Įkraunama...
Įkraunama...

Barselona

Oi kaip noriu vėl tenai... Būtinai apžiūrėkite pačią Gironą. Labai smagus senamiestis su įspūdinga bažnyčia. Man tai buvo vienas iš tos kelionės atradimų. Jei važiuoti mašina, tai mes iš Gironos toliau traukėme išilgai Pirėnų (laaabai įspūdingas kalnų kelias, kai susisuka net galva) iki Andoros. Ten irgi labai gražu, o be to jau kitas stilius -daugiau prancūziškas. Dar mes visai netyčia Andoroje ir paslidinėjome (net nesiruošę- su džinsais ir megztiniais), nes buvo balandžio pradžia ir tenai slidinėjimo sezono pabaiga. Iš Andoros kitu keliu važiavome į Barseloną atgal, aplankydami pakeliui Monserat vienuolyną. Ten irgi laabai gražu. Ir Barselona laabai... . Žodžiu. Man tas kraštas patiko labiau net nei pavažinėjimai po Italiją. O Barselonoje nepraleiskite Park Guel. Ir kurortas Tosa de Mar gražus.
Auto nuoma pigiausia ispanų kompanijoje ITESA.
Atsakyti
radau gerą psl apie barseloną , kaspatys planuojat savarankiškai su ja susipažint thumbup.gif http://www.barcelona....com/index.html
Atsakyti
Savaitgaliui vykstu į Barseloną.

Gal kas galėtų trumpai nupasakoti ką būtina ten pamatyti, ką aplankyti, kur skaniai pavalgyti, kur pigiai kokį rūbelį nusipirkti ir pan.

Labai lauksiu jūsų komentarų ir įspudžių. 4u.gif
Atsakyti
Buvau Barselonoje prieš porą metų, pavasarį, kada ten dar nekaršta, bet jau viskas žalia, taigi neapsakomai gražu wub.gif
Pirmiausia, tai būtinai siūlau aplankyti Sagrada Familia, įžymiąją Gaudi suprojektuotą bažnyčią-šedevrą, nepasakomo grožio ir neapsakomą įspūdį paliekantis objektas... taip pat labai gražūs ir originalūs ir kiti Gaudi projektuoti, statyti namai (Casa Batllo, La Pedrera ir kiti), ištisas parkas - Park Guell - tikrai vertas dėmesio objektas. Šių objektų paprastai nepraleidžia nei vinas turistas... Šiaip būtent su Gaudi architektūra daug kam Barselona ir asocijuojasi, tame tarpe ir man... Sakoma, kad šis architektas gerokai pralenkė savo amžių. smile.gif

Nežinau kaip šiuo metų laiku, bet bent jau šiltuoju laiku tai gatvės pilnos "gyvųjų skulptūrų", kurios tikrai žavios irgi.
O ir šiaip pats visas miestas yra labai gražus, jaukus, pilnas gražios senos architektūros.
Dėl maisto, tai būtina išragauti visokias įmanomas paellas, ispaniškas patiekalas
iš ryžių, vištienos ir dažnai jūros "blogybių" biggrin.gif Aš kadangi jų nevalgau, tai prašydavau, kad man nedėtų, bet šiaip paella priklauso būt su jomis.
Taip pat jų ledai yr verti dėmesio, tik nežinau kaip ten dabar su oru, ar galėsit valgyt ledus... unsure.gif
Yra vienas žymus ispaniškas, tiksliau kataloniškas desertas, kurį irgi verta paragaut, tik vat neprisimenu kaip vadinasi, bet žodžiu daromas iš kiaušinių trynių ir deginto cukraus... Neapsakomas gardumynas...

Tai va, čia tai, ką prisimenu dabar, jei kils kokių klausimų dar -klausk 4u.gif smile.gif






[quote=itas,2006 02 02, 00:00]
Savaitgaliui vykstu į Barseloną.

Gal kas galėtų trumpai nupasakoti ką būtina ten pamatyti, ką aplankyti, kur skaniai pavalgyti, kur pigiai kokį rūbelį nusipirkti i
Labai lauksiu jūsų komentarų ir įspudžių. 4u.gif
[/quot
Atsakyti
Tas skanus desertas - tai creme brulee (kazkaip panasiai rasosi)

