Įkraunama...
Įkraunama...

Šlapimo pūslės uždegimas

Toliau tęsiam diskusijas,dalinamės patarimais... mirksiukas.gif
Atsakyti
ir vel sita nelaime mane uzpuole... tikiuosi greitai isvaryti... geriausiai padeda petrazoliu arbata, furodoninas ar panasus vaistukai, nusipirksiu spanguoliu sulciu va tos labai padeda...galvoju ar eiti pas gydytoja ar neit, cia(gyvenu uzsienyje) is karto israso antibiotikus, o nuo ju man kitos bedos prasideda doh.gif
Gal issigydysiu...sekmes likimo draugems 4u.gif
Atsakyti
As pusles uzdegima turiu senai nuo kokiu 16m islenda ir kankina si pavasari netgi inkstu uzdegimu susirgau net nejuokas ohmy.gif na bet zodziu gydytoja liepe nuolat gert spanguoliu ekstrakto kapsules..o siaip geriu meskauogiu arbata, medetku nuovira, netgi apsiprausiu jomis, na ir zinoma kai jau labai negera gelbejuos furadoninu, tik kad mane nuo jo pykina...
Atsakyti
furadoninas mane irgi ziauriai pykina net iki vemimo jo negaliu as gerti, gaila verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irdange: 20 rugpjūčio 2008 - 09:50
Sveikos mano likimo drauges, perskaiciau visas jusu zinutes, o maniau pries menesi, kad esu tik tokia viena..nelaiminga, nes aplinkui mane visos drauges tokiu problemu kaip ir neturi ir kai kazka pasakoju, ziuri i mane ir stebisi .....
o va nete atradau tokiu kaip as pati 4u.gif

anksciau troskau daugelio dalyku, pav., graziu rubu, geros kosmetikos ar super masinos, bet jau kokie antri metai, noriu, tik buti sveika.......mano svajone - buti sveikai!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kazkur pries pora metu prasidejo mano cistitai, gyvenu ne Lietuvoje, kiek nueidavau pas daktara, tiek antibiotikai, nes skausmas nenusakomas, daznai lakstau i wc, bet prie to, man skauda ne tik pilva, bet ir ten (suprantate kur, tikriausiai slapimtakius, bet man rodos viskas ten raunama ir vietos schmoll.gif )kiek verkiau, kiek klausiau daktaru ka daryti, labai konkretaus atsakymu nesulaukdavau........................

pries pusmeti kreipiausi privaciai pas urologa, isleidau kazkur apie 2000 euru, buvo atlikta net cistoskopija, bet nieko itartino nerado.....naudoju jau kokie 4 menesiai pries eidama gulti vaistus (trimethoprim), bet vistiek va pries kelias savaites,po 6 menesiu pertraukos pasigavau cistita, bet itariu kad susalau kojas, aisku vel antibai ir jau beveik savaitele, pajutau kitokius simptomus, tokius kokiu anksciau nebudavo, pradejau labai daznai lakstyti i wc, praktiskai nueinu, po minutes vel noriu, bet nieko nepadarau g.gif , aisku, as vel pas savo daktara (airijoje) ir jis sako, kad raumuo, kuris atsakingas uz slapimo laikyma sustreikavo ir paskyre vaistukus, kuriuos turesiu gerti net 6 savaiteles, geriu vos 4 dienas, bet vistiek tas pats ir aisku salutinis poveikis, dziusta burna (vaistukai:cystrin).

tai va, bijau myletis, bijau negerti vandens, geriu arbatas, cranbery tabletes ir is proto einu, nes jeigu tik pasimylim su vyru ...ant kitos dienos cistitas cool.gif

gydytojas patare:
1. keisti pozas (vyras turi buti super svelnus) nes istrukimai skatina bakterijas daugintis;
2. gerti 8 stiklines skysciu;
3. butinai vartoti bakterijas (actimel);
4. pasislapinti po lytinio akto, plius isgerti pora stikliniu vandens ir vel nusislapinti;
5. 48 val., po lytinio akto pagerti antibus (tarivid).

