Įkraunama...
Įkraunama...

Originalios dovanos ir idėjos šventėms 2

sena tema
lauksim nauju geru ideju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(naaringiux @ 2008 07 10, 19:28)
sena tema
lauksim nauju geru ideju  4u.gif



Lauksim lauksim smile.gif
man pvz labai skubiai reiktų, kad galvon šautų ką dovanoti:
studentei elektronikei /bet čia ne iš prigimties buvo įstota/ (apie 24-25 m)
Vėžys, buvusi kambariokė, linksmų plaučių rusaitė (jei tai ką nors lemia).
Biudžetas nedidelis (sakyčiau simbolinis)
Atsakyti
QUOTE(Dwiola @ 2008 07 15, 21:49)
Lauksim lauksim smile.gif
man pvz labai skubiai reiktų, kad galvon šautų ką dovanoti:
studentei elektronikei /bet čia ne iš prigimties buvo įstota/ (apie 24-25 m)
Vėžys, buvusi kambariokė, linksmų plaučių rusaitė (jei tai ką nors lemia).
Biudžetas nedidelis (sakyčiau simbolinis)

jei vaikino neturi - papuga lotuliukas.gif
Atsakyti
sveikos, labai noriu Jusu patarimu, sesute mano isteka rugpjucio menesi, ir niekaip nesugalvoju ka jauniesiems padovanoti, beda ta kad vestuves ne lietuvoje , o isteka ne uz lietuvio. is buitiniu dalyku nelabai noriu pirkti, o is kokiu linksmu nesugalvoju, nes nelabai turiu laiko cia skaityti, permeciau kelis puslapius, bet nieko tokio "uzkabinancio" neradau doh.gif buciau labai dekinga uz pagalba thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Dwiola @ 2008 07 15, 22:49)
Lauksim lauksim smile.gif
man pvz labai skubiai reiktų, kad galvon šautų ką dovanoti:
studentei elektronikei /bet čia ne iš prigimties buvo įstota/ (apie 24-25 m)
Vėžys, buvusi kambariokė, linksmų plaučių rusaitė (jei tai ką nors lemia).
Biudžetas nedidelis (sakyčiau simbolinis)


gal jau nepaglebes bet visvien parasysiu galima kazka is elektronikos ,elektros ax.gif
QUOTE(hudika @ 2008 07 18, 00:09)
sveikos, labai noriu Jusu patarimu, sesute mano isteka rugpjucio menesi, ir niekaip nesugalvoju ka jauniesiems padovanoti, beda ta kad vestuves ne lietuvoje , o isteka ne uz lietuvio. is buitiniu dalyku nelabai noriu pirkti, o is kokiu linksmu nesugalvoju, nes nelabai turiu laiko cia skaityti, permeciau kelis puslapius, bet nieko tokio "uzkabinancio" neradau  doh.gif  buciau labai dekinga uz pagalba  thumbup.gif



gal deze o joje idetus simbolinisu diaktus su palinkejimu
pvz desra kad butumet sotus
lempute kad visada turetumet sviesa
prezervatyva kad butumet saugus
sautuva apsaugoti
ir pan. o jei priedo pinigu kad neikada ju netruktu
Atsakyti
laba diena, noriu patarimo ka padovanot pusbroliui vedybu proga? busiu pamerge, nieko sunkaus dovanoti negaliu, nes jie gyvena airijoj ir gryzta tik susituokti ir atgal isvaziuos, o pinigu dovanot nenoriu, nes tiek kiek butu normalu dovanoti, negaliu sau leisti verysad.gif padekit 4u.gif
Atsakyti
labutis.Cia kazkur maciau(foto) sampano buteli apklijuota saldainiais,bet dabar nerandu.Gal galite imesti kokia nors nuoroda ir patarti kaip tuos saldainiukus pritaisyti g.gif.Busiu labai dekinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rasasukyte @ 2008 08 03, 09:11)
labutis.Cia kazkur maciau(foto) sampano buteli apklijuota saldainiais,bet dabar nerandu.Gal galite imesti kokia nors nuoroda ir patarti kaip tuos saldainiukus pritaisyti g.gif.Busiu labai dekinga 4u.gif

