Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka

kazkaip pavyko, pirma karta sita darbeli atlikau:)
Atsakyti
na va jau ir nauji namai o as imetu kelias foto

mano backute
http://i33.tinypic.com/1jrfxg.jpg
mano vezimaitis
http://i36.tinypic.com/2qcf1j9.jpg

gal galit pasakyti kas cia per gelytes? doh.gif
http://i33.tinypic.com/draxde.jpg
Atsakyti
30 tema

Namo aplinka 1
Namo aplinka 2
Namo aplinka 3
Namo aplinka 4
Namo aplinka 5
Namo aplinka 6
Namo aplinka 7
Namo aplinka 8
Namo aplinka 9
Namo aplinka 10
Namo aplinka 11
Namo aplinka 12
Namo aplinka 13
Namo aplinka 14
Namo aplinka 15
Namo aplinka 16
Namo aplinka 17
Namo aplinka 18
Namo aplinka 19
Namo aplinka 20
Namo aplinka 21
Namo aplinka 22
Namo aplinka 23
Namo aplinka 24
Namo aplinka 25
Namp aplinka 26
Namo aplinka 27
Namo aplinka 28
Namo aplinka 29


QUOTE(apzeldintoja diplomante @ 2008 08 07, 10:04)
o apie chemija man taip nieks ir neatsake........... g.gif
lieka 20-25 cm tuscio tarpo kai augalas suauga, o kol mazas ir 40 cm.....o kokie pas tave tarpai tarp virziu ir kiek virziams metu?

jei skirstomi du augintojų tipai:
1. čia ir dabar yra užpildyta/išpildyta
2. turi kantrybės,
tai priklausau antrai grupei ir sodinu su ta mintim, kiek 10-15 metų laikotarpiu gali augalas plėstis. ax.gif
Atsakyti
o tada klausimas, tusti tarpai pas tave uzmulciuoti ar vienmeciu prisodinta?
Atsakyti
konkorėžių/žievės mulčas ir kur ne kur netyčiukai akmenys paslėpti ( jie yra, bet ir nebado akių) mirksiukas.gif
Atsakyti
As kazkaip manau, kad profesionalus apzeldintojas neturetu vadovautis poziuriu' svarbu, kad klientui butu grazu dabar ( jau kaip bus paskiau tai ne mano reikalas...)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smth1: 07 rugpjūčio 2008 - 09:56
ir visa tai kaip suprantu tarp kazkokiu spygliuociu.........smile.gif.turetu buti grazu,....kad visi tokie kantrus butu.......... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(apzeldintoja diplomante @ 2008 08 07, 10:02)
zinai man rodos situ augalu skirtingos augimo salygos

Ech, taip ir nusedi ant zemes is svaju verysad.gif

QUOTE(Sraunius @ 2008 08 07, 10:02)
Ar pas tave liatriai drėgmę ir pavėsį mėgstantys, ar paparčiai saulėkaitoj ir sausrą ištveriantys?  rolleyes.gif

paprtis tai tas daznas, paprastas, o liatris stai toks:
http://public.fotki..../20060824a.html
dar baltus tokius turiu.
Atsakyti
QUOTE(apzeldintoja diplomante @ 2008 08 07, 09:32)
o tada klausimas, tusti tarpai pas tave uzmulciuoti ar vienmeciu prisodinta?


gal gali savo kokiu darbu igyvendintu parodyti? Labai idomu wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Sraunius @ 2008 08 07, 10:24)
[jei skirstomi du augintojų tipai:
1. čia ir dabar yra užpildyta/išpildyta
2. turi kantrybės,

As ir labiau linsktu link 2 varianto, bet kai parodai toki gelyna kam nors, tai mazdaug -et nieko cia gero pas ja, dauguma zmoniu nori "cia ir dabar" vaizdelio.

2-uoju principu kuriu savo eglyneli. Su kompu nusibraiziau atstumus, susodinau augalus. Dabar praktiskai nera jokio vaizdo, nes kenis ir kalnines puseles maziukai, tik pieriai ir virziai savo augima jau pagave. Nezinau po kiek metu tas vaizdelis bus grazus, bet zinosiu, kad ji susikuriau pati ir samoningai smile.gif
Kazkuri cia jau rase, kad kai pradedi delioti ant popieriaus, ati akys atsiveria. O naturoj, be skaiciavimu, tai taip gali augalus sugrust.
Va, kad ir rudbekijos, ikisa manydama - et nekalta gelyte, o dabar per visa gelyna iskerojo, kad baisu. Taip ir mokaisi.
Atsakyti
siap tai siuloma ne ka dabar turesi, o ka turesi po 3-5 metu......
nes kai apzeldintojas tau pasiulys plikos uzmulciuotos zemes plotus tai irgi patenkinta nebusi..............be to tam dar yra kita paslauga, prieziura, o i tai ieina ir augalu persodinimas, jei jau seimininkams kas nebepatinka........
siap as teisybes nedestau, o tik siuliau paanalizuoti.......
Atsakyti
QUOTE(apzeldintoja diplomante @ 2008 08 07, 11:03)
siap tai siuloma ne ka dabar turesi, o ka turesi po 3-5 metu......
nes kai apzeldintojas tau pasiulys plikos uzmulciuotos zemes plotus tai irgi patenkinta nebusi..............be to tam dar yra kita paslauga, prieziura, o i tai ieina ir augalu persodinimas, jei jau seimininkams kas nebepatinka........
siap as teisybes nedestau, o tik siuliau paanalizuoti.......


Isanalizavai tu teisingai mano akims, tik kiek kategoriskai, neivertindama, kad zmones gali tureti savo skoni (man pvz silokas iauges i zole nera jau tokia blogybe). O su klientu manau reikia bendrauti. Aiskinti jam kaip ir kodel tai darai, kodel cia dabar tie tarpai ir kokie yra budai panaikint tuos tarpus. (Pvz pastatomi dideli vazonai). Neteisiu as ir del to poziuro, kad sodinti 'greitaji varianta', tikiu, kad ir klientu nesukalbamu yra.
Atsakyti