na pradesiu naudotis siaip patarimais ir toliau zesim kaip bus, bet pastebejau, kad negalima susalti koju, mane labai veikia, bet 1 kavos puodelis, varo i wc baisiai, as isgeriu per diena tik 1 karta, bet jauciu kazkaip reikia atsisakyti, alkoholio jau beveik nevartoju (per balius visi stebisi, kas cia man nutiko, kad nieko nevartoju, aisku as jiems nesiaiskinu, tik sakau, kad jau nebera noro....jeigu tik jie pajustu kas yra nuolatiniai cistitai, manau suprastu).
palaikau visas ir tikiu, kad prevenciniais budais tik galima pristabdyti ta liga, bet kazkaip man paciai dar neiseina susitaikyti, kad si liga mane kamuos visa gyvenima verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Indre_G. @ 2008 08 29, 15:39)
Sveikos mano likimo drauges, perskaiciau visas jusu zinutes, o maniau pries menesi, kad esu tik tokia viena..nelaiminga, nes aplinkui mane visos drauges tokiu problemu kaip ir neturi ir kai kazka pasakoju, ziuri i mane ir stebisi .....
o va nete atradau tokiu kaip as pati 4u.gif

anksciau troskau daugelio dalyku, pav., graziu rubu, geros kosmetikos ar super masinos, bet jau kokie antri metai, noriu, tik buti sveika.......mano svajone - buti sveikai!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kazkur pries pora metu prasidejo mano cistitai, gyvenu ne Lietuvoje, kiek nueidavau pas daktara, tiek antibiotikai, nes skausmas nenusakomas, daznai lakstau i wc, bet prie to, man skauda ne tik pilva, bet ir ten (suprantate kur, tikriausiai slapimtakius, bet man rodos viskas ten raunama ir vietos schmoll.gif )kiek verkiau, kiek klausiau daktaru ka daryti, labai konkretaus atsakymu nesulaukdavau........................

pries pusmeti kreipiausi privaciai pas urologa, isleidau kazkur apie 2000 euru, buvo atlikta net cistoskopija, bet nieko itartino nerado.....naudoju jau kokie 4 menesiai pries eidama gulti vaistus (trimethoprim), bet vistiek va pries kelias savaites,po 6 menesiu pertraukos pasigavau cistita, bet itariu kad susalau kojas, aisku vel antibai ir jau beveik savaitele, pajutau kitokius simptomus, tokius kokiu anksciau nebudavo, pradejau labai daznai lakstyti i wc, praktiskai nueinu, po minutes vel noriu, bet nieko nepadarau g.gif , aisku, as vel pas savo daktara (airijoje) ir jis sako, kad raumuo, kuris atsakingas uz slapimo laikyma sustreikavo ir paskyre vaistukus, kuriuos turesiu gerti net 6 savaiteles, geriu vos 4 dienas, bet vistiek tas pats ir aisku salutinis poveikis, dziusta burna (vaistukai:cystrin).

tai va, bijau myletis, bijau negerti vandens, geriu arbatas, cranbery tabletes ir is proto einu, nes jeigu tik pasimylim su vyru ...ant kitos dienos cistitas cool.gif

gydytojas patare:
1. keisti pozas (vyras turi buti super svelnus) nes istrukimai skatina bakterijas daugintis;
2. gerti 8 stiklines skysciu;
3. butinai vartoti bakterijas (actimel);
4. pasislapinti po lytinio akto, plius isgerti pora stikliniu vandens ir vel nusislapinti;
5. 48 val., po lytinio akto pagerti antibus (tarivid).

na pradesiu naudotis siaip patarimais ir toliau zesim kaip bus, bet pastebejau, kad negalima susalti koju, mane labai veikia, bet 1 kavos puodelis, varo i wc baisiai, as isgeriu per diena tik 1 karta, bet jauciu kazkaip reikia atsisakyti, alkoholio jau beveik nevartoju (per balius visi stebisi, kas cia man nutiko, kad nieko nevartoju, aisku as jiems nesiaiskinu, tik sakau, kad jau nebera noro....jeigu tik jie pajustu kas yra nuolatiniai cistitai, manau suprastu).
palaikau visas ir tikiu, kad prevenciniais budais tik galima pristabdyti ta liga, bet kazkaip man paciai dar neiseina susitaikyti, kad si liga mane kamuos visa gyvenima verysad.gif

