Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių muzikantai

user posted imageuser posted image
Toliau ieškom savo gražiausiai šventei muzikantų,diskutuojam,aptarinejam,dalinamės nuomonėmisuser posted image
user posted image
Akstesnę temą rasite čiaVestuvių muzikantai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo redmoonde: 20 gegužės 2008 - 09:19
Sveikutes!
Gal galit parekomenduoti lietuviskai-rusiskai ir truputi lenkiskai grojancius muzikantus? ax.gif
Buciau labai dekinga! 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, nuotakos 4u.gif

Ar yra cia tokiu, kurios samdesi ar samdysis www.vakarovedejas.lt???
Atsakyti
Labutis. Gal kuri zinote apie muzikanta is Vilniaus Juoza Sipaviciu.. ???? Buciau dekinga uz bet kokia informacija.. ax.gif O gal jus ar jusu pazystami samdet juos, nes jie groja dviese.....
Atsakyti
pas mus gros lenkas ir pasikviete su savim juoza... gaila nezinau pavardes, gal tas pats biggrin.gif tai sake jau labai geras, bet ir kaina reikalavo nemaza 3500 ir ne maziau uz dvi dienas.
Atsakyti
drauge rekomendavo "Bremenus", bet nelabai man. gal kam patiks; +37068055228. groja ilgai, prase 2000Lt, kai skambinau kovo men...
Atsakyti
mes uzsisakem grupe MEXICANA, tik jie bus be sombreru savo biggrin.gif ir tik dviese. mes pernai buvome vestuvese kuomet jie dainavo, tai zinokit SUPER, tokie linksmi ir ne tik dainuoja, bet ir rengini visa veda, visokiu zaidimu prisigalvojo smile.gif visiems jie labai patiko smile.gif
Atsakyti
Sveikos visos mielosios mamytes, istojau i si kluba tik kelios akimirkos, noredama pasidalinti su jumis nekokiais ispudziais apie muzikantus, pasivadinusius "Svajoklis". Pries 2 savaites atšventėme sesers vestuves, viska planavau as pati, tad ir muzikantai buvo mano surasti. Su jais tariausi jau pries 4 menesius: uz kaina kuria skelbe visi muzikantai mano apskambinti, jie taip pat tokia uzsiprase, "tipo" 2000 su pravedimu. Bet patikekite, juos pamacius musu sventes diena, buvo visi sokiruoti. Be dantu, su kiemo drabužiais.Jie atvyko i vieta jau 15h, tikriausiai, kad galetu "apsiforminti". blink.gif Visi buvo jau gerai isgere iki kol mes prisedom prie stalo apie 20h.Ju žadėtas pravedimas buvo lygus piemenų draugelių "pošlam" baliukui.Kalbėjo nešvankiai ir be jokio pasiruošimo. Kažkoks chaosas.Baisiau negalejo buti.O žadėjo ir žaidimus, siurprizus, buvo daug dovanėlių supirkta, o jos įteiktos be temos.Na žodžiu niekam nerekomenduoju susigadinti sau šventės, kaip ji buvo sugadinta mano sesers vetuvėse. Jau geriau jokie, arba net samdyti vedėja atskirai ir dar DJ-jų. Tada tikrai visiems bus smagu. sėkmės. 4u.gif
Atsakyti
Siaubas doh.gif Tai ka , jus net nebuvote susitike su muzikantais pries vestuves? g.gif ir nematet, kaip atrodo busimieji vakaro muzikantai? g.gif
Atsakyti
Man tai nerealūs buvo Presto. Juos pasamdėm ir mano puseserės vestuvėm(aš kaip ir visas jai vestuves suplanavau ir suorganizavau, nes ji anglijoje gyveną, ir ant galo dar piršliais eisim doh.gif ) tai pasiskambinau šiaip paplepėti, ir pasikalbėt apie šventįės vedimą, kas mūm priklauso, ko norėčiau iš jų ir t.t.
Tai mane kas nustebino, kad iškart pasisvekino mano vardu, kad atsimena kas tokie čia ir t.t. juk praeina vestuvių jie krūvas doh.gif pakalbėjom pirmą apie gyvenimą ir t.t.
Ir ant galo susitarėm dar susitikti prieš vestuves kad viską smulkiai aptarti, kad man reiktų jiem atšviesti visą scenarijų, kad žinotų jie kada mes ką norim pasakyt ir t.t.

Na žodžiu super super man jie, ir mūsų vestuves pravedė įspūdingai, tiesiog liko mūm draugai, o aš juos užmačiau paprasčiausiai kauno vienuose berneliuose blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Gubernija @ 2008 05 23, 15:36)
pas mus gros lenkas ir pasikviete su savim juoza... gaila nezinau pavardes, gal tas pats biggrin.gif tai sake jau labai geras, bet ir kaina reikalavo nemaza 3500 ir ne maziau uz dvi dienas.



Na gal ne tas Juozas... g.gif Nes mes mokesim nedaug.... bigsmile.gif
Atsakyti
sveiki.

na ka.. as jau po veseles..
tad drasiai galiu rekomenduoti energy. Kam reikalingi NE "po stikliuka" ir panasiai (nors gal ir sugebetu) tikrai tiks! Taciau yra vienas niuansas, jei imt tai pilna sastata (klavisai, solo gitara, bugnai ir saksas), nes manau tik tada jie geriausiai skamba.
tai tiek.
sekmes jums renkantis.
Atsakyti