Įkraunama...
Įkraunama...

Kelionė/transportas su kūdikiu

sveikos mamytes! po menesio zadu skristi lektuvu su kudykiu.neisivaizduoju kaip reikes issedeti tris valandas.jis masinoj ramiai nepabuna,kai vaziuojam net ir 20 min,o cia trys valandos doh.gif .gal kuri is savo patirties zinot,kaip vaikiukai skrydi istveria,ar labai neramus buna?
Atsakyti
mes skridom lektuvu i Egipta 4.5 val. su 5 metu Ignu ir 5 men. Luku. Viskas buvo normaliai: biski paverke, biski pamaitinau, biski pamiegojo, biski po lektuva pasivaiksciojo:) biggrin.gif
Nesinervuok, viskas bus normaliai:)
Sekmes!
Atsakyti
Mes skridom is Danijos i Lietuva, kai mazei buvo 3 menesiai. Ir visai nieko. Nusileidziant lektuvui zindziau. Jokiu problemu nebuvo nei skrendant pirmyn,nei atgal...
Atsakyti
kai pirma skridau su svo mazaja airidele, jai buvo trus menesiai. labai bijojau, bet skrydi ji atlaike puikiai, be jokiu problemu. skridome 3 valandas. o kai skridau atgal, tai ji kazkodel issigaldo tuo momentu, kai nusileidome ant zemes, pradejo klykti, bet greitai nurimo, ir viskas baigesi puikiai. thumbup.gif
Atsakyti
Mes skridom i Londona, kai dukrytei buvo 5 men. Shiaip ji pas mus tuo metu buvo palyginus ramus vaikas (dabar ropoja, tai visur lenda biggrin.gif ir ramybes seniai nebelike), bet visa kelia ant ranku muistesi, zirze. Teko beveik visa laika laikyti prie kruties (maitinau pati), tai taip nors numigt sugebejo. Zodziu mano vyras po skrydzio pasake, kad daugiau gyvenime su tokiu mazhu vaiku neskris biggrin.gif
Bet tai kiekvienam juk individualu, zodziu tikrai nebijok ir skrisk 4u.gif
Atsakyti
Mes vakar atskridom į Olandiją.Pkylant ir nusileidžiant labai verkė,nei krūtis nepadėjo. doh.gif Taip ,tai buvo ramus visą kelią beveik pramiegojo thumbup.gif Skridom 2,5h
Atsakyti
dukrytei nebuvo ne dvieju menesiu kai skridom is Londono, bijojau, maniau nezinosiu ka daryt, bet tik lektuvui pakilus uzmigo ir miegojo kol parvazivom i namus, ne garso neisleido...pakniurksi, pamaitinu ir toliau miega smile.gif kaip uzhipnotizuota mirksiukas.gif ...jokio vargo. paskaiciusi komentarus manau man pasiseke..
Atsakyti
Sakykit gal kas zino ar galima i lektuvo salona su savimi pasiimti vaiko sulankstoma sportini vezimeli? g.gif
Man kazkas sake, kad ligtai leidzia, bet nesu tikra. Zadu skristi su mazaja ir nezinau ka daryti. Jei priduosiu i bagaza, tai bus per didelis svoris, butu geriau su savimi pasiimti, nes kai praeini registracija tai dar juk reikia kokia valanda saleje sedeti. O kas jeigu uzsimanau i tuaeta? Tai kur vaika padeti? Juk ant ranku nalaikysi? tongue.gif
Gal kas zino tiksliai ar galima nestis kartu ar ne?
Atsakyti
QUOTE(Emulis @ 2005 05 20, 13:40)
Sakykit gal kas zino ar galima i lektuvo salona su savimi pasiimti vaiko sulankstoma sportini vezimeli? g.gif
Man kazkas sake, kad ligtai leidzia, bet nesu tikra.  Zadu skristi su mazaja ir nezinau ka daryti.  Jei priduosiu i bagaza, tai bus per didelis svoris, butu geriau su savimi pasiimti, nes kai praeini registracija tai dar juk reikia kokia valanda saleje sedeti.  O kas jeigu uzsimanau i tuaeta?  Tai kur vaika padeti?  Juk ant ranku nalaikysi? tongue.gif
Gal kas zino tiksliai ar galima nestis kartu ar ne?

vezimeli paima prie lektuvo, nes tikrai labai nepatogu jei liepia ji su bagazu atiduoti, bet priklauso siaip jau viskas nuo aviakompanijos. Paprasius problemu neturetu buti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Asar @ 2005 05 21, 12:37)
O ar galima pasiimti i salona autokedute? Ir apskritai kaip ta mazi pasodinti galima be jos lektuve ar visa laika reikia ant savo keliu laikyti???

Autokedute galima, tik reikia tada tureti atskira bielieta vaikui. O jei nenori pirkti papildomo bilieto, tada teks laikyti ant keliu. Nors mano daruge skrido su Baltic Air lektuvu ir ji buvo nupirkus kudikiui atskira bilieta, bet papildomos vietos jie taip ir negavo. Vat kaip buna. doh.gif
Atsakyti
Nezinau, specialiai chia taip ar atsitiktinai gavosi, bet skrendant ir pirmyn, ir atgal trechia vieta shalia musu buvo tushchia, nors mes ir nepirkom bilieto vaikui. Skridom LAL.
O vezhimuka bent jau LAL tikrai galima vezhtis iki trapo, o ten personalas ji paima. Beje, vezhimukas neapmokestinamas kaip papildomas svoris.
Atsakyti
Mes irgi skrisim liepos 29d. thumbup.gif
Oi, kaip laukiu... Jau abu su vyru savaites skaičiuojam. Aš manau, kad viskas bus gerai. Srisim su Air Baltic, tai žinau, kad vežimėlį tikrai leidžia su savim pasiimti, prie lėktuvo įėjimo paiima. Skaitosi, kaip vaikiuko bagažas. smile.gif
Lietuvoj dar niekas, išskyrus mano mamą, nematė mūsų pupuliuko smile.gif
Atsakyti