rolleyes.gif hi,labukas.man irgi tas pats ...jau daug metu.ypac-kai tik pasimyliu-po 12 val-zinau,kas manmes laukia... doh.gif perejau visus gyd-atlikau visus imanomus tyrimus-bet taip niekas konkreciai nieko ir napasake... schmoll.gif man buna tokie skausmai- kad i tulika einu-net su krauju,nospa-net nepadeda...tenka susileist po kelias ampules doh.gif o antibiotiku -juk vartot daznai negalima...tai lb nesveika,po kurio laiko jie jau nebeveiks,arba duos pasalini poveiki.
supratau viena-kad kai su kitu vyru pasimyliu-to nebuna... g.gif mano gyd sake,kad tai -didziausia tikimybe vyro prostatoj tunanti infekcija,bandeme gydytis,bet,ar iki galo neissigyde jis,ar tai nepadejo-po kurio laiko-man vel tas pats...ir butent po jo verysad.gif
atostogavau menesi,turejau romana-a nic nieko!!!
taip iki siol ir nesuprantu-kame cia priezastis??? g.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, as irgi kankinosi jau virs dvieju metu, zinau ta jausma pas mane ne vien cistitas, o zimiai rimciau, skausmai neimanomi verysad.gif
Noriu pasiulyti vietoj furodonino gert uvamin retard, nuo jo nepykina

stiprybes jums ir be abejo SVEIKATOS 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Irdange @ 2008 08 20, 11:45)
furadoninas mane irgi ziauriai pykina net iki vemimo jo negaliu as gerti, gaila  verysad.gif


as irgi mergaites turiu problema su slapimo pusle, jau kaip uzpuola tai issigydyti galutinai gaunasi tik su antibiotikais. doh.gif siaip del furadonino tai jis ir mane pykino, bet ji gerai pakeicia ir antibakterinis preparatas Uvamin retard,jis brangesnis uz furadonina, bet tai kaip jis veikia man patinka, jokio pykinimo ir suveikia greit. thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Indre_G. @ 2008 08 29, 16:39)
Sveikos mano likimo drauges, perskaiciau visas jusu zinutes, o maniau pries menesi, kad esu tik tokia viena..nelaiminga, nes aplinkui mane visos drauges tokiu problemu kaip ir neturi ir kai kazka pasakoju, ziuri i mane ir stebisi .....
o va nete atradau tokiu kaip as pati 4u.gif

anksciau troskau daugelio dalyku, pav., graziu rubu, geros kosmetikos ar super masinos, bet jau kokie antri metai, noriu, tik buti sveika.......mano svajone - buti sveikai!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kazkur pries pora metu prasidejo mano cistitai, gyvenu ne Lietuvoje, kiek nueidavau pas daktara, tiek antibiotikai, nes skausmas nenusakomas, daznai lakstau i wc, bet prie to, man skauda ne tik pilva, bet ir ten (suprantate kur, tikriausiai slapimtakius, bet man rodos viskas ten raunama ir vietos schmoll.gif )kiek verkiau, kiek klausiau daktaru ka daryti, labai konkretaus atsakymu nesulaukdavau........................

pries pusmeti kreipiausi privaciai pas urologa, isleidau kazkur apie 2000 euru, buvo atlikta net cistoskopija, bet nieko itartino nerado.....naudoju jau kokie 4 menesiai pries eidama gulti vaistus (trimethoprim), bet vistiek va pries kelias savaites,po 6 menesiu pertraukos pasigavau cistita, bet itariu kad susalau kojas, aisku vel antibai ir jau beveik savaitele, pajutau kitokius simptomus, tokius kokiu anksciau nebudavo, pradejau labai daznai lakstyti i wc, praktiskai nueinu, po minutes vel noriu, bet nieko nepadarau g.gif , aisku, as vel pas savo daktara (airijoje) ir jis sako, kad raumuo, kuris atsakingas uz slapimo laikyma sustreikavo ir paskyre vaistukus, kuriuos turesiu gerti net 6 savaiteles, geriu vos 4 dienas, bet vistiek tas pats ir aisku salutinis poveikis, dziusta burna (vaistukai:cystrin).

tai va, bijau myletis, bijau negerti vandens, geriu arbatas, cranbery tabletes ir is proto einu, nes jeigu tik pasimylim su vyru ...ant kitos dienos cistitas cool.gif

gydytojas patare:
1. keisti pozas (vyras turi buti super svelnus) nes istrukimai skatina bakterijas daugintis;
2. gerti 8 stiklines skysciu;
3. butinai vartoti bakterijas (actimel);
4. pasislapinti po lytinio akto, plius isgerti pora stikliniu vandens ir vel nusislapinti;
5. 48 val., po lytinio akto pagerti antibus (tarivid).

