Įkraunama...
Įkraunama...

Fotoepiliacija

gal kas zinot, ar lietuvoj daromas plauku salinimas fotoepiliacijos budu???
Atsakyti
QUOTE(lanaa @ 2005 05 23, 15:17)
gal kas zinot, ar lietuvoj daromas plauku salinimas fotoepiliacijos budu???


Prašyčiau išsamiau papasakoti...
Gal čia kažkas panašaus į lazerį?
Atsakyti
na zodziu ta procedura atliekama apsvytinant plauku svogunelius foto sviesa, taip jie sunaikinami.visiskai neskausminga ir efektyvu.poros kartu uztenka ir rami galva.
Atsakyti
rami galva.... kuriam laikui?
Atsakyti
daro smile.gif Grožio salone Reval hotel viešbutyje smile.gif
kiek man pasakojo, tai efektas kaip ir su lazeriu, tačiau gerokai pigesnis smile.gif pats principas paremtas mūsų prosenelių depiliavimo pagrindu, jie pasitepdavo odą spiritu ir padegdavo plaukelius smile.gif
fotoepiliacija irgi sudegina plauką (ir jo svogūnėlį) smile.gif
Atsakyti
Daro Vilniuje, kazkaip is K.......vadinasi tas grozio salonas, bet man nuaiskino, kad efekrtas tai bus max 5 metams, o kai paskaiciavau rankas, kojas, bikini, tai sumele gavosi.........
Manau poer google susirasi ta kosmetologijos centra, zinau tiksliai kad parsideda raide K smile.gif
Atsakyti
Niekaip negaliu rast,tai kokios kainos mazdaug?
Atsakyti
QUOTE(Lala @ 2005 05 24, 08:21)
Niekaip negaliu rast,tai kokios kainos mazdaug?


Va vieną radau:

Vis unita

Kainos tai nemažos, juo labiau procedūrą ne vieną kartą reikia atlikti doh.gif :

Viršutinė lūpa, smakro sritis 80-120
Pažastys 180-220
Rankos (nuo riešo iki pieties) 250-350
Bikini 260-350
Blauzdos 350-500
Šlaunys 350-500
Kojos 1000

Gal atsilieps išbandžiusios ? 4u.gif

Atsakyti
Pernai buvau pasiryžusi tai fotoepiliacijai. Kosmetologė sakė, kad reikės trijų kartų (neatsimenu intervalo tarp jų). Kiekvienas kartas - 100 Lt (bikini sričiai). Bet aš vos pirmą kartą iškentėjau, nusispjoviau ir nusprendžiau geriau po vieną plaukelį rakinėsiuos, negu dar kada nors taip kankinsiuos blink.gif
Atsakyti
na nezinau ar efektas 5 metams. kai kas tvirtina, kad is vis neatauga, matyt nuo organizmo priklauso.na nepigu, bet uztai rami galva, nors ir tuos 5 metus. epiliatoriu naudoti skausminga, nuo visokiu depiliaciniu kremu elergija, skusti kas 2-3 dienas ner kada. jau geriau sis buda, jei galimybes leidzia.
Atsakyti
QUOTE(Satina @ 2005 05 24, 13:29)
Pernai buvau pasiryžusi tai fotoepiliacijai. Kosmetologė sakė, kad reikės trijų kartų (neatsimenu intervalo tarp jų). Kiekvienas kartas - 100 Lt (bikini sričiai). Bet aš vos pirmą kartą iškentėjau, nusispjoviau ir nusprendžiau geriau po vieną plaukelį rakinėsiuos, negu dar kada nors taip kankinsiuos blink.gif




O kur dareisi ir kiek plauku ataugo po pirmo karto?
Atsakyti
Mia, o cia kainos vieno karto ar jau visu?
Atsakyti