Dar idomu aplankyti Olimpini miesteli, man atrodo ten vyko olimpines zaidynes ar ne 1994metais, taip pat mes dar praejome pajuriu, kuris buvo gan netvarkingas. Ir dar 'sokantys fontanai' labai butu smagu pamatyti, nors mes ju nepamateme, kadangi nezinojome, kad jie ten ne kasdiena ijungiami, todel nesu tikra ar jau jiems sezonas, bet butinai pasiklauskite Tourist information centre. Vasara tai kiek pamenu, jie veikia nuo ketvirtadienio iki sekmadienio nuo 21 val iki 24val. !!!! O mes ziopliai pasiklausem tik pirmadieni, kai jau antradieni isvazinejom, nors buvom atvaziave ar ne sestadieni sad.gif

4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveiki

Mano artimiausiuose planuose (sekancia savaite) - isvyka i Barcelona 3 dienom. Domina bet kas, kas verta demesio! taip pat labai idomu ir finansiniai reikalai: kokios ten maisto kainos ir pan. is anksto dekoju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(itas @ 2006 02 08, 20:01)
Ačiū, labai, išvažiuoju jau poryt.
Taip laukiu, taip noriu... ir orą praneša gerą:  12 šilumos ir saulė...

Prašom 4u.gif ir geros kelionės thumbup.gif
Grįžusi papasakok ispūdžius, nors trumpai smile.gif

QUOTE(karietaite @ 2006 02 08, 22:32)
Tas skanus desertas - tai creme brulee (kazkaip panasiai rasosi)

Dar idomu aplankyti Olimpini miesteli, man atrodo ten vyko olimpines zaidynes ar ne 1994metais, taip pat mes dar praejome pajuriu, kuris buvo gan netvarkingas. Ir dar 'sokantys fontanai' labai butu smagu pamatyti, nors mes ju nepamateme, kadangi nezinojome, kad jie ten ne kasdiena ijungiami, todel nesu tikra ar jau jiems sezonas, bet butinai pasiklauskite Tourist information centre. Vasara tai kiek pamenu, jie veikia nuo ketvirtadienio iki sekmadienio nuo 21 val iki 24val. !!!! O mes ziopliai pasiklausem tik pirmadieni, kai jau antradieni isvazinejom, nors buvom atvaziave ar ne sestadieni sad.gif

4u.gif  4u.gif  4u.gif

Taip, teisingai, ačiū, kad priminei tą pavadinimą bigsmile.gif

Šokančius fontanus aš mačiau, tik turiu perspėti, kad būtumėt atsargios ten prie jų važiuodamos, nes jie paleidžiami jau gan vėlai vakare, tai jei važiuosit metro, ypatingo atsargumo:sos: nes kišenvagių ten tikrai daug, kurie tik ir tyko labiau išsiblaškiusių ar plepančių ir budrumą praradusių turistų...O ypač metro... kalba patirtis doh.gif Na, ne mane asmeniškai, bet vieną iš mūsų kompanijos gražiai apšvarino. Aišku, pats nelabai protingai padarė, įsidėdamas piniginę į užpakalinę kelnių kišenę, bet tie ilgapirščiai ten veikia kompanijomis ir taip greitai, kad nei pati auka, nei kiti net nesuspėja sureaguot...

QUOTE(karolag @ 2006 02 09, 16:06)
Sveiki

Mano artimiausiuose planuose (sekancia savaite) - isvyka i Barcelona 3 dienom. Domina bet kas, kas verta demesio! taip pat labai idomu ir finansiniai reikalai: kokios ten maisto kainos ir pan. is anksto dekoju 4u.gif

kainos ten panašios kaip ir kitur Europoje... Šiaip, manau, įmanoma pavakarieniaut neprastai, gal netgi su vynu(priklausomai nuo vietos) už kokį 20€ rolleyes.gif Čia vienam žmogui. 4u.gif
Atsakyti
Sveiki. Planuoju keletui dienų per Jonines nuskristi į Barseloną. Užsimušdama ieškau pigiausių bilietų, bet viskas veltui. Nebeieškau tiesioginio skrydžio, gerai būtų ir su keliais persėdimais, kad tik nebūtų brangu.
Gal kas nors skridote ir galite parekomenduoti optimalų maršrutą. O gal bandyti iš Rygos arba Varšuvos?
Būsiu labai dėkinga už bet kokią mintį, idėją - visa kita padarysiu pati! Vėliau galėsiu pasidalinti rezultatais, jeigu ką nors domins smile.gif
Atsakyti
Dekoju uz perspejimus del kisenvagiu, busiu budresne.
O del kainu Europoje, tai jos labai skirtingos... Beje, jau ir issiaiskinau ir apsiraminau biggrin.gif Palyginti su kokia Danija, tai bus rojus!
Svajoju dabar tik apie sviezias braskes, kuriu turetu jau buti. niam niam smile.gif
Beje butu labai smagu isgirsti karsciausius ispudzius po savaitgalio!
Atsakyti
QUOTE(Darganota @ 2006 02 10, 09:32)
Sveiki. Planuoju keletui dienų per Jonines nuskristi į Barseloną. Užsimušdama ieškau pigiausių bilietų, bet viskas veltui. Nebeieškau tiesioginio skrydžio, gerai būtų ir su keliais persėdimais, kad tik nebūtų brangu.
Gal kas nors skridote ir galite parekomenduoti optimalų maršrutą. O gal bandyti iš Rygos arba Varšuvos?
Būsiu labai dėkinga už bet kokią mintį, idėją - visa kita padarysiu pati! Vėliau galėsiu pasidalinti rezultatais, jeigu ką nors domins smile.gif



