Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai


Susirenkam čia jau net nebežinau kelinta kartą, tiesiog pamečiau skaičių blush2.gif Dalinkimės ir toliau savo patirtimi, nuomonėmis, patarimais, nepamirškim ir savo virtuves parodyti rolleyes.gif


sena tema

Dauguma virtuviu vienoje vietoje

Alno programa virtuves planavimui

paidukes virtuve wub.gif
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(dute_a @ 2008 08 04, 21:31)
Susirenkam čia jau net nebežinau kelinta kartą, tiesiog pamečiau skaičių blush2.gif Dalinkimės ir toliau savo patirtimi, nuomonėmis, patarimais, nepamirškim ir savo virtuves parodyti rolleyes.gif

kodel cia taip tuscia?
grazi virtuve tik man tos rankeneles tokios relingines nelabai...
o dziovykla be dureliu?
ir kaip sujunge stalvirsius?
tik su ta spinta kazkas netvarkoj nesutampa siules, rankeneles.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linuxe1981: 05 rugpjūčio 2008 - 10:02
manau kad dziovyklai dureles bus, bet gal buvo brokas ? g.gif

o va vienos spintos tikrai biski rankelees iskrite is bendro konteksto... bet gal tas zaismingumas yra tycia? paivairinimui? g.gif

siaip gerai viskas susidelioja.
man patinka ukines spintos. tik man labai vietoms joms padaryti buna gaila blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(linuxe1981 @ 2008 08 05, 11:01)
kodel cia taip tuscia?
grazi virtuve tik man tos rankeneles tokios relingines nelabai...
o dziovykla be dureliu?
ir kaip sujunge stalvirsius?
tik su ta spinta kazkas netvarkoj nesutampa siules, rankeneles.

na virtuve si ne mano schmoll.gif o ideta ji cia buvo jau laaaabai senai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dute_a @ 2008 08 05, 12:43)
na virtuve si ne mano schmoll.gif o ideta ji cia buvo jau laaaabai senai ax.gif

O kur taviškė bigsmile.gif Nemačiau, praleidau gal ax.gif
Atsakyti
QUOTE(wanesa @ 2008 08 05, 16:21)
O kur taviškė bigsmile.gif  Nemačiau, praleidau gal ax.gif

ai neklausk geriau unsure.gif ji nepabaigta dar verysad.gif ir turbut nebus pabaigta kol patys nepabaigsim unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(dute_a @ 2008 08 05, 17:03)
ai neklausk geriau unsure.gif ji nepabaigta dar verysad.gif ir turbut nebus pabaigta kol patys nepabaigsim unsure.gif

Tai jau nesiseka jums doh.gif Prisimenu kai po vieną spintelę vežė doh.gif O ko dar trūksta?
Atsakyti
Ar galit pasakyti, kaip tokios plokstes spalva vadinasi. labai jau patiko , bet pavadinimo nezinau blush2.gif
http://s64.photobuck...IMG_3647-vi.jpg
Atsakyti
QUOTE(wanesa @ 2008 08 05, 18:20)
Tai jau nesiseka jums doh.gif Prisimenu kai po vieną spintelę vežė doh.gif O ko dar trūksta?


truksta plokstes ant sienos ir keliu lentyneliu, bet turbut teks patiems vaziuoti i termopala ir uzsisakyti doh.gif
QUOTE(*Maja* @ 2008 08 05, 18:26)
Ar galit pasakyti, kaip tokios plokstes spalva vadinasi. labai jau patiko , bet pavadinimo nezinau  blush2.gif
http://s64.photobuck...IMG_3647-vi.jpg

fino bronza( EGGER) mirksiukas.gif pas mane irgi tokia, kai pamaciau iskart isimylejau ir apie kita net negalvojau schmoll.gif derinau su sviesiu stalvirsiu, rezultatas thumbup.gif gaila kad dar ne galutinis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(dute_a @ 2008 08 05, 18:35)
truksta plokstes ant sienos ir keliu lentyneliu, bet turbut teks patiems vaziuoti i termopala ir uzsisakyti doh.gif

fino bronza( EGGER) mirksiukas.gif pas mane irgi tokia, kai pamaciau iskart isimylejau ir apie kita net negalvojau schmoll.gif derinau su sviesiu stalvirsiu, rezultatas thumbup.gif gaila kad dar ne galutinis doh.gif

as norejau bordini, bet kai pamaciau sita, tai sakau dabar pakeisu, nes laaabai jau miela spalva blush2.gif wub.gif kazin ar gelsvas stalvirsis prie jo su mazais taskeliais tiks? blush2.gif

O gal dar koda sitos spalvos zinot? blush2.gif nes ju visokiu atspalviu matyt buna ir savo koda turi. Bent jau projektuotojas musu kodo pasiteiravo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Maja*: 05 rugpjūčio 2008 - 17:46
QUOTE(*Maja* @ 2008 08 05, 18:38)
as norejau bordini, bet kai pamaciau sita, tai sakau dabar pakeisu, nes laaabai jau miela spalva  blush2.gif  wub.gif  kazin ar gelsvas stalvirsis prie jo su mazais taskeliais tiks?  blush2.gif

gal toscana 1/40 is termopalo bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(dute_a @ 2008 08 05, 18:35)
truksta plokstes ant sienos ir keliu lentyneliu, bet turbut teks patiems vaziuoti i termopala ir uzsisakyti doh.gif

fino bronza( EGGER) mirksiukas.gif pas mane irgi tokia, kai pamaciau iskart isimylejau ir apie kita net negalvojau schmoll.gif derinau su sviesiu stalvirsiu, rezultatas thumbup.gif gaila kad dar ne galutinis doh.gif

O jūs pinigus už tai sumokėjot blink.gif Siaubas, taip ir būna kai su pažįstamais prasidedi doh.gif Mums irgi pažįstamas darė, tai gavosi geras mėnuo vėliau nei turėjo būti doh.gif Bet viskas jau tvarkingai stovi.

Aš ir galvoju kad čia bronza, nes mūsų cinamonas tai šiek tiek šviesesnis ax.gif
Atsakyti