Įkraunama...
Įkraunama...

Pilvas po gimdymo

Sveikos norejau paklausti,kada po gimdymo galima pradeti nesioti pilvui aptemtas kelnaites?
Atsakyti
Sveika Lara wink.gif !
Kai buvau nestukiu paskaitose, tai gydytoja sake, kad galima iskart pradet nesiot
dirza ar aptempiancias kelnaites, kai tik grysi is ligonines. Ir geriausia jas mautis ar detis gulint, kai pilvas buna plokscias.
Atsakyti
Bent jau man, tai jokiu dirzu nereikejo ir apie pilvo nukarima, po eiles bemiegiu naktu is kart po gimdymo, ne kalbos nebuvo..... Gal kitom mamom kazkaio kitaip buvo, taciau man pilvo jau nebebuvo praejus savaitei po gimdymo. O nieko nenesiojau - jokio dirzo....
Atsakyti
Ma iskart po gimdymo jau kita diena liepe pilva susiverzt
Atsakyti
Panesioji vaikiuka po gimdymo kokius puse metuku, pasitampai, pasokineji aplink ji - tai valgyt, tai pampersai, tai bemieges naktys - ziurek - jau ir neber pilvuko!
biggrin.gif O jei rimtai, manau, kad tai nuo odos tipo priklauso, gali but nuo genu ir t.t. g.gif

P.S. as nieko nedariau - nei verziausi, nei sportavau... bet dabar pilvas tiesiog toks koks buvo.. unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamukas: 26 vasario 2004 - 14:12
mano pilvas kaip pas drambli ir netikiu kad jis pats ims ir susitrauks po gimdymo
nusiziurejau Ortopedineje vaistineje toki spec. dirza
po gimdymo reiks issimatuot talija hah.gif (lyg tais as ja turesiu...)
ir nuvaziuot nusipirkt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo melsva: 26 vasario 2004 - 14:24
QUOTE (melsva @ 2004 02 26, 14:11)
mano pilvas kaip pas drambli ir netikiu kad jis pats ims ir susitrauks po gimdymo

OHO, O KAIP PAS KOKI DRAMBLI? biggrin.gif thumbup.gif wink.gif

MAN IRGI ATRODO, VISKAS PRIKLAUSO NUO MOTERS FIZIOLOGIJOS. JAU 6 MENESI NESCIA BUDAMA NUSIPIRKAU ELASTINI DIRZA PO GIMDYMO, BET VISAI NORMALUS TAS MANO PILVUZAS BUVO - NEI VIENO RUBO NEPIRKAU NESCIA BUDAMA. VA IR NEPRIREIKE BEVEIK TO KORSETO...O JUK TIKEJAUSI NUKARUSIO PILVO, ISSITEMPUSIO BAAAISIAI. DABAR PILVO LYG IR NERA, TIK LABAI JAU MINKSTUCIUKAS PASIDARE LIEMUO biggrin.gif rolleyes.gif
Atsakyti
jeigu pilvas minkstuciukas, tai gal lasiniukus lengviau numesti?
Atsakyti
As gimdziau Kaune 2 lig. Po gimdymo buvo atejus kineziterapeute. Ji sake, kad visi dirzai yra sh... palyginus su spec. manksta. As ta manksta dariau 2menesius. Visa esme tame, kad reik iskart daryt, o ne tada susirupint kai praeina puse metu po gimdymo. Tai lengvi pratimai, ju pirmiem menesiam uztenka, o po to galima ir rimciau sportuot. Dar naudojau aliejuka ir krema kunui, kad oda butu nesausa, elastingesne ir greiciau trauktusi. Tiesa, turejau ir dirza, bet uzsidedavau retai.
Atsakyti
Suprasi kaip cia yr unsure.gif . Po pirmo vaiko tai greit susitrauke pilvas, o po antro... Nu vis dar tikiuosi, kad susitrauks unsure.gif .
Atsakyti
Pilva aptempiancias kelnaites ar korsetus galima nesioti tik tuomet jei gimdymas vyko naturaliai, cezario pjuvio atveju ju nesioti negalima.
Atsakyti
nu pavarot, kelnaites, dirzai blink.gif o ne geriau pasportuoti?
Atsakyti