Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų laikraštukas

user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Atisa: 22 gegužės 2008 - 12:40
Pasidalinu savo laikraštuko kai kuriomis idėjomis ax.gif Tiksliau idėjos ne mano, kitų mamyčių, gal tik apipavidalinimas mano blush2.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Atisa: 22 gegužės 2008 - 12:27
Nemoku kitaip įkelti nuotraukyčių, kad didelės matytųsi blush2.gif Jei kas mokat - patarkit ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Atisa @ 2008 05 22, 12:48)
Nemoku kitaip įkelti nuotraukyčių, kad didelės matytųsi  blush2.gif  Jei kas mokat - patarkit  ax.gif

Sveika 4u.gif paspaudus ant nuorodos pasididina ir matosi labai aiskiai thumbup.gif
norejau paklaust,is kur paveikslelius imat? g.gif
labai grazei padaryta thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(snail @ 2008 05 22, 16:38)
Sveika  4u.gif  paspaudus ant nuorodos pasididina ir matosi labai aiskiai  thumbup.gif
norejau paklaust,is kur paveikslelius imat?  g.gif
labai grazei padaryta  thumbup.gif


Na, a6 visk1 darau Painto pagalba 4u.gif Surandu internete kokį angelą, nukerpu jam sparnus, aurą ir pridedu savo dukrytei 4u.gif Tada dar surandu kokių debesėlių, išsikerpu Painte ir Worde pakoreguoju mirksiukas.gif

Skelbimų skiltį pati padariau, suradusi internete vieną plytą biggrin.gif O sveikinimų skiltį tai "pasiskolinau" iš kažkokio vaikų puslapio, tik savo informaciją sudėjau, vaiko nuotraukytes sukėliau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Atisa @ 2008 05 22, 14:52)
Na,  a6 visk1 darau Painto pagalba  4u.gif  Surandu internete kokį angelą, nukerpu jam sparnus, aurą ir pridedu savo dukrytei  4u.gif  Tada dar surandu kokių debesėlių, išsikerpu Painte ir Worde pakoreguoju  mirksiukas.gif

Skelbimų skiltį pati padariau, suradusi internete vieną plytą  biggrin.gif  O sveikinimų skiltį tai "pasiskolinau" iš kažkokio vaikų puslapio, tik savo informaciją sudėjau, vaiko nuotraukytes sukėliau  blush2.gif


dekui 4u.gif
reiks ir man dar pakoreguoti, nes jau seniai pradejus esu daryti, ir vis ka nors naujo pamatau, tai ir koreguoju tada ax.gif
Atsakyti
Sveikos, aš t.p. ruošiu laikraštuką savo dukrytės krikštynoms, nors dar laiko iki liepos vidurio yra, bet neskubėdama po detalią iš vienur, tai iš kitur susirenku ir dėlioju.

ATISA:
Ar man taip pasirodė ar tikrai paskutiniame laikraštuko puslapyje truksta teksto? Man pasrodė eilėraštukas lyg neužbaigtas, bet šiaip, tai super žodžiai thumbup.gif

Kut tokias gražias raideles radai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo atograza: 22 gegužės 2008 - 15:30
QUOTE(atograza @ 2008 05 22, 17:28)
Sveikos, aš t.p. ruošiu laikraštuką savo dukrytės krikštynoms, nors dar laiko iki liepos vidurio yra, bet neskubėdama po detalią iš vienur, tai iš kitur susirenku ir dėlioju.

ATISA:
Ar man taip pasirodė ar tikrai paskutiniame laikraštuko puslapyje truksta teksto? Man pasrodė eilėraštukas lyg neužbaigtas, bet šiaip, tai super žodžiai  thumbup.gif

Kut tokias gražias raideles radai?


Tai Ir as lygiai taip pat darau - po truputi, viena diena viena, kita - kita blush2.gif Teksto tikrai truksta, uztai ir rasiau, kad nemoku kitaip ikelt doh.gif Padariau Print Screena ir ikeliau, o Print Screeninant puse teksto nusikirpo unsure.gif
Raideles is cia
Ir is cia 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Atisa: 22 gegužės 2008 - 16:06
Štai dar viena idėja:
Viena mamytė iš SM sugalvojo padaryti dovanėlėms ne saldainius, bet šokolądą. Man labai patiko ši mintis, aš nusikopinau mintį ir pati pabandžiau : įvertinkit 4u.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Atisa @ 2008 05 22, 19:27)
Štai dar viena idėja:
Viena mamytė iš SM sugalvojo padaryti dovanėlėms ne saldainius, bet šokolądą. Man labai patiko ši mintis, aš nusikopinau mintį ir pati pabandžiau : įvertinkit  4u.gif
user posted image


Labai gražu 4u.gif Jei ne paslaptis, su kokia programa darėt? O gal šablonu pasidalintumėt... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Chada @ 2008 05 22, 20:44)
Labai gražu  4u.gif Jei ne paslaptis, su kokia programa darėt? O gal šablonu pasidalintumėt...  ax.gif

Kad as si jokia programa nedariau - papraščiausiai su Paintu 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Atisa @ 2008 05 22, 20:57)
Kad as si jokia programa nedariau - papraščiausiai su Paintu  4u.gif  mirksiukas.gif


Tai kad as Paintu tik istrinti ir ka nors uzrasyti moku,o daugiau tamsus miskas man ten blush2.gif
Atsakyti