Nesu skridusi, bet prieš kelias savaites bandžiau daryti maršrutą atostogoms birželio mėn.. Tai kruopščiai išstudijavusi grafikus radau pigiausią variantą Varšuva - Paryžius - Barselona. Iki Varšuvos irgi gali skristi iš Kauno. Skrydžių laikai kaip ir atitinka. ( Wizzair ir rainair pigių skrydžių kompanijos). Tiesa, kelionei sugaišti visą dieną, nuo ryto iki vėlaus vakaro, bet išlaidos vienam žmogui pirmyn - atgal apie 400lt. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Darganota @ 2006 02 10, 09:32)
Sveiki. Planuoju keletui dienų per Jonines nuskristi į Barseloną. Užsimušdama ieškau pigiausių bilietų, bet viskas veltui. Nebeieškau tiesioginio skrydžio, gerai būtų ir su keliais persėdimais, kad tik nebūtų brangu.
Gal kas nors skridote ir galite parekomenduoti optimalų maršrutą. O gal bandyti iš Rygos arba Varšuvos?
Būsiu labai dėkinga už bet kokią mintį, idėją - visa kita padarysiu pati! Vėliau galėsiu pasidalinti rezultatais, jeigu ką nors domins smile.gif

Sveika,
Kol kas pigiausias ir tiesioginis skrydis i Barcelona yra tik is Rygos. Bet vasaros metu, manau, atsiras tiesioginiu skrydziu ir is Lietuvos (praeita vasara buvo).. Na, bet ir kaina nebus labai maza... Is Rygos tiesioginis skrydis i Barcelona (jaunimo kaina iki 26 metu) kainuoja apie 240 euru, t.y. apie 830 litu i abu galus. As pati skridau ir likau labai patenkinta, nes tik 3 val. ir tu jau Ispanijoje thumbup.gif
Jei dar turi klausimu - klausk wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Renatita: 10 vasario 2006 - 12:43
Buvau Barselonoj lapkricio pradzioj tris dienas.
Na, man kainos pasirode labai normalios, lyginat su kokia Prancuzija ar Sveicarija.
5 zmoniu kompanija pavakarieniavom (uzkandziai, paella ir vyno butelis), tai sumokejom apie 60 EUR uz viska.
Nuo Katalonijos aikstes reiketu eiti link Rambla gatves ir ten jau sukti i kokia gatvele. Pilna nedideliu restoraneliu, o dienos metu kompleksiniai pietus is uzkandzio ir karsto bei gerimo kainuoja apie 8 EUR. Beje, rinktis galima is kokiu 20 patiekalu.
Kaviniu personalas, kaip pastebejau, vyresnio amziaus vyrai, kurie angliskai nekalba. bet kazkaip gestais susitarem:)
beje. jeigu neturi daug laiko, rekomenduociau pasiimti autobusa turistams (neprisimenu, kaip vadinasi, bet toks dvieju aukstu, vaziuoja pro visas izymybes, kur nori ilipi/islipi). kainuoja dienai iki 20 EUR lyg... Vaziuoja nuo Katalonijos aikstes. Susitaupo laiko.
Beje, Ramblos viduryje, einant link juros, desineje puseje yra turgus, kur vaizdai, kvapai nerealus. Ir kainos vaisiu tikrai zemesnes negu Lietuvoj. Dar dabar prisimenu, kaip mandarinu prisipirkom su sakelem ir lapeliais:) Beje, labai populiarios vaisiu salotos (2-3 EUR) - didele porcija ivairiausiu vaisiu.
I tam paciam turguj yra zuvu turgus, kur gali pamatyti tokios egzotikos. Yra tokiu mazu uzeigeliu, kur uz 8-10 EUR tau prikrauna didziule lekste ka tik paruostu juros gerybiu.. bigsmile.gif
O miestas tai nerealiai grazus su kazkokia gera aura. Tik triju dienu oi kaip mazai...
Atsakyti