na pradesiu naudotis siaip patarimais ir toliau zesim kaip bus, bet pastebejau, kad negalima susalti koju, mane labai veikia, bet 1 kavos puodelis, varo i wc baisiai, as isgeriu per diena tik 1 karta, bet jauciu kazkaip reikia atsisakyti, alkoholio jau beveik nevartoju (per balius visi stebisi, kas cia man nutiko, kad nieko nevartoju, aisku as jiems nesiaiskinu, tik sakau, kad jau nebera noro....jeigu tik jie pajustu kas yra nuolatiniai cistitai, manau suprastu).
palaikau visas ir tikiu, kad prevenciniais budais tik galima pristabdyti ta liga, bet kazkaip man paciai dar neiseina susitaikyti, kad si liga mane kamuos visa gyvenima verysad.gif



vargsiuke, uzjauciu, mane irgi kamuoja ta problema gal tik ne taip stipriai, bet kai uzeina tai ir su kraujais varau verysad.gif pabandysiu pasinaudoti tavo patarimais gal pades...
Atsakyti
Patarkit, kuom gydytis maitinant kudiki. Vaistininke pasiule Care Lady tabletikes (is spanguoliu). Geriu antra diena, bet nepadeda schmoll.gif Slapinantis skauda, nespeju vaikscioti i tualeta ir vis keli lasiukai. Kartais pavyksta daugiau nusislapinti, bet labai jau skausmingai.
Atsakyti
Man atrodo, kad sios ligos neimanoma atsikratyt, o butenet kai jinai kartu su bakterija escherichia coli, kai gydaisi virs dvieju metu kaiti gydytojus, bandai netradicine medicina o tau negereja, o dar sako, kad slapimo pusles senele sustorejusi ir jau neelastinga, kad ta bakterija jau ne tik slapime, bet jau ir maksti ir, kad kaip tik del to gal negaliu nestuke.gif , as jau net zinau pas ka kreiptis ka daryt, tas skausmas jau varo is proto verysad.gif
Geri tos antibiotikus siandien bakterija jautri sitam antibiotikui po kurso jau nebe, o as taip noriu 2.gif ir pagaliau atsikratyt tos bakterijos ir to skausmo
Negali gyvent kaip normalus zmones, bijai persalt, myletis, valgio, drinks_cheers.gif , o gal vel del kazko viskas prasides, kaip jos atsikratyt doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo akilezna: 17 rugsėjo 2008 - 22:31
O man jau ir inkstas sia nakti pradejo skaudeti. Nakti i tualeta 5 kartus begiojau. Siandien jau eisiu pas daktare.
Sakot pusles uzdegimas plinta lytiniu keliu? Gal ir taip. Juk nebuvau nei koju, nei ranku susalusi.
Atsakyti
Sveikos, merginos, turejau ir as sia problema, tikrai vare is proto ir skausmas, ir dazni pasikartojimai, ir tai, kad su laiku iprasti vaistai pradejo nebeveikti ir cistitas labai greitai vel atsinaujindavo. O padejo man butent netradicine medicina. Susiradau gera gydytoja (tarp kitko, butent per si foruma, tik ankstesnej temoj turbut), kuri istyre mane foliometodu ir nustate konkrecia bakterija, sukeliancia infekcijas. Tuomet israse homeopatiniu vaistu. Cistitas praejo keliu dienu begyje, bet tuos vaistukus dar kuri laika vartojau. Po to dar buvo pasikartojimu keleta kartu, bet iskart pradedavau gerti tuos vaistukus, ir uzdegimas labai greitai praeidavo. Jokiu pasaliniu poveikiu ir pripratimo, vaistukai labai nebrangus, gaminami vaistineje. Jei ka domintu, galiu rekomenduoti gydytoja Kaune. Bet tikiu, kad ir kituose miestuose yra tuo uzsiimanciu gydytoju. Jei jau nepadeda net antibiotikai, siulyciau tikrai isbandyti homeopatija.

Na o toms, kurios jau nebegali kenteti, siulyciau tiesiog uzeiti i homeopatine vaistine ir paprasyti homeopatiniu vaistu nuo pusles uzdegimo. Bent jau laikinai pades, kol issitirsit. O tas folio tyrimas tai apskritai labai gerai, jums pasakys visas organizmo silpnas vietas, netgi kuo esat sirge ar pan. Tik kaip sakiau, reikia susirasti rimta gydytoja, nes esu girdejusi kad tiria pvz del vitaminu poreikio ar pan. Tai siuo atveju tas netinka.

Linkiu visoms pasveikti wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ledinuke: 18 rugsėjo 2008 - 08:09