Įkraunama...
Įkraunama...

Lastūnė arba camsis

Nusipirkau oranžinę ir geltoną lastūnes . Lotyniškai camsis .Gal turit patirties jų auginime g.gif
Atsakyti
Zinau tik viena kas ir sulaiko mane nuo pirkimo situ groziu kad jos labai jautrios salciui pakol jaunos mirksiukas.gif
Jas reikia ziemai pridengti nes labai apsala teko girdeti kad net seni sumedeje augalai yra issale 4u.gif
Bet grozis pas ka joms patinka gyventi tai neispasakytas ju wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Laivite @ 2008 05 08, 13:12)
Zinau tik viena kas ir sulaiko mane nuo pirkimo situ groziu kad jos labai jautrios salciui pakol jaunos  mirksiukas.gif
Jas reikia ziemai pridengti nes labai apsala  teko girdeti kad net seni sumedeje augalai yra issale 4u.gif
Bet grozis pas ka joms patinka gyventi tai neispasakytas ju  wub.gif

Nu nepagailėkit laiko ir įmeskit nuorodą kas čia per augalas g.gif g.gif , bandžiau googlint - taip ir neradau padorios nuotraukos
Atsakyti
Pagal paveiksliuką viena turėtų būti tokia smile.gif



user posted image


žinau kad auga kaip vijoklis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rozarka: 08 gegužės 2008 - 16:04
QUOTE(Rozarka @ 2008 05 08, 17:02)
Pagal paveiksliuką viena turėtų būti tokia smile.gif
user posted image
žinau kad auga kaip vijoklis

thumbup.gif , tikrai graži.
Atsakyti
Labai ispudingai jos atrodo thumbup.gif
Atsakyti
Taigi dalinuosi patirtim toliau.Žiemai nedengiau,dar šuniukas žiemą apkramtė,tai maniau ,kad jau amen.Gyvybės ženklus parodė tik šią savaitę,bet sprogsta pumpurai akyse. thumbup.gif Manau,kad auginti galima smile.gif Ypatingos priežiūros nereikalauja thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(pabirze @ 2008 05 08, 16:55)
Nu nepagailėkit laiko ir įmeskit nuorodą kas čia per augalas g.gif  g.gif , bandžiau googlint - taip ir neradau padorios  nuotraukos

Sveika, nepamaniau,kad ką gali dominti šis augalėlis. Todėl ir nuotraukytę vos vieną radau. Čia kamsis auga prie mano namo pietinės sienos. Bandžiau kelias vietas auginimui, bet tik čia įsitvirtino. Nepatiko jam čia aiškiai. O prieš 20 meų augo kolekt. mūsų sode,rytinėje pusėje. Va ten tai augo. Iškart prigijo, per pirmą vasarą jau pora metrų ūgtelėjo, paskui žiemą visos jaunos šakelės nušalo, paskui pavasarį vėl privarė aibes naujų šakų... Ir taip per kelis metus apsivijo pusę namelio. Kad ir žiemom apšaldavo, vasarom atsistatydavo ir viršydavo. Bet teko kamsį tam sode ir palikti. labai jau didelis buvo. Kasmet žiedais apsipylęs labai gausiai. Prisiėmiau gabalų dauginimui. Ir prasidėjo vargelis, nes nenorėjo niekur kamsiukas naujoj vietoj augti. Kol atitaikiau, tai gal 5-7 metai praėjo. Auga jau gal irgi 5 metai, nemažas, žydi nuolat. Niekad aš kamsio nei čia, nei sode žiemai nedengiau. Kas likdavo, likdavo. Natūrali atranka. Bet kad labai sunkiai įsigyveno į naują vietą, tai faktas. Žemę tai visai netaikėm. Kokia buvo prie sienos. Aišku, ne geriausia, gal dar ir statybinio laužo pasitaikė...
Atsakyti
Auginu apie 10 metų, bet nei karto nežydėjo gun_bandana.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2009 05 09, 20:48)
Auginu apie 10 metų, bet nei karto nežydėjo  gun_bandana.gif

O kaip atrodo tavo augalėlis? Per tokį laiką turėtų būti tikrai nemažas? Jeigu nežydi, reiškia, kažkas netinka. O kas? Turi spręsti pagal išvaizdą. Jei silpnas, trūksta maisto, žemė netinka. Jei lapų daug ir jie tamsiai žali, azoto perdaug, o trūksta kalio. Kadangi ch.trąšų aš nenaudoju niekam, patarčiau tokią "operaciją" atlikti. Atkasi aplink šaknis geroką griovį, gal 30-40 cm gylio ir 20-30 cm pločio. Pripili naujų žemių. Geriausia daržo žemė su perpuvusiais lapais ir mėšlu, tik ne šviežiais. Tinka, jei būna pūdymas perbarstomas, perkasamas su medžio pelenais ar maisto atliekomis. Tinka auginimo pietinė, rytinė pusės. Labai tinka prie namo sienos. Jokiu būdu ne vėjo perpučiama vieta. Ir sodinimo gylis turi būti tinkamas. Šaknies kaklelis neturi būti giliai, o paviršiuje žemės. Šaknys gal vienam gniutule, neišskleistos, susipynusios? Na visko neišsakysi schmoll.gif Tiesiog su savo protu turi viską ramiai permąstyti ir atsirinkti, kas ne taip, kas netinka tavo augalėliui. Ir pašalinti tą netinkamumą. O gal jam per sausa? Ar per šlapia? Žodžiu, būk sumaniu ekspertu... 4u.gif
Atsakyti
Ačiū Fonda už patarimus. jis auga pietinėje pusėje, bet pasodintas prie namo kampo, tai vėjų gauna iš visur. Gal jam tai ir nepatinka. dar pabardysiu naujos žemės įpilti ir pelenų pabarstyti.
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2009 05 09, 20:48)
Auginu apie 10 metų, bet nei karto nežydėjo  gun_bandana.gif

Jam trąšų reikia- tada labai gausiai žydi. 4u.gif (čia ne šiaip mano nuomonė, draugei lygiai taip buvo, tik po tręšimo pasikeitė padėtis)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pabirze: 10 gegužės 2009 - 17:55