Įkraunama...
Įkraunama...

Tinimai. Ką daryti?

Kažkaip neradau nieko apie vandenų nepasišalinimą, bijau kad tuoj reiks į daktarus kreiptis. Kol kas dar lyg ir pakenčiamai, bet jau po truputį gasdina - labai smarkiai tinsta kojos, ir visa kita irgi neatsilieka (žiedai ant pirštų jau netelpa), smarkiai auga svoris. Be to, vasara, karšta - labai troškina, todėl geriu nemažai (dabar jau pradėjau mažinti). Įtariu, kad čia ta pati neščiųjų problema - nepasišalina vandenys. Patarkit kokių priemonių galima imtis. Iš anksto ačiū.
Atsakyti
Pasitark būtinai su medikais. Kokios skysčius varančios arbatos gali bėdos pridaryti, jei laukiesi.
Atsakyti
QUOTE(upsis @ 2005 05 27, 07:10)
Kažkaip neradau nieko apie vandenų nepasišalinimą, bijau kad tuoj reiks į daktarus kreiptis. Kol kas dar lyg ir pakenčiamai, bet jau po truputį gasdina - labai smarkiai tinsta kojos, ir visa kita irgi neatsilieka (žiedai ant pirštų jau netelpa), smarkiai auga svoris. Be to, vasara, karšta - labai troškina, todėl geriu nemažai (dabar jau pradėjau mažinti). Įtariu, kad čia ta pati neščiųjų problema - nepasišalina vandenys. Patarkit kokių priemonių galima imtis. Iš anksto ačiū.



