizmui nebūtų didelio šoko.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xenzy: 22 liepos 2005 - 09:06
greiciausiai spuogai kyla del organizmo disbakteriozes, ir jei turi kokiu virskinimo sutrikimu tai irgi susije. manau tau reiketu pasikonsultuoti su gydytoju homeopatu, kad tiksliai nustatytu priezastis. nors gydymo procesas nebus labai trumpas bet geriau pasiryzti tam. kadangi turiu pazystama gydytoja tai man tiek baisybiu pripasakoja apie kontraceptikus kad ojojoj. sako kad pirmiausia reikia paskaityti informacini tu vaistu lapeli apie salutini poveiki ir aisku kuo greiciau juos mesti salin. po tokiu "vaistu" butinai valyti zarnyna nes jame pilna grybeliu, parazitu ir visko kito. zodziu spresti tau smile.gif
placiau siek tiek natūralaus gydymo centras
Atsakyti
man buvo lygiai ta pati problema, nustojau gerti kontraceptikus ir taip prdejo berti spuogais, tai neapsikentusi susizinojau gera kosmetologe, tai puse metu ejau kas menesi saziningai naudojau spec vaistus, vitaminus tai patikek padejo
Atsakyti
thumbup.gif
QUOTE(ausra29 @ 2005 07 23, 11:33)
greiciausiai spuogai kyla del organizmo disbakteriozes, ir jei turi kokiu virskinimo sutrikimu tai irgi susije.  manau tau reiketu pasikonsultuoti su gydytoju homeopatu, kad tiksliai nustatytu priezastis. nors gydymo procesas nebus labai trumpas bet geriau pasiryzti tam. kadangi turiu pazystama gydytoja tai man tiek baisybiu pripasakoja apie kontraceptikus kad ojojoj. sako kad pirmiausia reikia paskaityti informacini tu vaistu lapeli apie salutini poveiki  ir aisku kuo greiciau juos mesti salin. po tokiu "vaistu" butinai valyti zarnyna nes jame pilna grybeliu, parazitu ir visko kito. zodziu spresti tau smile.gif
placiau siek tiek natūralaus gydymo centras


cia reklama sau darosi smile.gif

bet kuri vaista pavartojus organmizme atsiranda kazkokios sistemos disbalansas...

jei siaip, tai gerkite nakvisos alieju - jis reguliuoja hormonu pusiausvyra. as buvau metusi kontraceptikus, nebuvo beveik spuogu. po 3 menesiu vel pradejau vartoti - o siaubas, kas daresi man ant veido blink.gif blink.gif taip atsitiko, kad pradejau gerti nakvisos alieju - susireguliavo viskas, dabar retai turiu problemu ant veido . tpfu tpfu tpfu blink.gif blink.gif
Atsakyti
Neturiu dideliu problemų, tačiau nesuprantu iš kur mane beria. Pradžioje buvo tik nugara, vis galvodavau kad čia na būna kad bėria nugaryte, nes nepasiekiame išsivalyti ją, tačiau aš visada kruopščiai viską susitvarkau ir nė velnio. Atsirado ant rankų o dabar yra ant žandukų kraštų, ties antakiais. Tai nėra pastebimas labai dalykas, tačiau tokie mažučiai mažučiai spuogiukai, paraudę. Galima spausti, išspaudi bet tokie nespaudžiami jie. Ar gali būti kad nuo kažkokio maisto mane beria? Riebaus ar pan.?
Valiausi kūną, tvarkiausi jį, bet vistiek yra. Toks vaizdas kad gal čia iš vidaus kažkas eina.
Gal kas susidūrėte su tuom.
Atsakyti
Priezasciu gali daug buti...Manau tau reikia pas dermatologa nueiti...geras dermatologas...toks vyrukas(pvardes ir vardo neatsimenu blush2.gif ) dirba antroj ligoninen.jei gyveni kaune

Siaip as eiciau privaciai...nes jau kaip apziuri polikinikose,tai patilesiu.. blink.gif ...


O man pvz isbere pazastis taip stipriai.....ir perstejo...kokias 3 savaites ...nesupratau is pradziu kame reikalas,tai paskui pamaciau atsitiktinai laida,kad rexona ir Nivea pazastu dezod.visokios chemijos privaryta,kur neatitinka net pakankamo dermatalogu ivertinimo....O pati kaip tik tuo metu nivea dezod naudojau.tai Po tos laidos :duso zele ir pazastu dezod.nusipirkau su ph neutral ...ir iskart berimas nuejo...

bet tavo atveji del netinkamu priemoniu bijociau vertinti..geriau nueik kuo greicau pas gydytojus,nes jei eisi ne privaciai,pas gerus dermatologus eiles didziules:menesi i prieki. doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo belisime: 02 balandžio 2007 - 18:20