gaila nuotraukos neturiu, kad galeciau parodyti, bet pati esu tai dariusi ir tikrai nera lsunku mirksiukas.gif klijavau as Fortunos saldainius su lipnia juostele, tiesiog imi galiuka, ta vieta kur plestum saldaini pries valgant ir klijuoji prie butelio, bet reikia pradeti nuo apacios kylant i virsu, ir dedi viena ant kito, gaunasi kaip kokia eglute, pabandyk, tikrai pavyks 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(naaringiux @ 2008 08 03, 10:41)
gaila nuotraukos neturiu, kad galeciau parodyti, bet pati esu tai dariusi ir tikrai nera lsunku  mirksiukas.gif klijavau as Fortunos saldainius su lipnia juostele, tiesiog imi galiuka, ta vieta kur plestum saldaini pries valgant ir klijuoji prie butelio, bet reikia pradeti nuo apacios kylant i virsu, ir dedi viena ant kito, gaunasi kaip kokia eglute, pabandyk, tikrai pavyks  4u.gif

Labai labai aciu 4u.gif As panasiai ir isivaizdavau,tik buvau skaicius,kad ten klijavo tokius mazus saldainiukus(Bibo berods vad.),bet gal su Karunos saldainiais graziau atrodys g.gif ,tuo labiau ,kad dovanosiu pagyvenusiems zmonems
Atsakyti
QUOTE(rasasukyte @ 2008 08 03, 13:09)
Labai labai aciu 4u.gif As panasiai ir isivaizdavau,tik buvau skaicius,kad ten klijavo tokius mazus saldainiukus(Bibo berods vad.),bet gal su Karunos saldainiais graziau atrodys g.gif ,tuo labiau ,kad dovanosiu pagyvenusiems zmonems

tada tikrai tiks Fortuna, as kai teikiau si buteli, dar palinkejau, kad gyvenime lydetu fortuna ir butu progu issaut sampano biggrin.gif
Atsakyti
O gal dar galit patart,iš ko būtų galima padaryti a la auksinius žiedus,na tokius didelius,ant kaklo arba dovanos papuošimui?(man čia reikia auksinėm vestuvėm)
Atsakyti
QUOTE(rasasukyte @ 2008 08 04, 00:57)
O gal dar galit patart,iš ko būtų galima padaryti a la auksinius žiedus,na tokius didelius,ant kaklo arba dovanos papuošimui?(man čia reikia auksinėm vestuvėm)

as esu darius is aliuminines vielos( sulenkiau na ziedo forma apdariau sukabinau galus) ir aptraukiau folija, mano buvo masinos papuosimas ant jaunavedziu masinos dar pridejau rozyciu darytu is kaspino na is to kur pakuoja dovanas. labai ispudingai atrode.
manau senukuose paieskotum rastum ir kazka panasau i auksine spalva mirksiukas.gif
vielos tai manau tinka bet kokia kuria eina susukti kad gautusi kaip ziedas. dar esu darius is kitos vielos (plonesnes nepamenu kaip vadinasi)kaledinius vainikelius. tai kai sulenki plonesne viela reikia kuom nors juos apipinti, kad ir kokiom vytelemis. kad storesni gautsi dar galima kokiu popieriuapsukti ir ta popieriu nupurksti. paskui galima nupurksti auksine spalva. juk yra senukuose visokiu grafiti saplvu arba dar tais dazais nupurksti, kur per kaledas egluciu sakeles purskia. mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Dwiola @ 2008 07 15, 22:49)
Lauksim lauksim smile.gif
man pvz labai skubiai reiktų, kad galvon šautų ką dovanoti:
studentei elektronikei /bet čia ne iš prigimties buvo įstota/ (apie 24-25 m)
Vėžys, buvusi kambariokė, linksmų plaučių rusaitė (jei tai ką nors lemia).
Biudžetas nedidelis (sakyčiau simbolinis)

samopes butely idomiai padaryti na kad pvz kaip ir sita cia buvo gimtadienio proga dovanota
user posted image
user posted image
tostas uzrasytas tik cia teminiui vakareliui dico tema. saory je ikartosiuosi manu tikria tinka ir vestuviu metiniu proga ir vestuvvem su jaunavedziu nuotruakomis, kazk a pagalvoti mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ritperliukas: 04 rugpjūčio 2008 - 17:41