Sveika,

Turiu ir ar šią problemą.Tinstu,kaip mielinė bandelė.Žiedai nebetelpaant pirštų, kojos, kaip kaladės, pati apsunkusi, kaip...........nežinau kas.Jaučiuosi tragiškai.Net nenoriu įsivaizduoti, kas bus liepos mėn., kai bus dar karščiau.Daktarės patarimas, kuo dažniau ir aukščiau laikyti kojas.Bet nieko man nepadeda. sad.gif sad.gif sad.gif
Jau ir nebežinau ką daryti, bet ką............kentėsim..........
Atsakyti
O spaudimas nekyla? Šlapime baltymo nėra? Nes didelis tinimas nėra gerai. Šiam reikalui yra daktaro Steponėno arbata, bet protingiausia manau būtų pasirodyti medikams 4u.gif
Atsakyti
man atrodo tu kreipkis i gydytoja.mano gydytojas sake, kad kai tinsta tik kojos, tai dar nieko, bet kada pradeda tinti jau ir ranku pirstai, tai reiskia, kad ir vaikutis pradeda tinti. gydytojas man viska valgyciau be druskos, kad organizme nepradetu kauptis skysciai. tuolab, kad man kazkoks chroniskas inkstu uzdegimas. is pradziu, kelias dienas buvo neskanu schmoll.gif , bet dabar pripratau ir man tos druskos visai nereik biggrin.gif . ir tpiu tpiu tpiu, kai pradejau sveikai maitintis, tai ir inkstu ir skrandzio problemos praejo, o ir skysciai nepradejo kauptis tongue.gif . be to kai yra proga atsigulk ir laikyk iskelus kojas auksciau.stenkis ilga laika nestoveti ant koju (ypac visoms kirpejoms, pardavejoms ir pan).
beje radau vieno amerikieciu gydytojo recepta nuo tinimu.cia rasoma, kad per diena reikia isgerti 8-10 stikliniu po 250 ml skyscio (apie 2l) , kaip tai neskambetu paradoksaliai, kuris pasalina is organizmo kenksmingas medziagas, del kuriu skysciai kaupiasi.raso, kad daugeliui moteru, tai padeda.taciau negalima isgerti daugiau 2 st. per karta ir nereikia stiklines pripildyti iki virsaus, kad liktu vietos ir kitam maistui smile.gif
beje dar raso, kad jeis tinimas nepraeina 24 val. butina kreiptis i gydytoja.tai gali nieko nereiksti, bet jeigu tinimas susijes su staiga padidejusiu svoriu, aukstu spaudimu, slapime padideja baltymo - tai gali reiksti, kad prasidejo predeklamsija (nezinau ar taip vercias i lt) blink.gif
Atsakyti
Kai laukiausi man irgi buvo tas pats. Baisiausiai tinau. Nei spaudimas nekilo, nei to nelemto baltymo slapime nerado. Gydytoja liepe gert daugiau skysciu ir kuo daugiau judet. Taigi as lankiau baseina ir budavo po baseino tinimas atslugdavo, bet kita diena ir vel budavo tas pats. Tinti pradejau kazkur nuo 25 savaites, ir sekmingai isnesiojau, nors kai pradejau tinti tai atrodziau tiesiog tragiskai,o ziedus padejau giliai i stalciu. Tad ne visad tinimas reikia kazka negera, nors zinoma nueit pas gydytoja tai tikrai verta. Blogiau nebus.
Atsakyti
Labutis
Tinstančiosios nestuke.gif , nieko nelaukdamos kreipkitės į medikus.Tai pavojinga, mane dėl rankų ir kojų patinimo skubiai guldė i ligonine, nors nei baltymo dar nerado, nei spaudimas padidėjęs. Dvi dienas lašino lašines, gavau skaičiuot kiek skysčių suvartoju, ir kiek sisi (taip sakant) padarau. Iš gydytojos intonaciju supratau, kad tai tikrai rimta, gali pakenkti net lėliukui(lygtais placenta nuo kažko atsiskiria, nesuprantu tų dalykų, todėl bijau suklaidint).
Gal atsirastų daugiau nusimananti mamytė, ir tiksliau paaiškintų, kaip apsigint nuo to tinimo, nes dabar supratau, kad išleisdami iš ligoninės man nepaaiškino, ką daryt, kad vėl neištinčiau , o pačiai pasidomėt iš to strioko nedaėjo blush2.gif .
Atsakyti
Mielos busimos mamytes, 4u.gif tiesiog Butina kreiptis pas ginekologe del tinimo!!!tai zinoma gali buti ir del karscio ar daug skyscio taciau tai gali buti ir toksikoze ju nestumo metu yra kelios viena is ju butent tokiais pozymiais ir pasireiskia ohmy.gif .Linkiu jums sekmes ir manau kad viskas bus ok.gif ok.gif
Atsakyti
Yra tokia liga - nėščiųjų vandenė. Ir kilogramai kaip lipo...Jaučiausi tragiškai. O atrodžiau dar tragiškiau doh.gif Asmeniškai aš, gydytojos nurodymu gėriau dr. Steponėno arbatą. Nežinau ar padėjo, ar ne.
Atsakyti
QUOTE(lanaa @ 2005 05 27, 17:55)
bet jeigu tinimas susijes su staiga padidejusiu svoriu, aukstu spaudimu, slapime padideja  baltymo - tai gali reiksti, kad prasidejo predeklamsija (nezinau ar taip vercias i lt)  blink.gif

Preklamsija 4u.gif . O čia jau rimta, nes prieš laiką gali atsiskirti placenta
Atsakyti
Sveikos merginos,

Kaip JŪs čia iškart prie baisių dalykų.Manau, kaip ir mano daktarė, kad tinimas nebūtinai dėl kažkokios ligos.Tai būna ir nuo didelio karščio.Tuomet nuo nuovargio ir karščio ir patinsta kojos ir pirštai.O Jūs iškart ligų ieškot...... smile.gif
Atsakyti
Ačiū visoms už patarimus, naudojausi visais nesusijusiais su daktarais, nes labai jų nemėgstu - jie viską perdeda, arba aš ant tokių pataikau. Pasirodo tereikia daugiau judėti. Dabar darbe (sėdimas darbas) dirbu pakaitom - tai stovėdama, tai atsisėdu, (atrodau, aišku, juokingai, visi klausinėja ko čia stovių prie kompiuterio)ir apskritai stengiuosi kuo daugiau judėti, vakarais einu pasivaikščioti. Nebevalgau nieko kepto, rūkyto, sūraus, majonezo. O geriu tiek kiek norisi. Tiesa keptą maistą jau pradėjau valgyt, kažkaip kai niekas nebetinsta taip smarkiai, tai ir nesinori laikytis tos dietos blink.gif Dar tiesa miegu su trupučiuką pakeltom kojom, pasidėjau dekį, kojos tikrai pailsi.
Atsakyti